Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Powtórka z rozrywki. Pilsko lub Szczyrk.


artix

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, artix napisał:

I jak, nie dasz rady?

Niestety, chyba się nie uda. Piątek wieczorne zawody na Dzikowcu, to mistrzostwa mojego województwa. Sobota opolskie w Zieleńcu rano, do południa. W niedzielę Łysa Góra i mistrzostwa Legnicy w południe. Mimo, że zima do bani, prawie nigdzie nie ma naturalnego śniegu, wygląda że zawody się odbędą. Nawet Bieg Gwarków odwołali w tym roku, który miał być na trasach biegowych w około przełęczy Jugowskiej. Kolejna zima beznadziejna. Na WZF pozostaje marzec (po 10) i kwiecień. Może pora wrócić na Kasprowy, tam warunki od lat niespotykane i na prawdziwym śniegu, a nie na tym sztucznym syfie...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jasiek napisał:

Na górze PILSKA sztuczny syf... O.o :mad:

Czy Ty umiesz czytać, napisałem gdzieś o Pilsku? Pisałem o ośrodkach w których jeździłem w tym sezonie, głównie startowałem w zawodach, często odwoływanych, bo nawet brakowało śniegu sztucznego, większość oczywiście na Dolnym Śląsku. Zacznij więcej jeździć na nartach  bo jesteś strasznie sfrustowany. Może za dużo Chopoka (albo za mało) 10 lat na jednej górze to można jednak sfiksować... ja staram się jeździć wszędzie i z wszystkimi i psychicznie czuję się świetnie, czego i Tobie życzę serdecznie. Jak czegoś nie rozumiesz to zapytaj z przyjemnością Ci wyjaśnię...

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flustracja... czy może:

Na WZF pozostaje marzec (po 10) i kwiecień. Może pora wrócić na Kasprowy, tam warunki od lat niespotykane i na prawdziwym śniegu, a nie na tym sztucznym syfie...

 
Piszesz o spotkaniu WZF na Pilsku!
A sfiksować to można od tyczek!
 
PS. chciałem zjechać z Chopka na Pilsko aby spotkać się z kolegami ale wyleczyłeś mnie! Dzięki
Pozdrawiam
Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Jasiek napisał:

Flustracja... czy może:

Na WZF pozostaje marzec (po 10) i kwiecień. Może pora wrócić na Kasprowy, tam warunki od lat niespotykane i na prawdziwym śniegu, a nie na tym sztucznym syfie...

 
Piszesz o spotkaniu WZF na Pilsku!
A sfiksować to można od tyczek!
 
PS. chciałem zjechać z Chopka na Pilsko aby spotkać się z kolegami ale wyleczyłeś mnie! Dzięki
Pozdrawiam

Jasiek napisałem, że nie mogę przyjechać na WZF w tym terminie, zaproponowałem 2 połowę marca, lub kwiecień. Biorąc pod uwagę panujące warunki Kasprowy wydaje mi się oczywisty. Dwa wcześniejsze WZF udały się tam świetnie, szkoda że Ciebie nie było. A Pilsko to miejsce które narciarsko jest u mnie na 1 miejscu do odwiedzenia, może nawet w tym roku, bo z opisów kolegów wydaje mi się jednym z najatrakcyjniejszych. Z mojego powodu (czuję się zaszczycony) nie musisz rezygnować ze spotkania WZF, mnie tam w ten weekend raczej nie będzie. Miłego nartowania życzę! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, artix napisał:

Pany, luzik 😉

Mario pewnie myślał o Szczyrku pisząc o śniegu. Taki w sumie był plan początkowy. 

Nie Artur, nie pisałem o Szczyrku, tylko o miejscach w których w tym sezonie jeździłem w Polsce i miejsca w które miałem jechać, ale z powodu braku (lub niewystarczającej ilości ) śniegu nie pojechałem. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosowales skrót myślowy, wyszło ze jest sztuczny na PilskuxD wątek o pilsku jak byk. Ale spoko nie ma co się czepiać jednego słowa.

To moze kolejne wzf na Łomnicy? Naturalny x2 Kasprowego.

Ja ten tydz raczej odpuszczam, chyba że coś się zmieni.

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Zastosowales skrót myślowy, wyszło ze jest sztuczny na PilskuxD wątek o pilsku jak byk. Ale spoko nie ma co się czepiać jednego słowa.

