Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Austria 17-24 Marzec, Solden, SFL etc. dołącze albo zabiorę


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

Mam zaplanowany wyjazd 17-24 Marca do Austrii.  Zaplanowany dużo powiedziane chciałbym jechać. Jeżdzę średnio 3 razy w roku. Mogę do kogoś dołączyć albo kogoś zabrać 1-2 osoby max. bez problem ogarniam nocleg samochód, znam angielski. Celuję w ośrodki jak w temacie ale może być też co innego.  Raczej wyjazd z nastawieniem, że jeździmy cały dzień(wstajemy rano I 8.30 czy 9 jesteśmy na stoku). pokoje osobne aby się nie denerwować na siebie wzajemnie. co do mojej jazdy nie jestem wirtuozem ale z każdej gory zjeżdzam przodem I tyłem. mam 41 lat kiedyś  skończyłem AWF, jestem z Gdańska. Czy dołączę czy zoorganizuje bez różnicy wielkiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

ja też chce jechać :) z nastawieniem na jazdę a nie biesiadowania. Nie jestem dobry w organizacji wyjazdów i dlatego chętnie dołączę. Jestem z okolic Warszawy, na stokach daję radę.

może złapiemy się telefonicznie i spróbujemy coś ustalić.

moj numer 602 612 091

Pozdrawiam,

Grzesiek

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Na wstępie przepraszam..ale ktoś albo sam sobie zrobiłem sobie psikusa i nie zobaczyłem odpowiedzi na posta (sic!) a mam nawet taptalka w komórce.
Postaram się coś więcej napisać:

1. termin 17-24 Marzec i raczej tylko ten.

2. Wyjazd z nastawieniem na jazdę, spokojnym stałym tempem, choć tutaj nie ma zmuszania do jeżdżenia do upadłego. w razie zapaści kondycyjnej zawsze możemy coś wykombinować. ale fajnie by było aby się okazało, że możemy wspólnie pojeździć cały dzień:)

2a. na pewno w kwestii imprez, fajnie się pośmiać i wypić coś. ale śpimy normalnie 22.00 cisza nocna i wstajemy rano. jeżeli ktoś ma inne priorytety to niestety chyba się nie dogadamy:)

3. jedzenie w 100% z Polski, ryż, makaron, kasza. proste potrawy. robimy i jemy wspólnie. chyba, że ktoś chce koniecznie inaczej

4. Nocleg, ma nam być przyjemnie i aby nikt się nie krępował. w rozsądnej cenie okolice 35 euro za noc max na osobę. pytanie jaki będzie skład i czy ktoś chce mieć osobny pokój. to może znacznie podrożyć choć nie zawsze. standard musi być zawsze przyzwoity.

5. miejsce Sölden i Obergurgl-Hochgurgl wersja pierwsza lub Serfaus-Fiss-Ladis druga, ewentualnie coś innego (byłem parę razy w Ziller i Ischgl)

6. w kwestii podróży ruszam z Gdańska, mam do dyspozycji albo forda focusa albo fiata linea w dieslu obydwa palą bardzo ekonomicznie. i tym i tym bylem parę razy w górach. Trzeba by było się dogadać skąd kogo zabrać.

7. Ile jest czasu na zastanowienie, dużo na pewno do końca miesiąca. noclegi będą śnieg będzie

w razie jakichś pytań mój numer napisałem Wam na privie

8. jeżeli chodzi o temat pieniędzy to za nic nie biorę z góry na wszystko się składamy na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej wybieram się w tym terminie własnie do Solden, tylko nie mam jeszcze noclegu....

Masz już ogarnięte jakies noclegi, albo mozesz cos polecić? ja niestety decyzji podjąć jeszcze nie mogę, ze wzgledu na pracę drugiej połówki ale na 90% jedziemy...oprócz tego jeszcze 4 osobowa ekipa od nas bedzie jechac, wiec szukamy apartamentu 4 osobowego i 2 osobowego lub 6 osobowego ale z przynajmniej 2 łazienkami....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć, myślałem o wyjeździe w Sud Tirol / Val di fiemme w 2-4 osoby, ale w sumie mogę również dołączyć:
- myślałem bardziej o włoskiej części (różnica w dojeździe godzina-dwie, ale wyższa gwarancja słońca po południowej stronie alp, a za to noclegi łatwiej znaleźć tańsze)

- mogę wziąć swoje auto (jadę z Warszawy) lub dorzucić się do czyjegoś

- nastawiony głównie na jeżdżenie, ale nie znaczy to, że o 19ej idę spać :)

- posługuję się na co dzień ENG / IT, ale i po niemiecku daję radę w razie czego

- prawo jazdy aktywne i nałogowa skłonność do nocnej jazdy :)

- wolę autem, bo większa niezależność w wyjeździe i powrocie (niekoniecznie cały tydzień, ale np 4-5 dniówka wokół weekendowa)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...