Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

porady sprzetowe w Trojce


Tytus Atomicus

Rekomendowane odpowiedzi

W Trójce (PR3) przed 15:00 są krótkie porady sprzętowe których udziela Henryk Sytner i zaproszeni 'eksperci' (najczęściej Tomasz Piątkowski, właściciel SkiTeam).

Sluchać się tego nie da. Infantylne zapytania Sytnera (np. czy teraz wciąż dobiera się narty na wyciągnięcie ręki jak jeszcze niedawno), na zmianę z  przemądrzałymi marketingowymi wypowiedziami Piątkowskiego (ostatnio mówił, żeby broń Boże nie kupować na giełdzie, bo to wielkie ryzyko a sprzedawca nie bierze żadnej odpowiedzialności - chyba zapomniał jak sam sprzedawał na giełdzie).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się bulwersujesz? To typowe podejście dziennikarzy. Dotyczy to wszystkich dziedzin, sportu, gospodarki, polityki, handlu, ochrony zdrowia, techniki..... Dziennikarze traktują nas jak idiotów.  I tu widać jak bardzo przydatne są  fora tematyczne , np Skionline dla narciarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikaty śniegowe Pana Sytnera są po prostu .... no słabe. Nieścisłości, niedokładne dane. Kiedyś niewytrzymałem i wysłałem wiadomość do Trójki, bez odzewu. Pan Sytner ma gadane i jest fajnym bajkopisarzem, ale fakty które podaje zbyt często są po prostu błędne.

Przykłady: podawał że w Zermatt jest lawinowa czwórka, a była od rana w tym dniu trójka. Podawał w val thorens 80cm śniegu, gdy tymczasem ostatnie kilka dni przed komunikatem spadło 2m śniegu.

A to że można lepiej, merytorycznie, konkretnie i jednocześnie fajnie, udowadnia Pan Kurdziel. Ostatnio nagrali kilka audycji, polecam o trendach na ISPO.

http://www.ntn.pl/podcast/nowosci-i-trendy-w-narciarstwie-na-sezon-2018-2019/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słucham Trójki online, za granicą, i ostatnio dzieje się coś dziwnego. Niezależnie czy słucham przez dedykowaną appkę, czy TuneIn to Trójka cichnie mi, gdy nadawane są serwisy sportowe. Jak amen w pacierzu, pięc po godzinie robi się głucho. Do tego przy serwisach olimpijskich czy podobnych (na przykład Biegam bo Lubię - chociaż akurat należę do frakcji redaktora Manna Nie biegam bo Nie Lubię xD:PxD;) ). Czasami udaje mi się znowu "złapać" Trójkę, a czasami muszę zmieniać stację.

Tych porad redaktora Sytnera nie mam okazji słuchać (wtedy akurat śpię po pracy), ale ogólnie serwisy sportowe są od bani (nie tylko w Polskim Radiu). Pisałem już gdzieś, że w sezonie zimowym, kiedy co tydzień, albo i częściej, duże imprezy sportowe w narciarstwie alpejskim, zamiast o ich wynikach słyszymy, że jakiś Zieliński zagrał 20 minut w jakimś Napoli. Informacja na miarę złotego medalu olimpijskiego. Pewnie ten Zieliński właśnie taki sukces osiągnął biegając te 20 minut na boisku. Super. Pogratulować. :D

Fanem Trójki jestem i pewnie będę, chociaż teraz to Trujka a nie Trójka :S

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...