Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zaproszenie!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@shuger zapraszam na wspólne nartowanie! 

Jutro, pojutrze... gdzie? obojętne dla mnie ! tam gdzie obecnie jeździsz, ja się dostosuje! (no chyba że wydmy na pomorzu albo innej saharze!)

Moim zdaniem, to walczysz tylko o +++++,  albo jesteś osobą podstawioną przez admina (albo samym adminem) aby wzbudzać ruch na forum! 

Jak nie to... ??? ja nie wierzę, że są ludzie z takimi kompleksami? 

wszystko na nie! wszystko nie tak! stoki beee, narty beee... weź się ogarnij!

PS. nadal zapraszam na narty, widzę że jesteś z Krakowa a więc??? 

PS2. jak ja bym chciał być z okolic Krakowa! na Chopka miałbym 1,5h a na Łomnicę 1!!!

PS3. no to? gdzie i kiedy? a może spotkanie forumowiczów? poopowiadasz nam o swoim nartowaniu?

POZDRAWIAM

 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i doczekałem się własnego tematu :):):)

Bardzo dziękuję !

Miło mi :)

Gorzej ze mnie rozgryzłeś... :/ 

Co teraz z moim wynagrodzeniem... ?@JC przez Ciebie mi nie zapłaci ; (

Spotkanie?

Bardzo chętnie :)

Najpierw sprostuje: na Chopok to mam z krk bite 3h. Łomnica 2h 15 min szału nie ma...

Najbliższy weekend będą narty albo pieszy wypad puki sprzęt skiturowy nie skompletowany. Jeśli wygraja narty to chodzi za mna Limanowa Ski - jeśli uda się odpalić FIS, jeśli nie to może być Zawoja albo oravice.

PS. Zapraszam do czytania moich 4 relacji z tego sezonu: Łomnica,  Chopok, Oravska Lesna i Vitanova. Kolejne wkrótce ^^

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miło że z Ciebie taki narciarz. Mam nadzieje,że zawitasz na spotkaniu WZF i pewnie wszyscy forumowicze chętnie poznają osobę, która robi wszystko aby sp...to forum. 

PS. ok... zawieram zawieszenie broni ale powiedz mi po co to robisz? 

Ponoć, skiturowiec, narciarz i... żałujesz nam że jeździmy a Ty nie? czy co? 

Ja mam 32 dni, jadę na kolejne 5-7 jeszcze nie wiem. Śmigam tam gdzie nie ma ludzi, zawsze zjeżdże się na maxa. Czy to Chopok czy Łomnica... a nawet SMR (z wyjątkiem wt) jak nie na trasach to poza a Ty skiturowiec i narzekasz!

Nie kumam?

PS. chyba musisz spotkać się z bracią forumową na Pilsku to poczujesz moc! Naszą moc forumową!!! 

 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎2018‎-‎01‎-‎02 o 10:22, Jasiek napisał:

Co wy chcecie od tych warunków... nie wiem. Jest zarombiście. 

20180102_102116.thumb.jpg.433ac5e048f1d88df27cf477728d2efa.jpg

Dnia ‎2018‎-‎01‎-‎01 o 10:19, bolec napisał:

Tylko ta końcówka 3 i 1 ...masakra  po prostu ! >:(:/

AB4B37F1-5420-4C57-A6C6-29AB17228F63.jpeg


Jasiek, ja na żadnej wojennej ścieżce z Tobą nie jestem więc z mojej strony nie ma potrzeby zawieszać broni. ;) 
Skiturowiec to jeszcze za dużo powiedziane, bo na razie kompletuję sprzęt i nie wiem czy w tym roku się uda 1 wypad.
Nadzieja umiera ostatnia. :D 

Cały problem polega na tym, że są tutaj na forum osoby które krytykę czy to SMR, czy Chopoka odbierają.... osobiście :eek::
Skąd takie podejście? Niewiem... Może dlatego że:
a) mieszkają blisko Szczyrku jak @mamad
b) Prowadzą biznes w Szczyrku jak  @Zaba_osw
c) Mają sezonówkę jak @Jasiek albo @przemo_narciarz

