Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Odpoczynek jako integralna część uprawiania narciarstwa.


Bumer

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, MarioJ napisał:

Może będziemy promować narty bez alkoholu.....

Bez przesady.

Jeżeli już to promujmy narty bez pijaństwa. I to zarówno w czasie jak i po.

No bo chyba jednak się różni ktoś kto "smażył" do 5 rano i wyszedł na stok od kogoś kto sobie w czasie przerwy obiadowej śmignął małego "weizen-a"

Pozdrawiam

 

  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Wujot napisał:

No to ja jeszcze w takim razie nie wiem nic o narciarstwie. Wypoczynek uprawiam... na wyciągach. 

Wujot, czytając Twoje posty, jestem przekonany, że wiesz zdecydowanie więcej o narciarstwie niż ja, ale nie musisz być taki dosłowny. Wrzuć trochę na luz...;) 

Ja też, wzorem Bumera, lubię pogrzać się trochę w słońcu i wypić piwko czy kieliszek czegoś mocniejszego. Tak, zdecydowanie, odpoczynek w knajpie lub koło niej to również dla mnie integralna część uprawiania narciarstwa.:D   

Pozdrawiam.    

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, San28 napisał:

Wujot, czytając Twoje posty, jestem przekonany, że wiesz zdecydowanie więcej o narciarstwie niż ja, ale nie musisz być taki dosłowny. Wrzuć trochę na luz...;) 

Ja też, wzorem Bumera, lubię pogrzać się trochę w słońcu i wypić piwko czy kieliszek czegoś mocniejszego. Tak, zdecydowanie, odpoczynek w knajpie lub koło niej to również dla mnie integralna część uprawiania narciarstwa.:D   

Pozdrawiam.    

Na luz jeszcze nie pora! Może za 10 lat...

:)

Na razie to cholernie (nade wszystko) lubię jeździć. Ale wcale mi nie przeszkadzają "wyluzowani" - jest dokładnie odwrotnie, czekam z niecierpliwością na tę 13.00 gdy wyciągi robią się bardziej puste.

Pozdro

Wiesiek

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Wujot napisał:

No to ja jeszcze w takim razie nie wiem nic o narciarstwie. Wypoczynek uprawiam... na wyciągach. 

 

Pozdro

Wiesiek

Nic nie wiesz boś młody!:) Odpoczywać na wyciągach to  jakby  odżywiać się w McDonalds w czasie podróży. Szybko, po drodze, bez straty czasu.... A gdzie delektowanie się smakiem, kompozycją na stole i talerzu, widokami wnętrz, atmosferą?  

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Bumer napisał:

Nic nie wiesz boś młody!:) Odpoczywać na wyciągach to  jakby  odżywiać się w McDonalds w czasie podróży. Szybko, po drodze, bez straty czasu.... A gdzie delektowanie się smakiem, kompozycją na stole i talerzu, widokami wnętrz, atmosferą?  

Bumer ile masz lat? Pewnie tyle co ja.

Zdecydowanie wolę rozkoszować się jazdą, knajpy (co najmniej nie gorsze od tych Twoich) mam na co dzień. Za to za każdym razem kończąc jazdę mam żal, że to już koniec i tych dni w roku jest mi ciągle mało...Odkryłem freetour i to jest nowy wymiar narciarstwa - kanapki na pobliskim szczycie i zjazd w dziewiczym terenie.

Wątek jest żartobliwy i hedonistyczny i nikogo nie przekonuję, ze ma zrezygnować z leżaka i piwa. Każdy ma własny wymiar radochy.

:):):)

 

Pozdro

Wiesiek

Edytowane przez Wujot
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bumer sprowokował mnie do przeszukania swoich galerii zdjęć w poszukiwaniu leżaków :) 

...okazało się, że zbyt wielu takich fotek nie mam :o coś tam znalazłem :D 

Arabba z Przyjacielem Michałem (Góral z Sącza znany przez niektórych Forumowiczy).

201203222096.thumb.jpg.68bdd1c8c6c0d1eb8ed8c8ab941cf8a2.jpg

Folgarida - $ w ręce, ciekawe na co?

DSCN3198.thumb.JPG.0db9aa26a1b662266f731d607f36228c.JPG

Pewnie na to... ;) 

Gurgle:

DSCN8037.thumb.JPG.725d095dd3e0d13dc316eb126a69f17b.JPG

No i dwa wspaniałe wypady - All Star Trip i zdjęcie z Kitz razem z Michałem, Młodym, @Bumer, @kmarcin, Paula:

DSCN5808.thumb.JPG.537103b77727a304fef054a156effa1c.JPG

No i Dolina Ziller wraz z "Gwiazdami" Forum :D@artix, @johnny_narciarz, @Bumer, @KP :) 

DSCN2446.thumb.JPG.c3a59df32777f1ca1a1bc6f04e8e0ca2.JPG
 
Były i narty, i wypoczynek... było pięknie!
No i zeszłoroczne Dolomity z @Piotr_67, Hania, Michał, Paula...
Bosko!

