Narty - skionline.pl
Jump to content
ppatryk

Skarpety narciarskie - cienkie

Recommended Posts

22 minuty temu, Bumer napisał:

Z uwagi na brak poczucia humoru niektórych forumowiczów informuję, że mój post jest jedynie żartem. :) 

A ja z góry przepraszam, że mój post nic ale to kompletnie nic nie wnosi do tematu, ale oplułem se monitor.

Faktycznie bezcenne byłoby zobaczyć reakcję i miny ratowników :D

Bumer rules :)

Edited by Piotr_67
  • Haha 1

39 minut temu, Bumer napisał:

Cieniutkie będą chyba  skarpety lub podkolanówki damskie, takie pończochowe. Możesz nawet założyć pończoszki samonośne lub rajtuzy, gdyby Ci było zimno. Do tego proponuję delikatne i cienkie koronkowe stringi lub "niewidoczne", bezszwowe majteczki, takie jak kobitki zakładają pod obcisłe cienkie sukienki. Będziesz miał delikatny komplecik. Taki komplecik ma też swoje wady. Wyobraź sobie że masz jakiś wypadek na stoku, zabierają Cię do szpitala i tam rozbierają......

Z uwagi na brak poczucia humoru niektórych forumowiczów informuję, że mój post jest jedynie żartem. :) 

... a lekarz do siostry mówi - co za wysyp draq queen w tym roku na nartach:D

2 minuty temu, tanova napisał:

stringów nie polecam - będą obcierać na orczyku ;)

!!! No, obtarty orczyk to gorzej niż obtarte stopy!

• Like 1
  • Haha 2

33 minuty temu, Piotr_67 napisał:

A ja z góry przepraszam, że mój post nic ale to kompletnie nic nie wnosi do tematu, ale oplułem se monitor.

Faktycznie bezcenne byłoby zobaczyć reakcję i miny ratowników :D

Bumer rules :)

Bumer już kilka lat temu w podobnym temacie wypowiedział sie równie zabawnie:D

Jak tu zachować powagę?  Skarpet w sklepach, hurtowniach, na bazarach bez liku. Można kupić od 5 zł do kilkuset. Ciepłe, śliskie,  grube, ochronne, z naturalnymi włóknami,  z zastosowaniem super technologii, ochronne, kompresyjne.... Gdzie bym przypuszczał że ze skarpetami może być jakiś problem? A jednak.

• Thanks 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By San28
      W jednym z magazynów narciarskich ekspert od bootfittingu z Austrii radzi zakładać do dobrze dopasowanych butów skarpety kompresyjne. Z ekspertem nie powinno się dyskutować, tym niemniej mam pytanie, czy takie skarpety nie będą za cienkie? Jak się będą sprawować w mroźne dni? A co, jeśli but nie jest super dopasowany?      
    • By luce
      Hej,
      Korzystał was ktoś kiedyś z takiego wynalazku jak ogrzewane skarpety?
      https://www.euro.com.pl/inteligentna-odziez/sunen-gk2m.bhtml
      to jeden z modeli ale jest więcej producentów tego typu sprzętu.
      Chodzi mi o subiektywne opinie, czy to w ogóle ma sens, czy powerbank nie przeszkadza w bucie narciarskim itp itd.
      Proszę tylko nie pisać "po co Ci to", "bez sensu", "kup sobie zwykłe skarpety" itp itd, chodzi mi właśnie o sprzęt ogrzewany a nie inny.
      Serdecznie pozdrawiam i z  góry dziękuje,
      Luce
    • By miraz
      Sidas Skarpetki Ultra Thin .
      Dotychczas użytkowałem jako jedyny podstawowy model skarpet Icebreaker (merino 80%), aktualnie zmieniłem buty na Hawx ultra 120  i po indywidualnym dopasowaniu  dałem się namówić sprzedawcy na skarpety Sidas. Pierwsze wrażenie bardziej getra piłkarska jak skarpeta narciarska.
      Może już ktoś testował ?

• By narciarz1
      Witam,
      Bardzo bolą mnie kostki nóg od butów narciarskich. Kiedy jeżdżę kilka dni są bardzo opuchnięte. Czy może ktoś doradzić w jaki sposób można zmniejszyć tę dolegliwość? Zamierzam używać maść Fastum. Zastanawiam się też czy nie kupić jakichś specjalnych skarpet, ale nie wiem jakie będą dla mnie dobre.
      Z góry dziękuję za pomoc.
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...