Stąd cały problem. Dobitnie to widać na powyższych relacjach.
Jednego dnia @bolec wrzuca zdjęcia praktycznie nie istniejących warunków na końcówce trasy w Szczyrku.
A następnego dnia Ty wrzucasz relację z tendencyjnie dobranym zdjęciem i opisem że jest cudownie.
Czy to tylko raz? Nie!
Kiedyś wrzuciłeś relację z Chopoka że jest rewelacja a na słowackim forum czytam o lodzie i oglądam zdjęcia skał na odcinku Chopok-Lukova.
Twoje relacje są spoko ale głównie nastawione na nadawcę (głównie piszesz jak to dobrze spędziłeś czas) a powinny być na odbiorcę (jakie warunki/kolejki do wyciągów można zastać i wiele wiele innych).
Zamiast napisać gdzie można znaleźć miejsce na Chopoku bez kolejek -> piszesz na zasadzie "ja tam wiem gdzie sobie znaleźć wyciąg żeby nie stać w kolejce". Dla mnie jako użytkownika forum - informacja bezużyteczna.
Czym innym jest to jak Ty spędziłeś dzień a czym innym to jak obiektywnie wyglądają warunki (zwłaszcza że te np. na Chopoku są bardzo zróżnicowane).
Jedno naprawdę nie kłuci się z drugim. Mogą być słabe warunki a świetnie spędzony czas i odwrotnie.
Zdarza mi się że jeżdżę po skrawku śniegu wiosną i obrywam kamieniami ale to nie zmienia faktu że jeździło się wspaniale.

Ja wchodzę na forum właśnie po to żeby np. moje wielokrotne plany wypadu do Szczyrku odłożyć z grudnia na styczeń, ze stycznia na luty a z lutego na marzec. Z tej beznadziejnej strony Szczyrkowski.pl nie dowiedziałbym się nigdy ani o tłumach ani o kamieniach ani o innych problemach.
Jestem wdzięczny każdemu użytkownikowi za rzetelne relacje i sam staram się takie właśnie tutaj wrzucać.
Chciałbym żeby ze strony w/w osób też takie właśnie relacje "płynęły".
Czego sobie i Wam życzę ;)

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jestem w twoim poscie odpowiem Ci.

Przede wszystkim wszystkie wymienione wyżej osoby wiedzą co piszą bo tam BYŁY. Ty zwiedzales tylko wirtualnie, no plus raz na chopoku.

Nie interesuje mnie smr, czy tmr, poprostu irytują mnie twoje bezsensowne komentarze rodem z internetow. Przyjedź pare razy zobacz później oceniaj i expertuj.

A na slowackim forum... litosci znowu kamery, internety czlowieku zainwestuj pare stow i wtedy sie wypowiadaj. Ewentualnie kup supershape`y i zapominsz o terminie lód.

Po co zdradzać na komercyjnym forum patenty na piękne jezdzenie na chopku?? Zebysmy mieli gorzej bo zaraz tłum obesrwujacych bedzie stał przy naszych pustych bramkach. Sory chcesz napisz pw i dowiesz sie więcej, ale pewnymi rzeczami nie warto sie chwalić. 

Nie znajduje w pamieci dnia kiedy na chopoku było do bani wiec znowu coś w internetach wyczytales. Relacje moje, jaska, bolca są pisane dla ludzi którzy jeżdżą a nie trzymają sie kijków.

W tym roku wszystkie moje dni ma chopoku to była bajka ty próbujesz mi wmówić ze bylo kiczowo bo wyczytales to gdzieś tam w internetach... sory wroc na ziemie.

Odradzam ci wypad do smr tmr i wszystkich ich ośrodków są do bani i tyle.

