Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ski Lungo czyli Obertauern, Katschberg, Grosseck-Speiereck, Feningberg


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też się podobają czarno-białe fotki. Jeśli nie lubisz wypłaszczeń, a kręcą Cię długie trasy do doliny, to koniecznie jedź na Grosseck-Speiereck, będziesz zadowolony z czerwonych zjazdów do St. Michael i Mauterndorfu i fajnych wariantów w skalistym kotle, w prawdziwie alpejskiej scenerii. A na lunch - polecam do Sonn Alm!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z kolei dzisiaj w Katchberg, pogoda w sumie nie była zła, sam szczyt początkowo w chmurach, tam też cały dzień wiało i padał śnieg, co przy wjeździe krzesełkiem bez kopułek było średnio przyjemne. Ale trasy rekompensowały wszystko. Zarówno na Aineck jak i po drugiej stronie jest dużo szerokich i prostych tras, czarnych i czerwonych. Mnóstwo terenów do jazdy poza trasą, choć tego elementu póki co nie opanowałem. A1 to naprawdę fajny i urozmaicony zjazd szeroką trasą. Ludzi nie za dużo, zupełnie zero kolejek. Sporo świeżego śniegu powodowało, że zbierał się w dużo górek, można było poskakać, albo jeździć w muldach. Ten tydzień raczej śnieżny będzie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, zgodnie z Twoimi przewidywaniami, niniejszym dziękuję Ci. :D O.o

To był genialny dzień. Ainek - Katschberg wymiata. Świetne trasy, warun miodzio, pogoda bajka, czyli dokładnie tego mi było trzeba. Myślę, że ten ośrodek mimo , że mały, powinien być na liście koniecznych do pojeżdżenia ( celowo nie użyłem słowa "zaliczenia").  Każdy tu znajdzie coś dla siebie. Ogromny atut to stosunkowo mało ludzi ( a na trudniejszych trasach prawie zero). Nawet w godzinach szczytu na słynnej ( i naprawdę fajnej) A1 ilość ludzi do zaakceptowania i można cisnąć. Początek tej trasy to płaski odcinek, tak ,żeby naciągnąć statystyki ale reszta to ponad 5 km solidnego, zróżnicowanego zjazdu. 

Podobały mi się generalnie wszystkie trasy łącznie z tymi przy 3 orczykach, gdzie było puściutko i genialnie. Są miejsca typu lotnisko czy carving max czyli wszystko w różnych konfiguracjach. 

Z Piotrkiem się nie udało spotkać. Mało czasu O.o :ph34r:       

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak spotkania to nawet nie kwestia braku czasu, ale synchronizacji, akurat dzisiaj ubrałem się w dwójkę chłopaków do pilnowania, więc trudno gonić. Mieli swoje preferencje. Dzień wcześniej jeździłem sam.
Region (Aineck, Katchberg) tak się wszystkim spodobał, że jutro pewnie też tam skończymy. W zasadzie nie ma tu słabych tras. Te przy orczykach też mam bardzo przypadły do gustu, podobnie jak przy czteroosobowym krzesełku po środku, tam mało kto dojeżdżał. Szerokie i puste trasy. e85a24dd5ed767ba9705e50be9a8d6a6.jpged49ee5ed95816cd744e19e258f61ef1.jpg8a7934c732432803245ac35633ac02e4.jpg

  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...