Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ktoś coś jutro?


artix

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, artix napisał:

Jezeli przyjdzie mi walczyc samemu to czy warto wybrac sie do Szczyrku ?

Jeśli nie przerażają Cię kilkuminutowe kolejki (na kanapach zawsze korzystam z singleline) i nie byłeś w "nowym" Szczyrku to jest to opcja godna rozważenia. Jutro końcówka ferii i sobota więc może być różnie.  Ktoś dzisiaj pisał rano na forum , że było ok. Ja byłem wczoraj wieczorem i było twardo/lodowo więc na pewno przydadzą się ostre narty. Pomimo "tłumów" w porównaniu z innymi stacjami jest tu jednak trochę tras do zwiedzenia i zawsze możesz się przemieścić (skibus) pomiędzy SMR i COS. Nie wiem czy Ci pomogłem ? :)    Ja popołudniu będę chyba z córą na Skolnity w Wiśle.:)

Edytowane przez bolec
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marionen napisał:

Ja jutro Parchatka, jakby coś! Niedziela niewiadoma

Jak rozumiem zawody?

O której będziesz w okolicy?

Ja muszę rano ogarnąć trening - przed 12stą muszę być w domu.

Parchatka, to rzut beretem od Kazimierza, może jak masz później zawody, to wpadniesz na rozgrzewkę?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę 

4 minuty temu, marboru napisał:

Jak rozumiem zawody?

O której będziesz w okolicy?

Ja muszę rano ogarnąć trening - przed 12stą muszę być w domu.

Parchatka, to rzut beretem od Kazimierza, może jak masz później zawody, to wpadniesz na rozgrzewkę?

Muszę być o 9.00 dopiero po 12.00 będę wolny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, marionen napisał:

Muszę być o 9.00 dopiero po 12.00 będę wolny

Szkoda, że wcześniej nie dałeś znać :( Niecałą godzinę temu mogłem jeszcze coś w temacie zrobić... 

Do trzech razy sztuka (w zeszłym roku w Bodzentynie też się nie udało :( ) - co się odwlecze, to nie uciecze.

Zostajesz w naszym pobliżu dłużej? Jak tak, to może w niedzielę coś się uda ponartować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro Kasina - od 8 nie wiem do której - mam jakiś karnet promocyjny na cały dzień, ale tam cały dzień nie ma co robić [emoji4]

 

Niedziela - być może Tobołów - Koninki, ale nie wiem czy na pewno - jeździłem tam w podstawówce [emoji4] Maksymalnie do 13, bo trzeba zabrać pozostałych i wracać do BB ...

 

O... przed chwilą przeczytałem, że jutro w Myślenicach otwierają druga trasę - to może w niedzielę jednak Myślenice - też tam kupę czasu nie jeździłem, a na trasie nr 2 nigdy ...

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Ale jesteście "zakręceni" (w dobrym tego słowa znaczeniu) na jeżdżenie, a ja chyba się starzeję :D. Mam do Szczyrku 20 minut, a często się zastanawiam czy jechać (a to złe warunki, pogoda nie taka - za zimno, za ciepło, wiatr, nie ma słońca, może być za dużo ludzi, korki na drodze,bo ferie, kumpel nie zadzwonił). A niektórzy z Was jadą ponad 100 km (albo i więcej - kiedyś jechałem na orczyku z narciarzem z Łodzi, który przyjechał na jeden dzień), ale żeby nie było, że nie "popełniłem" paru szalonych pomysłów.

  Jakieś 30 lat temu nocny pociąg do Zakopanego, pierwszym wagonikiem na Kasprowy, tam kilka razy (kolejki do jednoosobowego krzesła na Gąsienicowej nawet do 1 godziny), potem Goryczkowa parę razy i około 16-tej PKS-em do Bielska Białej. A do Korbielowa najpierw pociągiem do Żywca, a potem PKS-em do Korbielowa (od wyjścia z domu do kasy pod wyciągiem jakieś 2,5 godziny). No i klasyk "szczyrkowski" - wyjście z domu 6:40 - MZK, 7:20 - PKS, i tutaj miejscowi (z BB) z niepokojem patrzą na kładkę łączącą PKS ze stacją kolejową BB Główna, czy pociąg z Katowic dojedzie na 7:20 i autobus będzie wyglądał jak jeż, czy jednak będzie trochę luźniej. A w Szczyrku przed ósmą, przebieranie, plecak z butami na płot, do kasy (chociaż 30 lat temu płaciło się za każdy wyjazd przy "kołowrocie") i na orczyk.

  A jutro pewnie się "pokręcę" po SMR, i w niedzielę BSA, a od 10 do 17 marca Zillertal, a potem może jeszcze Skrzyczne.

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Nie, nie wyrwiecie mnie jutro z łóżka. Odpoczywam po ostatnich wojażach. Ale za to za tydzień rusza wiosenna jazda do maja :)

 

No to dzieki Darku :$                       :D

Edytowane przez artix
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...