Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

To już nie jest SPORT


darek67

Rekomendowane odpowiedzi

zawodowy sport to nie jest sport (w rozumieniu normalnego człowieka) juz od dawna, przecież podobnie wygląda to w kolarstwie, lekkiej czy zawodowych sportach amerykańskich, to samo w piłce nożnej,

"harcerz pije i pali tak żeby go nie złapali" - to podstawowa zasada każdego zawodowca i jego lekarza, trzeba tak dawkować żeby na kontroli byc tuż pod kreską

czasami zastanawiam się czy nie uczciwiej byłoby pozwolić na wspomaganie - może wtedy dowiemy się kto jest naprawdę najlepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa mnie nurtuje-czy każdy sportowiec tzw.zawodowiec może iść do lekarza swojej federacji i zachorować na chorobę zwaną ASTMĄ

Co wtedy się dzieje,bo kiedyś czytałem wypowiedż Justyny że jak będzie miała dziecko ty zaraz szybko zdiagnozuje u swojego dziecka ASTMĘ tak aby mogła powiedzieć kiedyś że jest na równo z innymi sportowacami biorącymi różne leki nie tylko na astmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie są dwie drogi.Jedna to bardzo surowe kary w stylu dożywotnia dyskwalifikacja i nie ma że boli. Druga to całkowita legalizacja i hulaj dusza piekła niema. Cała ta sytuacja jest podobna do słynnej akcji metoo. Gdzie podstarzałe aktorki nagle sobie przypominają że w młodości kupczyły tyłkiem aby dostać rolę. A dzisiaj robią z siebie ofiary molestownia:).

Edytowane przez tankowiec
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nie rozumiem Was koledzy, po prostu nie rozumiem.

Dzisiaj podczas otwarcie Igrzysk znicz niosły miedzy innymi razem hokeistki drużyny Korei, wspólnej drużyny Korei, złożonej z zawodniczek z Korei PŁD I PN.

A Wy jesteście tacy przyziemni. Czyżby to tak po linii komisji śledczych?

Skupcie się na pięknie sportu, na walce, na radości z wygranej itd. Zdrowsze!

Pozdro serdeczne

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Nie rozumiem Was koledzy, po prostu nie rozumiem.

Dzisiaj podczas otwarcie Igrzysk znicz niosły miedzy innymi razem hokeistki drużyny Korei, wspólnej drużyny Korei, złożonej z zawodniczek z Korei PŁD I PN.

A Wy jesteście tacy przyziemni. Czyżby to tak po linii komisji śledczych?

Skupcie się na pięknie sportu, na walce, na radości z wygranej itd. Zdrowsze!

Pozdro serdeczne

Tak sport jest piękny,  ale przechytrzanie się kto ma lepsze sterydy i trudniejsze do wykrycia już mniej 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno spotkałem Marco Buchela i Marca Ghirardelli. Odnieśli sie do tych kwestii - tj. Dopuszczania „leków” - bardzo krytycznie. Byli zdania, ze powinna obowiązywać jasna zasada, sport profesjonalny jest dla ludzi zdrowych. Jak ktoś jest chory - np. Na astmę - to niech nie robi tego zawodowo. Rozwiązało by to watpliwości wokół Norwegów czy choćby ostatni przykład z kolarstwa - Chris Froome na Vuelta.

  • Like 2
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, artix napisał:

Tak sport jest piękny,  ale przechytrzanie się kto ma lepsze sterydy i trudniejsze do wykrycia już mniej 😉

Cześć

Widzisz, ja nie jestem ślepy na problemy ani naiwny. Po prostu martwi mnie ta asymetria. Tematów o pięknie sportu jakoś nie widzę ale temat To już nie jest SPORT powstał. Troszkę to chore podejście nie uważasz.

Gdy obserwuje jakieś zawody to interesuje mnie tylko walka a nie zastanawiam się kto co wziął i dlaczego. Od tego są odpowiednie instytucje, brudne instytucje bo zajmują się brudami. Lubicie babrać się w brudach? Sorry ale dla mnie to trochę spaczone podejście typu brukowców.

Widzisz oglądam zawody sportowe bardzo często z racji dzieci i wiem niestety, że nawet już na tym juniorskim poziomie są brudy. Ale czy rzeczywiście na nich musimy skupiać naszą uwagę???

Pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Mitek napisał:

Cześć

 

Gdy obserwuje jakieś zawody to interesuje mnie tylko walka a nie zastanawiam się kto co wziął i dlaczego. 

 

 

Widzisz. Obserwowanie tej walki traci sens gdy gracze nie grają fairplay. 

Edytowane przez artix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...