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Like 1
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie. Takie osobistości jak Jasiek i jego "funfle" sprawiają, że ludzie opuszczają to, skądinąd fajne forum. Już dawno pojawiały się głosy za zaostrzeniem moderacji, niestety bez echa.

Ad personam. Jasiek jest znany z niewyparzonego języka. Miałem z tym indywiduum parę spięć ale doszedłem do wniosku, że nie warto. Do tego stopnia, że opuściłem szanowne grono forumowiczów. Ostatni jego ban tylko potwierdza powyższe (tak JaŚko muzykant, obserwuję Cię i poziom Twoich "dokonań"...jest źle).

@shuger Masz rację! Nie daj zrobić z siebie debila. Forum, a w szczególności wątki dotyczące relacji to miejsca, w których powinny się znaleźć OBIEKTYWNE opinie, a nie SUBIEKTYWNE odczucia jednostki. Za to zostałeś zaatakowany. Za to, że śmiałeś skrytykować kupę kamieni i błota. Rozumiem sentyment do miejsc/ośrodków, sam jestem zakochany w Krynicy ale każda moja relacja była OBIEKTYWNA, opisująca rzeczywisty stan na stokach. Tego oczekują użytkownicy skionline.pl.

Kim są ludzie tacy jak Jasiek, Przemo czy Kolec, Stolec, Bolec (sorry to z filmu, nie mogłem się powstrzymać), żeby narzucać swój punkt widzenia i czarne nazywać białym ? To są jakieś autorytety ? Wybitni narciarze ? Nie! To są ludzie, których głównym celem jest przeinaczanie rzeczywistości; vide post Przemo, który wprost pisze, że o pewnych rzeczach nie wspomina się na forum...bo ? Bo inni narciarze zjedzą im trasy nad którymi oni się wieczorami brandzlują...i będą kolejki chlip chlip...

Ja się pytam, to są użytkownicy forum do cholery ? Nie chcesz pisać to nie pisz! Po co przeinaczać fakty ? Jak małym trzeba być..? Nie lepiej zdzwonić się wieczorem i piać do słuchawki z zachwytu jak to było zajebiście? NIE TRZEBA WTEDY ROBIĆ LUDZI W CH*** ? Łatwiej dla Was.

JaŚko muzykant (heh spodobało mi się), rzuciłeś rękawicę.  Jakiś gigancik? Mam teraz trochę wolnego czasu, mogę nas umówić na GS na Jaworzynie.

 

 

 

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, FerraEnzo napisał:

Na wstępie. Takie osobistości jak Jasiek i jego "funfle" sprawiają, że ludzie opuszczają to, skądinąd fajne forum. Już dawno pojawiały się głosy za zaostrzeniem moderacji, niestety bez echa.

Ad personam. Jasiek jest znany z niewyparzonego języka. Miałem z tym indywiduum parę spięć ale doszedłem do wniosku, że nie warto. Do tego stopnia, że opuściłem szanowne grono forumowiczów. Ostatni jego ban tylko potwierdza powyższe (tak JaŚko muzykant, obserwuję Cię i poziom Twoich "dokonań"...jest źle).

@shuger Masz rację! Nie daj zrobić z siebie debila. Forum, a w szczególności wątki dotyczące relacji to miejsca, w których powinny się znaleźć OBIEKTYWNE opinie, a nie SUBIEKTYWNE odczucia jednostki. Za to zostałeś zaatakowany. Za to, że śmiałeś skrytykować kupę kamieni i błota. Rozumiem sentyment do miejsc/ośrodków, sam jestem zakochany w Krynicy ale każda moja relacja była OBIEKTYWNA, opisująca rzeczywisty stan na stokach. Tego oczekują użytkownicy skionline.pl.

Kim są ludzie tacy jak Jasiek, Przemo czy Kolec, Stolec, Bolec (sorry to z filmu, nie mogłem się powstrzymać), żeby narzucać swój punkt widzenia i czarne nazywać białym ? To są jakieś autorytety ? Wybitni narciarze ? Nie! To są ludzie, których głównym celem jest przeinaczanie rzeczywistości; vide post Przemo, który wprost pisze, że o pewnych rzeczach nie wspomina się na forum...bo ? Bo inni narciarze zjedzą im trasy nad którymi oni się wieczorami brandzlują...i będą kolejki chlip chlip...