12.JPG

Edytowane przez marboru
  • Like 9
  • Thanks 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce uchodzić za lenia ale pobyczyc się na leżaku, leżance czy podusze Lubie.  Szczególnie kiedy nogi juz bolą,  śnieg miękki a słoneczko grzeje. Mój post traktujcie trochę z przymrużeniem oka,  taki żarcik.  Ps Niech mój wiek nie zmyli Was żem len i kanapowiec. Liczba określająca mój wiek składa się z dwóch cyfr. Pierwsza cyfra jest dwa razy większa od drugiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Bumer napisał:

Nie chce uchodzić za lenia ale pobyczyc się na leżaku, leżance czy podusze Lubie.  Szczególnie kiedy nogi juz bolą,  śnieg miękki a słoneczko grzeje. Mój post traktujcie trochę z przymrużeniem oka,  taki żarcik.  Ps Niech mój wiek nie zmyli Was żem len i kanapowiec. Liczba określająca mój wiek składa się z dwóch cyfr. Pierwsza cyfra jest dwa razy większa od drugiej. 

W życiu nie uwierzę, że druga to 3...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Bez przesady.

Jeżeli już to promujmy narty bez pijaństwa. I to zarówno w czasie jak i po.

No bo chyba jednak się różni ktoś kto "smażył" do 5 rano i wyszedł na stok od kogoś kto sobie w czasie przerwy obiadowej śmignął małego "weizen-a"

Jedno piwko (0,5l) czy adekwatna ilość innego trunku PO nartach to dobry pomysł. W czasie przerwy na stoku, zdecydowanie nie!

Chlania poprzedniego dnia przed nartami (nawet niekoniecznie do 5 rano) nie warto komentować. Jak ktoś tak robi to jest idiotą i/lub alkoholikiem i i tak mu się nie wytłumaczy.

Edytowane przez Spiochu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spiochu napisał:

W czasie przerwy na stoku, zdecydowanie nie!

...nie zgadzam się z tak radykalnym poglądem na spożywanie alkoholu na nartach. Przed jazdą na narty staram się przynajmniej 6 godzin wyspać i ,,drinkujacych'' do 3-5 rano nie rozumiem ,ale spotkałem się z tym na wyjazdach w Alpy kilka razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, marionen napisał:

W życiu nie uwierzę, że druga to 3...

Cześć

Jesteś chyba nienormalny. Przecież widać, że chłop ma 21 lat. Zupełnie nie rozumiem Twojej sugestii.

A co do leżaka... możecie nie uwierzyć ale nie siedziałem na nim nigdy na nartach. Chyba wynika to z faktu, że nie przepadam za leżakami w ogóle, bo przebywać na nartach nie jeżdżąc w dobrym towarzystwie uwielbiam.

Pozdrowienia

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A masz do tego stwierdzenia jakieś tłumaczenie czy tylko zwykłe nie bo nie?

Mam, jak wypiję (nawet jednego) grzańca na stoku to czuje, że nie mam pełnej kontroli nad nartami. Tzn. dalej zjadę każdą trasą z kuflem w ręku ale to nie jest te 100% kontroli jakie mam zupełnie na trzeźwo. Nie jestem jakimś abstynentem. Zdarzyło mi się nawet po libacji startować w zawodach w SL (o treningach nie wspominając) Z czasem jednak zrozumiałem, że tych rzeczy nie należy łączyć. Chlanie na wyjazdach narciarskich to gorsza jazda, słabsza regeneracja i większe ryzyko kontuzji. Lepiej na nartach się od tego powstrzymać a balowanie zaplanować na inny termin.

Cytat

Ja to nie pije wieczorem. Przed nartami po prostu wale malpeczke, a potem w przerwach to juz tylko piwo :P

Małpeczka jest w sam raz dla małpeczki ;)

 

Edytowane przez Spiochu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

 

A co do leżaka... możecie nie uwierzyć ale nie siedziałem na nim nigdy na nartach. Chyba wynika to z faktu, że nie przepadam za leżakami w ogóle, bo przebywać na nartach nie jeżdżąc w dobrym towarzystwie uwielbiam.

Pozdrowienia                                           Mitek, może zamiast korzystać z leżaka lepiej spróbować specjalnych legowisk materacow?

 

20160318_144606.jpg

20160318_125542.jpg

20160318_144412.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...