Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Kopara trochę opadła. Komentarz Pana Marcina jednak wyjątkowo mi się nie podobał i wiele u mnie stracił. Najpierw szok a później wyjaśnienie, że ogólny poziom konkurencji jest słaby więc możliwy jest taki fuks. Bzdura. Tym bardziej, że to był dość trudny SG co sam potwierdził nie raz w komentarzu.

Pozdrowienia

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledecka potrafiła już wygrywać treningi zjazdów w Pucharze Świata, także pokazywała wcześniej, że nie tylko potrafi zjeżdżać na snowboardzie. Czy w snowboadzie sięgnie po kolejne medale, a jest przecież mistrzynią świata. A ma tylko 22 lata...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Kopara trochę opadła. Komentarz Pana Marcina jednak wyjątkowo mi się nie podobał i wiele u mnie stracił. Najpierw szok a później wyjaśnienie, że ogólny poziom konkurencji jest słaby więc możliwy jest taki fuks. Bzdura. Tym bardziej, że to był dość trudny SG co sam potwierdził nie raz w komentarzu.

Pozdrowienia

Tak, mi też opadła, nie kwestionuję jego umiejętności , ale powinien się dobrze zastanowić nad wygłoszeniem tej opinii. Zastanawiam się teraz czy  by pokonał trasę tego SG w tym samym  czasie co Pani Gąsiennica 

 

Pzd be-ja 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Kopara trochę opadła.

hahaha - komu nie opadła !!! 

swoją drogą Domański przeszedł samego siebie w tym komentarzu - odłączyli mu chyba apkę fisa, nie miał podglądu czasów i zaczął pierdzielić swoje fachowe wywody - temu to dopiero musiała kopara opaść

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marionen napisał:

Ledecka potrafiła już wygrywać treningi zjazdów w Pucharze Świata, także pokazywała wcześniej, że nie tylko potrafi zjeżdżać na snowboardzie. Czy w snowboadzie sięgnie po kolejne medale, a jest przecież mistrzynią świata. A ma tylko 22 lata...

Pamiętam ją ze zjazdu czy SG w Lake Lousie, gdzie była wysoko. Ale mimo wszystko dla mnie jest to super sensacja tych igrzysk na miarę tej z Sarajewa w 1984 roku, kiedy zjazd wygrał Bill Johnson. Ciekawe, co dalej, co Ester wybierze po igrzyskach - snowboard czy narty, bo na dłuższą metę chyba trudno będzie jej godzić i to, i to?  

Pozdrawiam.

Edytowane przez San28
brak słowa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledecka jest fenomenem, Tomek Kurdziel już parę lat temu zwracał na nią uwagę. Mitek ma rację:) komentarz Marcina Szafrańskiego był oburzający. Chyba chłopakowi zabrakło wyobraźni. Mam nadzieję, że przeprosi za swoje niemądre słowa. Według mnie najrozsądniej komentuje ( najwięcej widzi i najlepiej się orientuje) Maciek Bydliński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walczyło i szalało na trasie giganta 110  (chyba rekord) narciarzy, a trójka medalistów okazała się oczywista. Wydawać się może, że nuda. Ale na trasie wiele się działo i podium mogło wyglądać zupełnie inaczej. W drugim przejeździe długo o świetne wyniki walczyli Haugen i Tonetti i (niespodzianka). W pierwszym szalało szczególnie 2 zawodników, na wyniki w okolicach Marcela albo i lepiej, zabrakło im tylko 2 bramek;  Manuel Feller i Luca De Aliprandini. Jeszcze słowo o wielkim Tedi Shredi. W pierwszym przejeździe pojechał trochę jak turysta niczym Resi Stiegler czy Sarah Schleper, o medalach może raczej zapomnieć i pozostaje jeździć dla przyjemności. Gratulacje dla Marcela Henrika i Alekxisa. Ucieszył mnie jeszcze Zan Kranjec, rozwija się prawidłowo i kiedyś może zmieścić się na podium.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, peszkod napisał:

Ledecka jest fenomenem, Tomek Kurdziel już parę lat temu zwracał na nią uwagę. Mitek ma rację:) komentarz Marcina Szafrańskiego był oburzający. Chyba chłopakowi zabrakło wyobraźni. Mam nadzieję, że przeprosi za swoje niemądre słowa. Według mnie najrozsądniej komentuje ( najwięcej widzi i najlepiej się orientuje) Maciek Bydliński.