Ja się pytam, to są użytkownicy forum do cholery ? Nie chcesz pisać to nie pisz! Po co przeinaczać fakty ? Jak małym trzeba być..? Nie lepiej zdzwonić się wieczorem i piać do słuchawki z zachwytu jak to było zajebiście? NIE TRZEBA WTEDY ROBIĆ LUDZI W CH*** ? Łatwiej dla 

 

 

 

 

Na wstępie widać że jesteś uprzedzony, i stwierdziles ze ugrasz cos dla siebie. 

Moje opinie są zawsze obiektywne, widac po ost. wpisach o smr więc znajdź inne argumenty.

Sorry kto pisze relacje z chopoka zobacz, poczytaj i wyciagnij wnioski. Skoro relacje pisze parę osób i tylko te pare osób to dlaczego inni niezarejestrowani mają korzystać z zbyt szczegółowej wiedzy?

Nikt niczego nie ukrywa, kto chce to wie wszystko. Może lubisz mieć wszystko podane na tacy ale ode mnie nie dostaniesz.

Piszesz o jakims przeinaczaniu litosci daj sobie siana. Moze ty lubisz piac do słuchawki...

Ps wybitni narciarze są teraz w Korei a ty tutaj???

Ps2 o pewnych rzeczach nie wspominam bo i po co skoro same pasożyty grasuja? Daj parę nikow które piszą relacje z chopoka, powodzenia z chęcią dowiedzialbym sie cos nie coś... serio nikogo nie ma?

Co do braków moderacji, to zgadzam sie jest to żenujące, ale to wina admina nie nasza. Powoli przekleństwa będą tutaj bez kropek.

 

Edytowane przez przemo_narciarz
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, przemo_narciarz napisał:

Na wstępie widać że jesteś uprzedzony, i stwierdziles ze ugrasz cos dla siebie. 

Uprzedzony do kogo ? I co ugram ?

4 minuty temu, przemo_narciarz napisał:

Moje opinie są zawsze obiektywne, widac po ost. wpisach o smr więc znajdź inne argumenty.

Może masz rację, nie śledziłem Twoich wpisów. Wrzuciłem Cię do jednego worka z KOMITETEM OBRONY SMR/TMR.

5 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Sorry kto pisze relacje z chopoka zobacz, poczytaj i wyciagnij wnioski. Skoro relacje pisze parę osób i tylko te pare osób to dlaczego inni niezarejestrowani mają korzystać z zbyt szczegółowej wiedzy?

Bo inaczej pisanie relacji mija się z celem. Stąd ta dygresja dotycząca wieczornych rozmów przez telefon, albo jak wolicie z wizją to przez Skype. W każdym innym wypadku osoba pisząca na forum powinna brać na siebie ciężar obiektywizacji relacji.

8 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Nikt niczego nie ukrywa, kto chce to wie wszystko. Może lubisz mieć wszystko podane na tacy ale ode mnie nie dostaniesz.

Ale na PW dostanę ? Chłopie źle to wygląda.

9 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Piszesz o jakims przeinaczaniu litosci daj sobie siana. Moze ty lubisz piac do słuchawki...

Przeinaczaniu litości ? Przecinek robi różnicę, jak w tym dowcipie. Twoja stara piła, leży w piwnicy. Twoja stara piła leży w piwnicy :)

13 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Ps wybitni narciarze są teraz w Korei a ty tutaj???

Ja tylko na GS jadę.

13 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Ps2 o pewnych rzeczach nie wspominam bo i po co skoro same pasożyty grasuja? Daj parę nikow które piszą relacje z chopoka, powodzenia z chęcią dowiedzialbym sie cos nie coś... serio nikogo nie ma?

