Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zaproszenie!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Annaa napisał:

nic dodać ,nic ująć..jak dzieci:) Jeden drugiego zaprasza, tamten się obraża,obraził się kolejny...;)

13 godzin temu, shuger napisał:

1. Dyskutujmy zawsze o faktach i popierajmy argumentami.

O dziwo @Annaa ten punkt (może lekki skrót myślowy) idealnie pasuje do Twojego postu.

Jak chce się być rozjemcą i włącza się w dyskusję niejako z zewnątrz to po 1 trzeba być precyzyjnym (i pisać wprost o kogo chodzi) a po 2 trzeba odnosić się do faktów. 
Jeśli w swoim poście masz na myśli mnie, to informuję Cię że nie przypominam sobie kiedy ostatnio się obraziłem, tym bardziej na kogoś z forum kogo nie widziałem na oczy. Brzmi dla mnie jak absurd :rolleyes:
Więc właśnie ten "fakt" (jakobym się obraził) powinien być poparty argumentem którego w Twojej wypowiedzi brak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shuger wpisy@Jasiek a denerwowały mnie do czasu wspólnego spędzenia czasu na nartach. Od tego momentu uważam Jaśka za jednego z najprzyjemniejszych forumowiczów w Realu. Umówcie się na narty i temat się skończy.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozkręciliście... 

@marboru nie chce mi się odnosić do Twoich filozofii życiowych, ale szacun za polot psychologiczno - literacki. :D

13 godzin temu, Annaa napisał:

Nagrałeś to,! na "jutube"..¬¬ zerwanie z boxa naklejki,film będzie? Jasiek opamiętaj się:(

Aniu zerwałem, bo zmieniałem boxa. Miałem sprzedać z naklejką? :)  

PS. Moje wypowiedzi może i są kontrowersyjne, ale zawsze szczere. A w nich denerwuje Was chyba to, że ktoś Wam prosto w twarz mówi prawdę a ona boli. Cóż taki jestem, niespotykanie spokojny człowiek, dopóki mnie ktoś nie zdenerwuje :D

Pozdrawiam i życzę miłego dnia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dodam coś małego od siebie do całej powyższej dyskusji.

Jestem osobą o dosyć małym doświadczeniu na naszym forum (właśnie stuknął mi równy roczek). Nie raz zapraszałem do wspólnej integracji bo jak rozumiem jesteśmy tu po to aby z jednej strony pisać o naszych ciekawych wyprawach zimowych i dzielenia się swoimi pasjami a z drugiej strony mieć możliwość poznania się w realu na czym mi również bardzo zależy. Przez ten rok udało mi się spotkać z kilkoma osobami z forum face to face i każda z nich okazywała się naprawdę niezwykle sympatyczna. Zapunktowało to kolejnymi spotkaniami, wspólnymi kiełbaskami na stoku etc.   :D 

I to jest właśnie kwintesencja tego co uprawiamy tutaj na monitorach co przekłada się później we wspólnym miłym spędzaniu czasu na stoku i nie tylko. Ja wiem, że każdy z nas jest pozytywną postacią (nawet jak kogoś czasami delikatnie "poniesie") ale jak już się w końcu spotkamy to na pewno poznamy siebie właśnie takimi jakimi jesteśmy - czyli pozytywnie zakręconymi i fajnymi ludźmi , kochającymi nasze nartowanie.

Pozdrawiam serdecznie :D

  • Like 3
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

@shuger wpisy@Jasiek a denerwowały mnie do czasu wspólnego spędzenia czasu na nartach. Od tego momentu uważam Jaśka za jednego z najprzyjemniejszych forumowiczów w Realu. Umówcie się na narty i temat się skończy.

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka
 

Problem w tym ze to jest forum a nie real, a fakty sa takie kolega kompletnie nie rozumie jak takie forum powinno wygladac. Przydaloby sie tutaj wiecej moderacji.

Czytam to forum od ~10 lat, ale ostatnio jest tylko gorzej niestety. Brakuje SB :D

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MX5 napisał:

@Turnplayer no pogratulować! jak dla ciebie ważniejszy jest swiat wirtualnych kosmitów od realnych ludzi!

A jeszcze większy szacun dla oszołomów co dali mu lajka!

Obym nie musiał kiedyś spotkać takich kolegów z forum w realu.

Wstyd panowie... ile wy macie lat? 

ale ja nic takiego nie napisalem :$ forum to jedno, real to drugie. gdzie napisalem ze swiat wirtualny jest wazniejszy od realnego?

czytanie ze zrozumieniem sie klania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale o czym Ty w ogole piszesz? przeciez wiadomo ze nie pisza boty tylko realni ludzie ktorzy wrzucaja swoje relacje, foty opinie.

Chodzi o to ze uzytkownik napisal ze poznal kogos w realu i ze uwaza go za przyjemnego forumowicza. Jednak to ze ktos w realu jest przyjemny to zwalnia go z tego zeby sie kulturalnie zachowywal na forum. krotko i na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...