Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Powtórka z rozrywki. Pilsko lub Szczyrk.


artix

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, artix napisał:

  Klient już jest i  jeszcze długo nie jesteśmy w stanie rozładować feryjnego oblężenia     

Klient juz jest, ale tylko podczas ferii. No może jeszcze w weekendy. Teraz dopiero  zaczyna się jazda w Polsce. Ferie skończyły się,  ceny w dół,  nawet free ski niektórzy oferują.  Oby zima trzymała jak najdłużej.  Ps. Jutro Baltow za pół ceny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, bolec napisał:

aż się łezka w oku zakręciła ......:x Chyba chcemy powtórki jeszcze w tym sezonie :D

Ja też! Może w Szwajcarii? ;) Tylko żona mi niedomaga (kręgosłup) i się martwię... nie wiem co robić, stąd moje wahania... o.O

1 godzinę temu, marboru napisał:

@johnny_narciarz i znów niewiele zabrakło i by wypadek Pauli sfilmować, był tuż po ostatnich kadrach.

Maciek dzięki za ten krótki klip :)

Może dobrze, że nie sfilmowałem. ;) Zazwyczaj jechałem ostatni, żeby właśnie jak najwięcej Was było, ale tym razem byłem niecierpliwy... :ph34r:

Ostatni kadr to "tuż przed tragedią"... :o

Z resztą ta zima stoi pod znakiem "oszukać przeznaczenie"... o.O

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, wojgoc napisał:

@johnny_narciarz - bardzo fajny filmik, widać, ze sie dobrze bawiliście, mimo przykrego zakończenia przez Paulę.

Mnie sie jeszcze spodobały Twoje kijki narciarskie;), które bardzo ładnie komponują sie z kolorem kurtki:)

Zabawa w sumie bardzo udana, tylko zakończenie mniej fajne... ;) A kijki to w prezencie dostałem i mi bardzo "leżą". :)

6 minut temu, artix napisał:

Grzyby w realu zakończyło się jak na filmie,  moja gleba była by ostatnia na tym WZF  ;)

Gdyby tego slalomu nie zdemontowali, to może by nie było obu gleb... ;) A tak na to czekaliśmy... :ph34r:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miły dla oka filmik @johnny_narciarz Spotkaliście się Wszyscy pojeździć na nartach, w pięknym miejscu i żeby dobrze się bawić we wspólnym towarzystwie.Piękna sprawa:)

minuta 2.42 filmu. Kimże jest ten narciarz,który tak pięknie śmiga w rytm muzyczki?:)Bardzo ładnie się to zgrało:)

@marboru pozdrowienia i uściski dla Pauli...tylko te uściski delikatnie;):)

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 21.02.2018 o 23:36, Annaa napisał:

Super zbliżenie na Diablak.:) Czy komuś to zbliżenie kojarzy się z inną piękną Polską Górą? Zwycięzca dostanie jajo wielkanocne:)

 

Dnia 22.02.2018 o 00:06, Annaa napisał:

Bingo...:) poproszę adres na PW.. jajo dotrze:)

Witam  serdecznie

Dziś dotarło Jajo  Wielkanocne.  Jest śliczne

I już zawisło w centralnym miejscu Drzewka  Wielkanocnego stworzonego przez moją Żonkę

Dziękuję i pozdrawiam

Życzenia Zdrowych Radosnych i Szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy dla Ciebie i @marionen i .. pozostałych forumowiczów

KrisRR

DSC04383.JPG

DSC04384.JPG

DSC04388.JPG

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, KrisRR napisał:

 

Witam  serdecznie

Dziś dotarło Jajo  Wielkanocne.  Jest śliczne

I już zawisło w centralnym miejscu Drzewka  Wielkanocnego stworzonego przez moją Żonkę

Dziękuję i pozdrawiam

Życzenia Zdrowych Radosnych i Szczęśliwych Świąt Wielkiej Nocy dla Ciebie i @marionen i .. pozostałych forumowiczów

KrisRR

 

DSC04388.JPG

Bardzo,bardzo mi miło.:) Robiąc tę decu pisankę,czułam,że Twoja żona ma artystyczną duszę9_9 Pozdrawiam i Wesołych Świąt.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...