Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MichalR napisał:

Jak wystartuję to w formule Mega, przewyższenia rzędu 1600-2000,

A już myślałem... ;)

To i tak wyzwanie, ale myślę, że z tym nie powinieneś mieć problemu. Ponoć wersja Master jest tak trudna, że ciężko znaleźć motokrosowca, który umiałby ją przejechać... :o A co dopiero na rowerze... Ale relacja obowiązkowa, bo to na pewno będzie ciekawe! B|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A już myślałem... [emoji6]
To i tak wyzwanie, ale myślę, że z tym nie powinieneś mieć problemu. Ponoć wersja Master jest tak trudna, że ciężko znaleźć motokrosowca, który umiałby ją przejechać... [emoji33] A co dopiero na rowerze... Ale relacja obowiązkowa, bo to na pewno będzie ciekawe! [emoji41]
Spoko, jak pojadę to coś napiszę [emoji6] Na razie mogę pomyśleć o relacjach z wyścigów nizinnych, najbliższy w niedzielę w cyklu Northtec Zimowy u Zamany.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj dawaj!!! Sam jestem ciekaw, co i gdzie się dzieję. [emoji4]
Powodzenia! [emoji4]
Spoko, jak pojadę to coś skrobnę. A w temacie MTB to jest mnóstwo wyścigów w różnych formułach, czasem trudno wybrać gdzie danego dnia pojechać: Poland Bike, Mazovia, Legia MTB, Mazury MTB, SLR, Mała Liga XC, to tylko kilka które mam w okolicy w sezonie.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Annaa napisał:

Gratulacje @johnny_narciarz.Filmik pełen sportowych emocji. Jazda kładką i ten uskok zrobiły na mnie wrażenie:)

Dziękuję. :) W tym roku warunki były trudne, przynajmniej porównując do zeszłego. 

Czasem się zastanawiam, jak to było można tak bez gleby przejechać... ;) xD

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie bardzo wiem gdzie wstawić tematy rowerowe więc tutaj napiszę że w zeszły weekend startowałem w wyścigu z cyklu Northtec MTB Zimą w miejscowości Jeruzal koło Mińska Mazowieckiego. Oczywiście jak to w zimie przyjechali w większości mocarze z kopytami jak konie więc nie bardzo miałem z nimi szansę, pojechałem więc treningowo. Nie ukrywam że było ciężko, pod lodowaty wiatr i po lodzie. Czołówka narzuciła ekstremalne tempo bo na trasie nie było prawie w ogóle odcinków technicznych, same długie proste dobre dla sprinterów. Wyniku nie było ale cieszę się że technicznie dałem radę na lodzie, ani jednej gleby, kilka wybronionych uślizgów i sporo mimo wszystko dobrej trakcji. Jutro start w Markach z cyklu Zimowy Poland Bike.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację! Widzę, że sporo tych zawodów zaliczasz. :) 

Ja dziś spacerowo i na tłusto, spokojne 80 km. Lodu mnóstwo i zaliczyłem 2 gleby! Jeszcze nigdy mi się to nie zdarzyło, ale faktycznie warunki bardzo trudne i zdradliwe. Dupsko, a właściwie palce, też pięknie wymroziło. xD

PS. Temat dobry, bo o zimowych zawodach. :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę teraz głównie te dwa mazowieckie cykle zimowe, można w ten sposób przepracować zimę i szlifować formę na lato. Wyścigi są w mocniejszej stawce, trudniejsze technicznie niż latem, no i atmosfera też się liczy [emoji6]

Dziś był wyścig w podwarszawskich Markach, dystans Mega, niecałe 30 km. Zimnica straszna, około -10, ale co ciekawe mimo że na rozgrzewce ręce mi zamarzły to podczas ścigania krążenie świetne i brak poczucia zimna, adrenalina robi swoje [emoji6] Trasa dużo bardziej techniczna niż tydzień temu, sporo zdradliwego lodu pod cienką warstwą śniegu, dużo jazdy po singlach i zamarzniętych na kość koleinach, można było się przetrenować w trudnych warunkach. Sporo gleb po drodze, sam jedną zaliczyłem ale z własnej niefrasobliwości i gapiostwa. Sporo miałem uślizgów, na szczęście wybronionych więc z poziomu technicznego jestem zadowolony. Wynik w klasyfikacji odległy ale różnice do czołówki niewielkie, wynikające głównie z niekiedy żółwiego tempa peletonu na singlach i trudniejszych odcinkach, ale tak się jeździ w maratonach na Mazowszu, zawsze ktoś blokuje [emoji6] Sektor obroniony, punktów więcej niż w poprzednim wyścigu zimowym w tym cyklu więc jest ok. Za tydzień chyba jakieś narty a później zakończenie cyklu zimowego Poland Bike w Nieporęcie.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziś kolejny "maraton" - w cudzysłowie bo co to za maraton 16 km? Przez własne frajerstwo zamiast Maxa pojechałem Mini, nie zauważyłem odjazdu na dłuższy dystans. Wyścig w Nieporęcie koło Warszawy, z cyklu Zimowy Poland Bike. Pogoda tym razem zupełnie nie zimowa, bardzo ciepło, 14 stopni, warunki na trasie różne, generalnie miękko, sporo błota i podmokłego terenu, sporo technicznych sekcji, sporo ciekawych singli, była mordęga ale i przyjemność z jazdy. Wynik poniżej oczekiwań, ale sektor utrzymany na lato więc pozytywnie. Za tydzień albo ostatnie narty w sezonie albo ostatni zimowy wyścig, tym razem w cyklu Mazovia.

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...