A mogą być relacje z innych miejsc ? I tu leży problem, że pisząc relację liczysz/liczycie na jakąkolwiek gratyfikację. Skąd ? Przecież nieodpłatne dzielenie się wiedzą, jest ideą każdego forum. Byłeś kiedyś na forum moto ? Tam ludzie potrafią zrelacjonować "zrób to sam" wymiany silnika lub kompletnego zawieszenia. Fora by nie istniały, gdyby każdy miał takie podejście jak Ty.

16 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Co do braków moderacji, to zgadzam sie jest to żenujące, ale to wina admina nie nasza. Powoli przekleństwa będą tutaj bez kropek.

I tu się zgadzamy. Dziwi bierność @JC, tym bardziej że widać inne pozytywne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FerraEnzo rozumiem , że przywołując mnie w dosyć specyficzny sposób przygotowałeś się odpowiednio do napisania swojego posta i przeczytałeś uprzednio chociaż większą cześć z moich kilkudziesięciu relacji z tego sezonu ....Zatem zarzucając mi to co zarzucasz poproszę o jakieś konkrety ?! Może nie zwróciłeś uwagi ale powyższe zdjęcie dołu „trójki” na SMR wraz z komentarzem jest moje więc co wg Ciebie jest nazywaniem u mnie białego czarnym ? Liczę na konstruktywną odpowiedź.

Bolec ( nie stolec ......)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zamiast skupić się na jeździe na nartach wymyślacie jakieś durne gierki?

 

Rok, dwa, trzy lata temu było to forum ludzi pozytywnie zakręconych na punkcie nart, nikt nie gwiazdorzył a teraz robicie (tak, Ty Jasiek i Ty Przemo) jakąś tajną wiedzę z tego jak jeździć na zatłoczonym i zazwyczaj chimerycznym pogodowo Chopoku.

 

Nie dziwię się SB, że przestał tu pisać [emoji6].

 

A to żadna tajna wiedza, to forum polega na relacjonowaniu swoich wyjazdów, tak by inni wiedzieli gdzie warto, a gdzie nie warto jechać.

 

Czepiacie się shuger’a a co trudnego jest w zrozumieniu, że dla jednej osoby dobre warunki to 5 cm śniegu z kamieniami a dla drugiej 50cm warstwa? Patrząc na relacje ze Szczyrku też nie mam ochoty tam jechać, uważam że jest źle zarządzany i tyle.

 

Dajcie sobie trochę luzu, przewietrzcie się i róbcie to o co chodzi na tym forum a nie jakieś ataki na pojedyncze osoby.

 

Pozdrawiam CAŁĄ narciarską brać!

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, FerraEnzo napisał:

Na wstępie. Takie osobistości jak Jasiek i jego "funfle" sprawiają, że ludzie opuszczają to, skądinąd fajne forum. Już dawno pojawiały się głosy za zaostrzeniem moderacji, niestety bez echa.

Ad personam. Jasiek jest znany z niewyparzonego języka. Miałem z tym indywiduum parę spięć ale doszedłem do wniosku, że nie warto. Do tego stopnia, że opuściłem szanowne grono forumowiczów. Ostatni jego ban tylko potwierdza powyższe (tak JaŚko muzykant, obserwuję Cię i poziom Twoich "dokonań"...jest źle).

@shuger Masz rację! Nie daj zrobić z siebie debila. Forum, a w szczególności wątki dotyczące relacji to miejsca, w których powinny się znaleźć OBIEKTYWNE opinie, a nie SUBIEKTYWNE odczucia jednostki. Za to zostałeś zaatakowany. Za to, że śmiałeś skrytykować kupę kamieni i błota. Rozumiem sentyment do miejsc/ośrodków, sam jestem zakochany w Krynicy ale każda moja relacja była OBIEKTYWNA, opisująca rzeczywisty stan na stokach. Tego oczekują użytkownicy skionline.pl.