O komentatorach nie chcę się wypowiadać, mam swoje oczy, widzę międzyczasy i słyszę co w tym czasie opowiada znany duet. Wielka szkoda, że nie ma Maćka Bydlińskiego w studio Eurosportu, lepszego komentatora nigdy tam nie widziałem. Marcin Szafrański bardzo często prowadzi bardzo interesujące wywiady ze sportowcami i ludźmi związanymi ze sportem, może to jest jego miejsce. Pan Domański to dla mnie wielka niewiadoma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MAIKEL 1977 napisał:

Jeeeeeest:P Mistrz KAMIL :D

Ja o złocie Kamila dowiedziałem się dopiero po 16, na trasie narciarskiej w Zieleńcu od naszej olimpijki z Turynu Dagmary K. Ale nie wiem co było dla mnie większym zaskoczeniem. Skoki oglądałem dopiero po północy. Kamil zasłużył na ten medal jak mało kto. @Robur82 żałuj, że nie odwiedzasz takich ośrodków, bo może poznałbyś niezwykłych ludzi, ale może to jednak lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że tylko ja nie mogę czasem słuchać naszych komentatorów, ale widzę że jest nas więcej.

Dnia 17.02.2018 o 11:47, Mitek napisał:

Cześć

O Panu Domańskim się nie wypowiadam bo musiałbym zacząć przeklinać.

Pozdro

Dokładnie, czasem się zastanawiam czy on napewno komentuje te zawody co ja oglądam.

4 godziny temu, marionen napisał:

Wielka szkoda, że nie ma Maćka Bydlińskiego w studio Eurosportu, lepszego komentatora nigdy tam nie widziałem.

Jego komentarze słuchało się z wielką przyjemnością ale często poprawiał Domańskiego i powiedział parę ostrych uwag w kierunku związku - nie wiem jakie tam są układy. Mam nadzieję że znowu go usłyszymy.

Ledecka pokazała klasę, to był jej dzień.

Hirscher pojechał tak jak nas do tego przyzwyczaił - pięknie.

I jeszcze jedna sprawa odnośnie igrzysk, nie podoba mi się obraz z zawodów narciarskich, ostrość jest ustawiona na śnieg przez co np. Panie w slalomie były ciemnymi postaciami a śnieg radził, nie było widać szczegółów przejazdu. Dzisiaj na szczęście było już lepiej.

No i na koniec mniej przyjemniej - ogólnie polskie sporty zimowe są na bardzo niskim poziomie (delikatnie mówiąc) oczywiście poza skokami.

 

 

Edytowane przez waldek~
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, waldek~ napisał:

No i na koniec mniej przyjemniej - ogólnie polskie sporty zimowe są na bardzo niskim poziomie (delikatnie mówiąc) oczywiście poza skokami.

A na jakim mają być, jak u nas nie ma infrastruktury do trenowania czegokolwiek poza skokami i od niedawna również łyżwiarstwa szybkiego? Wystarczy spojrzeć na klasyfikację medalową - na czele są kraje ze świetną infrastrukturą do uprawnia poszczególnych sportów zimowych. Praktycznie wszystkie sporty zimowe, na poziomie profesjonalnym, wymagają bardzo drogiej infrastruktury i sprzętu. Tu nie wystarczy trening siłowy i duża dawka samozaparcia, jak w przypadku wielu sportów letnich.

