Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie wystartowali. Już 3 treningi zjazdu za nami, faworyta brak. Słabo w biathlonie. Justyna przyzwoicie w klasyku, nie dała się zgubić, a łyżwa to nie dla niej. Jakieś nadzieje na 30 km są. Pierwszy dzień i skoki, nic nie piszę, żeby nie zapeszyć. Sporo się dzieje w narciarstwie poza alpejskim (liczne eliminacje). Ja obserwuję jazdę na muldach, choć wiem, że to niszowa dyscyplina, dla mnie jednak niezwykle atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, janek57 napisał:

Zapeszyłeś. Fatalna druga seria w wykonaniu K. Stocha i S. Huli. ,,Spalili się'' obaj. Jestem bardzo zawiedziony.

Spalili się? Skoki 105 na normalnej skoczni to spalenie się ? Gdyby mieli taki wiatr jak ci co na podium to mogło by być inaczej. Poza tym posłuchaj sobie wywiadów z nimi i Małyszem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marek_kapica napisał:

Poza tym posłuchaj sobie wywiadów z nimi i Małyszem. 

W tej chwili to zarówno Małysz jak i skoczkowie powinni trzymać ,,mordy w kubeł'' i szykować się do następnych startów. Cały turniej warunki były fatalne ,ale gdyby utrzymały się wyniki z pierwszej serii zachwytom nie byłoby końca i nikt by nie wspominał o przełożeniu zawodów ze względu na złą pogodę.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, janek57 napisał:

W tej chwili to zarówno Małysz jak i skoczkowie powinni trzymać ,,mordy w kubeł'' i szykować się do następnych startów. Cały turniej warunki były fatalne ,ale gdyby utrzymały się wyniki z pierwszej serii zachwytom nie byłoby końca i nikt by nie wspominał o przełożeniu zawodów ze względu na złą pogodę.

Jesteś starej daty i reagujesz jak wszyscy w twoim wieku!! Nasi mają zimną głowę i nigdy nie szukają winy gdzieś indziej!! Dziś buł cyrk i tyle!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marek_kapica napisał:

 

Jesteś starej daty i reagujesz jak wszyscy w twoim wieku!! Nasi mają zimną głowę i nigdy nie szukają winy gdzieś indziej!! Dziś buł cyrk i tyle!!

Jaki cyrk ? Ile miał pkt podjętych Hula ? Miał złe warunki ?? Niestety ale Stoch jak i Hula popełnili błędy. Czas się pogodzić A nie zwalać na warunki. Taka natura Polska, szukać winy gdzieś A nie u siebie.

 

  • Thanks 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, ale taki jest sport , trzeba walczyć i wszystko stawiać na jedną kartę, tak zrobił Wilinger i Johanson. Byli po prostu lepsi, i nie ma co zwalać winy na wiatr i złe sędziowanie zaniżone noty. Zawodnicy muszą się wziąć w garść i walczyć. Na dużej skoczni nie widzę żadnego z nich na pudle (obym się mylił ) ta zarezerwowana jest dla Norwegów i  Niemców nie wykluczam Słoweńca, konkurs drużynowy to też wielki znak zapytania jeżeli chodzi o medal, bardzo silni są Norwedzy, Słowenia będzie miała wiele do powiedzenia, natomiast Niemcom da kopa złoto Wilingera. Biorę w ciemno każdy krążek jaki zdobędą nasi skoczkowie bez względu na kolor i będę mega zadowolony.

Pzd be-ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.02.2018 o 20:20, Jusik2002 napisał:

.....Czas się pogodzić A nie zwalać na warunki. Taka natura Polska, szukać winy gdzieś A nie u siebie.

https://sport.onet.pl/pjongczang-2018/snowboard/norwegowie-wsciekli-po-wietrznym-finale-slopestyleu-pan-ten-konkurs-byl-wielkim/2rqe62t

Ciekawe, w przypadku skoków jakoś Norwedzy nie utyskiwali :)

Chyba to jednak jest bardziej ludzka natura :D.

Moim skromnym zdaniem w takich konkurencjach gdzie się "lata" powinno się minimalizować wpływ warunków pogodowych. Nie zawsze się da, ale trzeba próbować.

Jak widać w narciarstwie alpejskim dało się przesunąć zawody. W skokach czy slopestyle-u nie dało rady?

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stefan Horngacher powiedział to co mi tez wcześniej rzuciło się w oczy i o czym pisałem (system który miał "wyrównać" szanse wskazywał nawet 15.5 m momentami)

"Przed skokiem Kamila wyświetliło się, że musi skoczyć 114 metrów, aby prowadzić. W tych warunkach i ruszając z tak ustawionej belki, było to absolutnie niemożliwe "

https://sport.onet.pl/zimowe/skoki-narciarskie/skoki-narciarskie-stefan-horngacher-o-szansach-polakow-na-medale/wjdehr8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ironia losu. Ten świetny slalomista i gigancista, a pierwsze złoto olimpijskie zdobywa w superkombinacji. Generalnie Marcel nie miał szczęścia do olimpiad. W dorobku ma jeszcze tylko srebro za slalom w Soczi. Facet który ma tyle zwycięstw pucharowych, tyle wszelakich kryształowych kul, a olimpiady dotąd mu nie służyły. Po pierwszym złocie powinno być jemu łatwiej. Slalom i gigant przed nami. Mam nadzieję, że ktoś z nim powalczy w pozostałych konkurencjach...

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę ironia losu. Ten świetny slalomista i gigancista, a pierwsze złoto olimpijskie zdobywa w superkombinacji. Generalnie Marcel nie miał szczęścia do olimpiad. W dorobku ma jeszcze tylko srebro za slalom w Soczi. Facet który ma tyle zwycięstw pucharowych, tyle wszelakich kryształowych kul, a olimpiady dotąd mu nie służyły. Po pierwszym złocie powinno być jemu łatwiej. Slalom i gigant przed nami. Mam nadzieję, że ktoś z nim powalczy w pozostałych konkurencjach...
Kristoffersen w slalomie na pewno nie odpuści. Ale Marcel będzie miał z pewnością mocniejszą podbudowę psychiczną po dzisiejszym zwycięstwie. Mocno mu kibicuję bo to narciarz technicznie wyjątkowy i świetnie się ogląda jego przejazdy.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...