Kim są ludzie tacy jak Jasiek, Przemo czy Kolec, Stolec, Bolec (sorry to z filmu, nie mogłem się powstrzymać), żeby narzucać swój punkt widzenia i czarne nazywać białym ? To są jakieś autorytety ? Wybitni narciarze ? Nie! To są ludzie, których głównym celem jest przeinaczanie rzeczywistości; vide post Przemo, który wprost pisze, że o pewnych rzeczach nie wspomina się na forum...bo ? Bo inni narciarze zjedzą im trasy nad którymi oni się wieczorami brandzlują...i będą kolejki chlip chlip...

Ja się pytam, to są użytkownicy forum do cholery ? Nie chcesz pisać to nie pisz! Po co przeinaczać fakty ? Jak małym trzeba być..? Nie lepiej zdzwonić się wieczorem i piać do słuchawki z zachwytu jak to było zajebiście? NIE TRZEBA WTEDY ROBIĆ LUDZI W CH*** ? Łatwiej dla Was.

JaŚko muzykant (heh spodobało mi się), rzuciłeś rękawicę.  Jakiś gigancik? Mam teraz trochę wolnego czasu, mogę nas umówić na GS na Jaworzynie.

Cześć

A ja myślę, że nie do końca zrozumiałeś. Będę bronił Jaśka (nie raz mnie to z błotem mieszał ale ma świadomość gdzie ja to mam i o to chodzi tak, że obrażanie się - nie będę już pisał na forum - to dziecinada). Chodzi o wskazanie grupy osób, które specjalizują się w krytykowaniu. To są goście typu: Ja bym się nie odezwał bo było ekstra ale jak już szedłem do samochodu i poszedłem do kibla i nie działała spłuczka więc musiałem o tym napisać bo to skandal..

Bliżej mi do Jaśka i ekipy niż do czepliwych leszczy.

Pozdrowienia

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, FerraEnzo napisał:

 

Może masz rację, nie śledziłem Twoich wpisów. Wrzuciłem Cię do jednego worka z KOMITETEM OBRONY SMR/TMR.

Bo inaczej pisanie relacji mija się z celem.

No właśnie nawet nie wysililes sie zeby to sprawdzić. Ale obrażać łatwo.

Nie mam zamiaru się przebijać przez waszą zajebistosc więc masz rację relacji lepiej nie pisać bo komitet shugera działa i nadzoruje wszystkie kamery:)

To ze masz cos do jaska to twój problem. Mnie to nie mieszaj.

Żeby byla jasność nie jestem obrońcą smr/tmr! Po prostu jak widze te piękne ekspertyzy prosto z kamerki to mnie rozwala. 

Także wy sobie tutaj piszcie, zakładajcie komitety, nawet możecie do siebie dzwonić i omawiać sytuację na kamerach ja wolę pojechać na narty.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że ten temat to "Zaproszenie"
To ja zapraszam szczególnie @Jasiek @mamad i @przemo_narciarz do przeczytania mojej relacji z dzisiejszego "oglądania kamerek" :P 

Niestety @Jasiek nie było nam dziś dane wspólnie ponartować... :/  a miałeś się dostosować, i co?  :D;) 
Może jeszcze się uda w tym sezonie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jasiek napisał:

@shuger dałem ci like'a. Masz "plusika" cieszysz się! 

PS. zerwałem kolejną naklejkę SKIONLINE, tym razem z boxa! cóż... to wszystko dzięki takim, jak @shuger!

Jasiek, więcej dystansu i otwartości :) Świat nie jest czarno - biały i nie warto się na niego obrażać.

I Twoje i moje relacje mają sens  pod jednym warunkiem jeśli są pisane szczerze i z dobrymi intencjami wobec odbiorcy.