Niestety, ale infrastruktura narciarska to w Polsce dno, zarówno jeśli chodzi o narciarstwo alpejskie, jak i biegowe. Saneczkarstwo i sporty pochodne również bez miejsca do treningu, biatlon to samo. Mógłbym tak wymieniać bez końca. Tak naprawdę poza skokami narciarskimi nie ma u nas ani jednego sportu zimowego, który mógłby być z powodzeniem trenowany w kraju, a na treningi zagraniczne związki nie mają pieniędzy. Do tego kwestia jakości sprzętu i jego przygotowania, o której mówi coraz więcej sportowców. Najgorzej, że w skokach też nie za bardzo widać następców dla naszej coraz bardziej starzejącej się drużyny. Jeżeli nie trafi nam się samorodny talent na miarę Małysza, czy Kowalczyk, to przy obecnym stanie sportu zimowego w Polsce na kolejne zimowe złoto będziemy czekać dobre kilkanaście lat.

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, marionen napisał:

Walczyło i szalało na trasie giganta 110  (chyba rekord) narciarzy, a trójka medalistów okazała się oczywista. 

I od kilku sezonów najlepsza...  Wyniki olimpijskiego giganta odzwierciedlają aktualny układ sił w tej konkurencji.

Pozdrawiam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja, normalnie tego sie nie da wymyslic :)

- pseudo-lyzwiarki placza na mecie, obwiniaja sie wzajemnie i dowiadujemy sie, ze one "tylko tydzien cwiczyly"(!). Koronna konkurencja, medalowa szansa, a one NIGDY razem nie przejechaly tego dystansu. Na serio, po prostu nic dodac.

- pseudo-lyzwiarz wypieprza sie na starcie. Pierwszy krok i on lezy i lize lod. Na serio!

- pseudo-narciarz, ktory sie awanturowal przed olimpiada, ze "mu sie nalezy", ze ma jechac itd, NIE PRZYSZEDL na zawody. PO prostu nie pojawil sie na starcie.

- moj zdecydowany faworyt - Ligocki. Do drugiej rundy awansowal, bo dwoch przeciwnikow sie zderzylo, a mial farta, bo bylo tylko 5-ciu w jego biegu. Dojechal kilkaset metrow za zwycieska dwojka i awansowal (!). Na mecie zaczyna pieprzyc, jaki to sukces, jest w 16-ce, w ogole jak ktos smie cos powiedziec na temat jego wystepu, bo one w ogole jest super. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7

10 minut temu, snowboarder napisał:

Ale jaja, normalnie tego sie nie da wymyslic :)

- pseudo-lyzwiarki placza na mecie, obwiniaja sie wzajemnie i dowiadujemy sie, ze one "tylko tydzien cwiczyly"(!). Koronna konkurencja, medalowa szansa, a one NIGDY razem nie przejechaly tego dystansu. Na serio, po prostu nic dodac.

- pseudo-lyzwiarz wypieprza sie na starcie. Pierwszy krok i on lezy i lize lod. Na serio!

- pseudo-narciarz, ktory sie awanturowal przed olimpiada, ze "mu sie nalezy", ze ma jechac itd, NIE PRZYSZEDL na zawody. PO prostu nie pojawil sie na starcie.

- moj zdecydowany faworyt - Ligocki. Do drugiej rundy awansowal, bo dwoch przeciwnikow sie zderzylo, a mial farta, bo bylo tylko 5-ciu w jego biegu. Dojechal kilkaset metrow za zwycieska dwojka i awansowal (!). Na mecie zaczyna pieprzyc, jaki to sukces, jest w 16-ce, w ogole jak ktos smie cos powiedziec na temat jego wystepu, bo one w ogole jest super. 

 

Pseudo @snowboarder  dziwię się, że Ty znawca wszystkich dyscyplin zimowych, nie wylądowałeś w Pjongczang i nie zgarnąłeś worka medali. Ile razy zjechałeś trasą crossową? Jeszcze zapomniałeś napisać, że beznadziejnie skakali nasi skoczkowie w drużynie i ledwo 3 miejsce wywalczyli. Napisz trochę o Swoich wielkich zwycięstwach, z przyjemnością będę Tobie kibicował. Może podrzuć mi jakiś grafik startowy na priv.

