Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, marionen napisał:

Slalom kobiet przełożony na piątek, to już olimpijska tradycja....

Cześć

Podobnie skoki do kombinacji znacznie opóźniono. Ciekawe czy ta wietrzna pogoda to jest standard tego regionu czy po prostu niefartowny okres. Koledzy od pogody poszukajcie proszę.

Nie wiem czy zwróciłeś uwagę w jakich warunkach jechał wczoraj Hirscher. Na ostatnim płaskim odcinku straci prawie 0,6 dziesiątych, jestem prawie pewien, że to przez wiatr bo nie popełnił żadnego grubszego błędu.

Konkurencje szybkościowe w takich warunkach staja się wyjątkowo niebezpieczne, nie mówiąc o tym, że podobnie jak skoki loteryjne jak w Las Vegas.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, johnny_narciarz napisał:

Ciekawe, że przekładają Slalom, a skoki do kombinacji się odbyły... 9_9

Pokazywali filmik jak tam wieje. Jak się nic nie zmieni, to będzie sporo loteryjnych konkursów... :/

Cześć

To w końcu odbyły się??? Jeszcze koło 7.15 widziałem wychodząc z domu, że przekładali i wiało jak cholera.

W tym samym czasie pisaliśmy o loteryjności. :)

Konkurs na normalnej skoczni pokazał o co chodzi i nie można mieć do nikogo pretensji. W sporcie trzeba mieć po prostu trochę farta. Wygrał ten kto powinien, natomiast szczęście norwegów polegało na kierunku wiatru. W innym wypadku stawiam, że by ich nie było nawet w 10.

Szczerze natomiast życzę Hirscherowi, żeby zdobył przynajmniej 3 złote medale - należy mu się.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mitek napisał:

Cześć

To w końcu odbyły się??? Jeszcze koło 7.15 widziałem wychodząc z domu, że przekładali i wiało jak cholera.

Pozdro

Tak, skoki się odbyły...

Najlepszy z naszych - Szczepan Kupczak 97 m. Niestety, wielu faworytów z powodu warunków "spadało". Ale to relacja online z portalu. 9_9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ruszyły do boju panie. Trasa trudna, kilka bramek ustawionych na lekkich przełamaniach (garbach) i kilka faworytek ma spore problemy, tradycyjnie w gigancie roztrzygnie się wszystko w 2 przejeździe. Chętnych pań na medal wiele...

Edytowane przez marionen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikaela Shiffrin pozamiatała w gigancie, a Maryna 27. Gdyby nie duży błąd, mogła być sporo wyżej. Ale ogólnie Jej oba przejazdy na plusie, w przyszłym roku będzie zapewne lepiej. W końcu mamy zawodniczkę, która po drobnych korektach może walczyć na poziomie pierwszej trzydziestki. Bo jak nie Ona to kto?

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthias Mayer pokazał, że potrafi przygotować się do igrzysk. Wreszcie medal w szybkościowych dla Austrii, a Meyer kolejna olimpiada i kolejne złoto . Feuz i Jansrud mają po dwa medale. Zabrakło podium dla Aksela, ale ma złoto za zjazd na pocieszenie. U pań jak na razie Shiffrin nie znokautowała rywalek i musi mocno przycisnąć w drugim przejeździe jak marzy o 5 złotkach. W pierwszym przejeździe slalomu Szwedzka drużynowa niespodzianka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity 2 przejazd slalomu. Shiffrin bez medalu. 20-latka Katharina Gallhuber ogrywa i pozbawia medalu Mikaele. Wendy Holdener minimalnie przegrywa złoto z doświadczoną Fridą Hansdotter. Wielkie szanse na złoto miała Bernadette Schild, która w 2/3 trasy miała najlepszy czas, ale nie utrzymała rytmu na dole i przejazd się jej posypał. Mega sensacja!!!

PS a komentarz panów na Eurosporcie podczas przejazdu Shiffrin to .... dwa światy, co Oni widzieli?

Edytowane przez marionen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matthias Mayer pokazał, że potrafi przygotować się do igrzysk. Wreszcie medal w szybkościowych dla Austrii, a Meyer kolejna olimpiada i kolejne złoto . Feuz i Jansrud mają po dwa medale. Zabrakło podium dla Aksela, ale ma złoto za zjazd na pocieszenie. U pań jak na razie Shiffrin nie znokautowała rywalek i musi mocno przycisnąć w drugim przejeździe jak marzy o 5 złotkach. W pierwszym przejeździe slalomu Szwedzka drużynowa niespodzianka.
Feuza to nadwaga ciągnie w dół, zadziwia mnie ten gość [emoji6][emoji123]

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jeeb napisał:

a nasza Maryna startowała ?

Nie. Wydaje mi się, że miała startować. Ale slalom to nie Jej specjalność i szans na awans do 30 nie miała. W tym sezonie dużo trenowała SG i być może chce się lepiej do tej konkurencji przygotować, albo jakiś drobny uraz leczy. Przy odrobinie szczęścia w SG może być dobry wynik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MichalR napisał:

Feuza to nadwaga ciągnie w dół, zadziwia mnie ten gość emoji6.pngemoji123.png

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka
 

A pamiętasz Didier Cuche, to ten co robił salto nartą na mecie. Też Szwajcar i szczuplaczkiem nigdy nie był, a jakie wyniki miał. Osobiście Beata bardzo cenię i lubię.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętasz Didier Cuche, to ten co robił salto nartą na mecie. Też Szwajcar i szczuplaczkiem nigdy nie był, a jakie wyniki miał. Osobiście Beata bardzo cenię i lubię.
Nie da się go nie pamiętać [emoji6] Do konkurencji szybkościowych zawodnicy z większą masą są jak znalazł, byle by się między tyczkami mieścili [emoji41] Beat jest spoko, lubię go, podobnie jak Svindala czy Jansruda. Za to ze slalomistów mieszane uczucia wywołuje u mnie Kristoffersen, jakiś taki antypatyczny się wydaje ale może to tylko wrażenie bo kibicuję Hirscherowi [emoji39]

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, marionen napisał:

A pamiętasz Didier Cuche, to ten co robił salto nartą na mecie. Też Szwajcar i szczuplaczkiem nigdy nie był, a jakie wyniki miał. Osobiście Beata bardzo cenię i lubię.

Cześć

Mariusz Michał przecież żartował. Nie napisałby takich głupot na serio. Feuz ma tzw klasyczna budowę narciarską i tyle. Lepiej to widać u dziewczyn Anja Parsson, Carol Montillet, Regine Cavagnoud czy nawet Tina Maze. Po Tinie było fajnie widać jak jej sylwetka zmieniała się wraz ze wzrostem uniwersalizmu na nartach i przestawianiem się na konkurencje szybkościowe. Waga nie jest związana oczywiście z nadwagą tylko ze specyfiką treningu i wypracowana masą mięśniową.

Pozdrowienia serdeczne

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MichalR napisał:

Nie da się go nie pamiętać emoji6.png Do konkurencji szybkościowych zawodnicy z większą masą są jak znalazł, byle by się między tyczkami mieścili emoji41.png Beat jest spoko, lubię go, podobnie jak Svindala czy Jansruda. Za to ze slalomistów mieszane uczucia wywołuje u mnie Kristoffersen, jakiś taki antypatyczny się wydaje ale może to tylko wrażenie bo kibicuję Hirscherowi emoji39.png

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka
 

Pooglądać i poczytaj wywiady z Jego pobytów w Polsce (np Kasprowy Wierch) i jak prowadził treningi dla naszych młodziutkich alpejczków, może zmienisz zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...