To moze kolejne wzf na Łomnicy? Naturalny x2 Kasprowego.

Ja ten tydz raczej odpuszczam, chyba że coś się zmieni.

Z tego co mi się obiło o uszy, to na Pilsku nie ma naśnieżania (chyba że gdzieś dolne partie), więc trudno żebym pisał o Pilsku, Szrenicy, czy Kasprowym. Poza tym nie mam w zwyczaju pisać o ośrodkach w których nie byłem, z kamerek online nie korzystam. 

Dla mnie to był bardziej wątek o WZF, spotkanie ważniejsze od miejsca, może faktycznie niezrozumiale napisałem...

Edytowane przez marionen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sam siebie...

"Zacznij więcej jeździć na nartach  bo jesteś strasznie sfrustowany. Może za dużo Chopoka (albo za mało) 10 lat na jednej górze to można jednak sfiksować... ja staram się jeździć wszędzie i z wszystkimi i psychicznie czuję się świetnie, czego i Tobie życzę serdecznie. Jak czegoś nie rozumiesz to zapytaj z przyjemnością Ci wyjaśnię..."

Czy coś muszę dodawać? skąd ta agresja? i obrażanie? czujesz się dzięki temu lepszy? a może zdrowszy?

Ja mam 34 dni na nartach i gopass pokazuje prawie 1100km... czyli nart raczej mi nie brakuje. (A do końca sezonu jeszcze 2,5 miesiąca i to tego najlepszego nartowania) Bo ja jak Chopok... to nie Pretakarska (jak wiesz o czym mówie) tylko tereny od Dumbiera po Zadne Deresze a to się nie może znudzić ... a ty tylko te tyczki jak niewolnik. Ale każdy czuje narciarstwo inaczej a my chyba skrajnie inaczej. 

Mam plan śr Chopek, cz Łomnica, p Strbskie, sobota miało być Pilsko, n Chopok... Pn,wt...?

PS. Wyślę foty z free na Łomnicy ze specjalnymi pozdrowieniami...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marionen napisał:

może faktycznie niezrozumiale napisałem...

Każdy rozumuje jak mu pasujeO.o, dla mnie od samego początku piszesz  zrozumiale ;)widocznie dla niektórych czytanie ze zrozumieniem to poprzeczka nie do przeskoczenia:D

Edytowane przez MAIKEL 1977
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na Pilsko każdy zaproszenie otrzymał.Kogo nie będzie już wiemy, (wielka szkoda) ale jeszcze nie wiemy tak do końca kto będzie. 

Będzie czas na dyskusję, browar i wspólne nartowanie. 

Szkoda że nie dojdzie do pewnych konfrontacji, bo jestem pewien że zakończyły by się bardzo pozytywnie. 

@MAIKEL 1977 wpadasz?  😀

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, na Pilsko każdy zaproszenie otrzymał.Kogo nie będzie już wiemy, (wielka szkoda) ale jeszcze nie wiemy tak do końca kto będzie. 
Będzie czas na dyskusję, browar i wspólne nartowanie. 
Szkoda że nie dojdzie do pewnych konfrontacji, bo jestem pewien że zakończyły by się bardzo pozytywnie. 
[mention=4647]MAIKEL 1977[/mention] wpadasz?  [emoji3]
 
Luzik chłopaki, prognozy się sprawdzają. Na Pilsku cztery dni opadów i w sobotę przejaśnienia.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mamad napisał:

I dupa zbita. Miałem być ale wszystko szlak trafił. Syn w szpitalu a że ma 8 miesięcy to mama też i nie wiem co to będzie. Czy wyjdą do soboty ciężko powiedzieć ale czarno to widzę. Warunki będą super no ale cóż. Za to odwilży nie widać do końca lutego obecnie więc przynajmniej to.

Zdrowia dla synka.  Oby wszystko zakończyło się dobrze.  

Spotkanie będzie jeszcze nie jedno, a teraz masz ważniejsze sprawy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, friski napisał:

A może by już w środę? Widzę, że ze środowej jazdy na karwingach nic nie będzie. Pozostaje pobawić się świeżym opadem na Pilsku.

Nie mogę :(

Muszę coś popracować , żeby zarobić na czwartkowy i sobotni wypad .... :D:D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...