PS Gratulacje dla skoczków za pierwszy medal w drużynie, była walka do końca o srebro. Norwegowie za mocni, bez słabego ogniwa, wszyscy skakali na maksa.

PS cyt"...a one NIGDY razem nie przejechaly tego dystansu"  - TO NIEPRAWDA!!!

  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, snowboarder napisał:

Dlaczego admin toleruje personalne wycieczki tego oblesnego typa?

Jestem na forum od paru dni i ten dziad zdolal mnie obrazic juz kilka razy? Rozumiem, ze tu tak jest?

To frapujące kiedy złodziej krzyczy łapać złodzieja! Chciałbym z Tobą polemizować, ale musiałbyś mi nieco wyjaśnić, bo nie do końca rozumiem. Obleśny typ i dziad, jak mam rozumieć. Jeśli myślisz o mojej facjacie, to nie pogadamy, ja do swojej gęby już się przyzwyczaiłem i operacji plastycznych nie mam zamiaru robić. Jeśli chodziło Ci o moje cechy wolitywne, to wg niektórych są one wrodzone (choć ja staram się nad nimi pracować) i trochę wysiłku w to angażuję. W mojej korze mózgowej walczą funkcje katalityczne (mówiąc prościej - pobudzenie) i hamowanie ekspresyjne. W swoim umyśle walczę nad wzmocnieniem funkcji katalitycznych, a osłabieniem hamowania ekspresji. Do tego mam (to już od zawsze, odkąd nauczyłem się porozumiewać za pomocą mowy) silnie rozbudowany complex wolicjonalny. Dlatego, przy niektórych postach kolegów na forum nie mogę milczeć i muszę reagować (tak jak w Twoim przypadku). Jeśli chodziło Ci o mój charakter, to ciężko mi go zmienić, ale od lat nad nim wytrwale pracuję (tak mniemam) choć jak widzisz z marnym skutkiem. Jeśli tylko chciałeś mnie obrazić, to Ci się nie udało, za twardą mam skórę. Żeby mnie obrazić musisz być bardziej rozwinięty intelektualnie, ale jak każde dziecko jeszcze się rozwijasz i kiedyś może Ci się uda. W tej chwili Twój post działa na mnie jak szczekający pies za płotem wzdłuż drogi, absolutnie nie mam do niego pretensji o to, że szczeka (ten pies oczywiście nie odnosi się bezpośrednio do Ciebie). Uprzejmie Ciebie proszę przeczytaj jeszcze raz (ze zrozumieniem) Swój post o polskich sportowcach). Jako przykład posłużę się skoczkiem narciarskim, Norwegiem Espenem Bredesenem. Pojechał na olimpiadę do Albertville i na normalnej skoczni zajął 58 miejsce (ostatnie), a na dużej 57 (3 od końca). Norweskie media wzywały Go do zakończenia kariery i nadano mu przydomek  "Espen The Eagle" na "cześć" Angola Eddiego "Eagle" Edwardsa, który zawsze był ostatni. Tak Go zwano przez rok i wszystko się później zmieniło. Jego dorobek to - kolejna olimpiada w Lillehammer i złoto, i srebro. Dwa złote medale na mistrzostwach świata. Srebro na mistrzostwach w lotach narciarskich. Kryształowa kula za Puchar Świata, zwycięstwo w Turnieju 4 Skoczni i rekord świata w długości lotów (210m). Adam Małysz chciał brać się za dekarstwo i rzucić skoki, pomyśl ile byśmy stacili jako kibice.... 

4 godziny temu, Antek napisał:

Dziady już tak mają..

 

Nie wiem jak inne dziady mają, ale ja swoje opinie bronię i staram się argumentować. Wybacz Antek wycieczkę ad personam, ale mam wrażenie, że jesteś niczym doctor Jekyll i mister Hyde, albo jesteś sterowalny... Ale ja często się mylę (oby tym razem też);) 

  • Like 3
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...