Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie na narty bez kolejek


surfing

Rekomendowane odpowiedzi

Wątek o sprawdzonych miejscach  gdzie można pojeździć na nartach bez kolejek nawet w ferie i weekend

Moje pewniaki to Ustroń Poniwiec ,Wisła Stożek , Skolnity ,a dla początkujących Dębowiec w Bielsku-Białej

W czasie ferii Sląskich odwiedzam mniej popularne miejsca na nartach biegowych

20180212_074854-EFFECTS.jpg

20180212_080743.jpg

Edytowane przez surfing
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, surfing napisał:

Moje pewniaki to Ustroń Poniwiec ,

Nie tylko Poniwec w Ustroniu.. Dzisiaj jeździłem na Czantorii w godz. 10:20-12:20. (Czynna ,,czerwona ''1900m długa.)Warunki niezłe i luzy na trasie, bez kolejek ,kilka razy sam na krzesełku Na trasie w kilku miejscach zalodzenia i kilka kamyków,wszystko do ominięcia i można było dzisiaj fajnie poszusować.Temperatura trochę za wysoka bo na dole +1 do +2 stopnie a u góry -2 do -1.Jeżdziło mi się lepiej niż w piątek na Skolnitym gdzie była czynna tylko niebieska trasa ,na której gęsto było od szkółek z dziećmi w wieku 5-15 lat. Od soboty na Skolnitym czynne są obie trasy . Sprawdzę  ich w czwartek.

  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja dodam Stozek w Wisle. Jeżdżę tu z córeczka od niedzieli. Pewnie zostaniemy do piątku, a moze do soboty. Ludzi bardzo niewiele, choć aktualnie klub Siepraw zaanektował prawie na wyłączność i „cywile” nie maja łatwo. Czynna główna trasa wzdłuż wyciągu i nartostrada. Na tej ostatniej gdzieniegdzie trochę minerałów.

Z atrakcji pozaklubowych, dzisiaj Pan Prusak - gestor ośrodka - rozstawił slalom i fotocele, wiec kto chciał mógł poćwiczyć. Jutro tez chyba będzie taka atrakcja.

 

37895431-97F5-485F-9112-EEAE06553239.jpeg

Edytowane przez Cosworth240
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj byłem na Czantorii i na Poniwcu. Na Czantorii jazda od 8 do 12 kolejki były ale jak dla mnie nie aż takie złe niekiedy 1-2 min stania niekiedy większe 5 minut. Warunki lekko miękkie ciepło. Na poniwcu jazda 12.30 -15.30 jazda na bieżąco bez kolejek chłodniej niż na czantorii i przez to lepsze warunki bardziej twardo. Ogólnie bardzo fajnie zwłaszcza na poniwcu

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janek57 napisał:

Jeżdziło mi się lepiej niż w piątek na Skolnitym gdzie była czynna tylko niebieska trasa ,na której gęsto było od szkółek z dziećmi w wieku 5-15 lat. Od soboty na Skolnitym czynne są obie trasy . Sprawdzę  ich w czwartek.

@janek57 Właśnie wróciłem z wieczornej jazdy na Skolnity (relacja w innym wątku). Dzisiaj po otwarciu czerwonej trasy i warunkach jakie były doceniłem w końcu to urokliwe miejsce (wcześniej byłem sceptyczny ale chyba tylko dlatego, że trafiałem na zły warun ). Aktualnie jest super. Pomimo ferii i tłoku na innych stacjach w okolicy tu dalej są pustki :D O.o Ale moja ocena wyłącznie z perspektywy wieczornej jazdy gdzie było mało narciarzy. Może w dzień jest inaczej .....

Pozdrawiam

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Góra Kamieńsk w Bełchatowie dziś od 13:00 do 17:30 bez kolejek, na trasie mało ludzi, warunki lepiej niż przyzwoite, w trzech miejscach punktowo przetarcia, poza tym równo, miękko i bez kamieni. Śnieg pomimo tego że miękki to dość szybki. Naśnieżona tylko trasa po prawej stronie od krzesełek.

 

DSC_0214.JPG

DSC_0215.JPG

DSC_0228.JPG

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...