Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ustalenie rocznika butów Salomon Impact X


bastek00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jako, że moje buty Salomona powiedziały dosyć (pianka w kapciu zaczęła się kruszyć i robić potem klejąca) szukam innych, niekoniecznie nowych.

Do tej pory śmigałem na X-Wave10 flex 110 (foto załączone), ale SKS mnie łapie i zastanawiam się czy jednak nie za twarde.

 

 

 Znalazłem ofertę na Salomon Impact X flex 90 podobno. Chciałem sobie ustalić rocznik, myślałem że będzie w miarę nowy, jednak w katalogu nie znalazłem takich cofając się do roczników 08/09.

 

Pomóżcie mi określić serię, rocznik i czy bardziej damskie czy męskie. No i czy warto za takie buty dać niecałe 3 stówki. 

Dziękuję.

 

662469113_1_1000x700_salomon-27-275-warszawa_rev001.jpg

662469113_2_1000x700_salomon-27-275-dodaj-zdjecia_rev001.jpg

28765345438855.jpg

salomon-x-wave-10-alpine-ski-boots-4-buckle-yellow-size-25-5-1cee0e76463b7bd79e77eba988d59773.jpg

Edytowane przez bastek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bastek00 napisał:

Witam,

jako, że moje buty Salomona powiedziały dosyć (pianka w kapciu zaczęła się kruszyć i robić potem klejąca) szukam innych, niekoniecznie nowych.

Do tej pory śmigałem na X-Wave10 flex 110 (foto załączone), ale SKS mnie łapie i zastanawiam się czy jednak nie za twarde.

 Znalazłem ofertę na Salomon Impact X flex 90 podobno. Chciałem sobie ustalić rocznik, myślałem że będzie w miarę nowy, jednak w katalogu nie znalazłem takich cofając się do roczników 08/09.

Pomóżcie mi określić serię, rocznik i czy bardziej damskie czy męskie. No i czy warto za takie buty dać niecałe 3 stówki. 

Dziękuję.

A po co Ci stare buty? Jak wszystko się zużywają i materiały tracą swoje właściwości. 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, bastek00 napisał:

A mogę liczyć na odpowiedź na moje pytanie? Dziękuję.

ciekawe bo impacty były do sezonu 12/13 a taka grafika logo jest od sezonu 13/14. patrząc na klamry to co najmniej sezon 0/08. może to buty marketowe? 

tak czy owak chyba nie warto kupować trupa szczególnie za 300 zł. ale ja się nie znam:o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mifilim po części przyznaję Ci rację, czasem jednak są inne priorytety $$.

 

To z innej beczki, bo ciągle odrabiam zadanie. :)

Nowe buty, ale sezon 10/11 w cenie 7 stów? Rossignol Zenith S3 100.

Problem w tym, że to jakiś magik na alle, outlet, bez faktur, jeden rozmiar tylko.

 

Ktoś tutaj może jest z Augustowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bastek00 napisał:

Mifilim po części przyznaję Ci rację, czasem jednak są inne priorytety $$.

 

To z innej beczki, bo ciągle odrabiam zadanie. :)

Nowe buty, ale sezon 10/11 w cenie 7 stów? Rossignol Zenith S3 100.

Problem w tym, że to jakiś magik na alle, outlet, bez faktur, jeden rozmiar tylko.

 

Ktoś tutaj może jest z Augustowa?

za 700 zł naprawdę się da kupić buty NOWE. poguglaj a na pewno coś sobie fajnego upatrzysz. z ciekawości spędziłem 45 sekund i znalazłem HEAD ADVANT EDGE 95 Black/Green 2017 za 699 zł. da się. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...