A to że każdy ma nieco inne podejście do wielu rzeczy to fakt, jak świat światem zawsze tak było i tak będzie i trzeba to zaakceptować bo gdzie 2 osoby tam 3 opinie. ;) 

Moja puenta z tego tematu brzmi:
1. Dyskutujmy zawsze o faktach i popierajmy argumentami.
2. Zdjęcia z kamer to też fakty więc podważanie ich wartości jest nie na miejscu. 
3. Jeśli wygłaszamy własne opinie - podkreślmy że jest to opinia.
4. Próba dyskredytacji 2 osoby nie jest ani faktem ani argumentem w rozmowie.
5. Spotkajmy się rzeczywiście kiedyś na wspólnym nartowaniu a zapewne okaże się że "nie taki diabeł straszny...:". :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Annaa napisał:

nic dodać ,nic ująć..jak dzieci:) Jeden drugiego zaprasza, tamten się obraża,obraził się kolejny...;)

@Annaa dziękuję Ci za to piękne zdanie :) 

Spojrzenie Kobiety na piaskownicę z dorosłymi facetami i puenta? Doskonałe!

12 godzin temu, Annaa napisał:

Nagrałeś to,! na "jutube"..¬¬ zerwanie z boxa naklejki,film będzie? Jasiek opamiętaj się:(

@Jasiek często zastanawiam się ile Ty Chłopie masz lat?

Jak wspólni Koledzy mówią mi, że sporo więcej ode mnie - to nie chce mi się wierzyć.

Masz pasję, jesteś aktywnym forumowiczem, jeździsz dużo na nartach, masz swoją "Boską Górę" - i za to olbrzymi szacunek.

Choć jestem dużo młodszy, to od jakiegoś czasu walczę o to byś przemyślał i zmienił niektóre swoje zachowania (przeczytaj uważnie - to co piszę nie dotyczy Ciebie jako człowieka i tego kim jesteś, tylko odnosi się do Twoich niektórych zachowań) stąd od czasu, do czasu wypowiadam się w odniesieniu do Twoich postów.

Autorytetu w życiu jak i w świecie wirtualnym nie zdobywa się przez liczbę dni spędzonych na nartach - nie zdobywa się go również przez ilość lajków, czy ilość zaczepnych tematów na forum.

Jak się go tworzy? 

Tego, z racji tego, że jesteś starszy nie wypada mi do Ciebie pisać.

Odnosząc się jednak do Twoich zachowań na forum i wielu wypowiedzi, to z pewnością mogę kolejny raz zwrócić Ci uwagę, że nie tworzy się go poprzez zaczepne maile, które mają na celu udowodnienie komuś na siłę swojego...??????? Większego Ego?

Zastanów się dobrze - jaką miałeś intencję pisząc ten temat?

W świecie wirtualnym niezwykle ważny jest dobór słów i wysoka kultura osobista. Rozumiem, że przekleństwa, to forma wyrazu, która jest ważna w języku polskim, ale ich nadużywanie?... to wiem na pewno - nie tworzy to autorytetów w sieci.

Zerwanie naklejki z logo miejsca, w którym jesteś codziennie, z logo Skionline, którego jesteś gościem? co to za zachowanie? Tego jestem pewien - takie zachowanie jest dziecinne i tylko dziecku należałoby tłumaczyć, że to nie tylko nie buduje autorytetu ale zwyczajnie jest śmieszne.

Doskonale to podsumowała @Annaa - Kobieta, która również dała Ci cenną wskazówkę "opamiętaj się".

Na koniec dostaniesz również radę ode mnie, młodszego kolegi: twórz, a nie niszcz, łącz, a nie dziel.

Zadbajmy o to by forum Skionline i jego poziom, był co najmniej tak wysoki, jak był w chwili, kiedy z powodu jego wielkości postanowiłeś zostać członkiem tej społeczności.

@artix poinformował mnie, że nie będzie Cię na WZF - szkoda, bo zamiast pisać powyższego, planowałem z Tobą porozmawiać i zapytać wprost o te Twoje zachowania.

@Annaa jeszcze raz dziękuję za zabranie głosu w tym temacie.

Myślę, że Panowie poczuli kubeł zimnej wody na swoich głowach.

Edytowane przez marboru
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...