Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kupię skipass na 5 lodowców min. Hintertux


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
4 godziny temu, magnusDux85 napisał:

Kupiłeś coś >500 PLN W Ski Team i dostałeś skipass do 5 lodowców do wyboru na 1 dzień. (https://www.tirolergletscher.com/pl/index) Może ktoś wie, że nie pojedzie z chęcia odkupię :).

Podziwiam upór. Karnet na 1 dzień na lodowcu to jakieś 45 euro. Przy odrobinie szczęścia odkupisz taki karnet pewnie za jakieś 20 euro. Czyli zaoszczędzisz ze 25 euro - nieco ponad 100zl. I na tę okazję czekasz już 9 tygodni. Czyli gdybyś odkładał ze 12zł na tydzień, to dzisiaj już miałbyś na ten karnet. 

A Ty nadal polujesz na okazję. 

*respect* 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że  na 1 nazwisko można było zarejestrować tylko 1 taki promocyjny karnet , to na dodatek już tego nie zrobisz po 1.04 . Kiedyś dawali 2- dniowy i to przy zakupach już za bodajże 300 zł,  a oferta wyprzedażowa z roku na rok coraz mniej atrakcyjna - albo jakieś starocie , albo wyjściowe ceny z kosmosu.

Edytowane przez JurekByd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam upór. Karnet na 1 dzień na lodowcu to jakieś 45 euro. Przy odrobinie szczęścia odkupisz taki karnet pewnie za jakieś 20 euro. Czyli zaoszczędzisz ze 25 euro - nieco ponad 100zl. I na tę okazję czekasz już 9 tygodni. Czyli gdybyś odkładał ze 12zł na tydzień, to dzisiaj już miałbyś na ten karnet. 
A Ty nadal polujesz na okazję. 
*respect* 
 


No nie wiem.
Jak dla mnie to. jak nazywasz, 'polowanie' nie wymaga jakichs specjalnych nakladow. Wyslanie tych kilku maili - ogloszen nic nie kosztuje, a moze potencjalnie dac zysk.
I nie przeszkadza odkladac jednoczesnie 12zl/tydzien (czy jakos tak).
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tytus Atomicus napisał:

 


No nie wiem.
Jak dla mnie to. jak nazywasz, 'polowanie' nie wymaga jakichs specjalnych nakladow. Wyslanie tych kilku maili - ogloszen nic nie kosztuje, a moze potencjalnie dac zysk.
I nie przeszkadza odkladac jednoczesnie 12zl/tydzien (czy jakos tak).

 

Dokładnie @Tytus Atomicus...

@JurekByd ja nie poluję na okazję może ktoś coś kupił w tym sklepie i chce się pozbyć i dodatkowo zarobić. Wiem, że można odkupić karnet za niższą cenę, ale nie odkupisz o 9 rano, a jazda po muldach średnio mnie bawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2018 o 10:45, magnusDux85 napisał:

Dokładnie @Tytus Atomicus...

@JurekByd ja nie poluję na okazję może ktoś coś kupił w tym sklepie i chce się pozbyć i dodatkowo zarobić. Wiem, że można odkupić karnet za niższą cenę, ale nie odkupisz o 9 rano, a jazda po muldach średnio mnie bawi.

Poczytaj dokładnie regulamin , to zobaczysz , że nie zarejestrujesz już tego kuponu na swoje nazwisko po 1.04 , więc kupując taki voucher nic Ci on nie da , poza pieniędzmi wyrzuconymi w błoto....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...