Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na początku chcę się przywitać ze wszystkimi bo jestem tu nowy.

Moja przygoda z nartami zaczęła się już dawno temu bo od dziecka miałem narty na nogach, lecz przez ostatnie sześć lat nie miałem okazji nałożyć nart na nogi ( małe dzieci , praca,itp). W tym roku powiedziałem koniec i w końcu pojechałem trochę sobie przypomnieć co i jak. Niby się nie zapomina ale nie było tak jak kiedyś... Ale do konkretów. Posiadam wysłużony sprzęt lecz jeszcze nie ma p[problemu z jazdą na nich:

  Narty - Salomon XCREAM treneighty

  Buty  -  Nordica sportmachine 80

  Co do nart nie mam problemu to z butami jest dramat, cisną mnie bardzo aż jeździć się nie da :$. Same buty nie są za wąskie bo wkładka ma 105mm szerokości ale to okazało się być za mało.

Szykuje się wymienić sprzęt w lato bo wiadomo że ceny będą bardziej przystępne. 

A więc proszę o pomoc w doborze butów , na jakie modele zwrócić uwagę , które cechują się dużą szerokością. Bo byłem już w sklepie lecz nic nie mogliśmy dobrać

Z góry dziękuję za pomoc.

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Radzio Be napisał:

A więc proszę o pomoc w doborze butów , na jakie modele zwrócić uwagę , które cechują się dużą szerokością. Bo byłem już w sklepie lecz nic nie mogliśmy dobrać

Z góry dziękuję za pomoc.

Radek

Radek,

Jeżeli jest tak jak napisałeś to...  byłeś w sklepie z kiepską obsługą!

Sprzedaż buta nie polega tylko na dobraniu buta z półki do stopy kupującego, bo to się bardzo rzadko udaje.
W większości przypadków buta trzeba dopasować (spersonalizować) do Twojej stopy. Czyli dobiera się but "wstępnie", a następnie dopasowuje się do stopy poprzez modelowanie skorupy.
Gdzie mieszkasz? Może polecę, lub ktoś z forum, Tobie sklep, w którym potraktują Cię odpowiednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Dziękuję za tak szybką odpowiedz. 

Niestety też mi tak się wydawało że człowiek z którym rozmawiałem nie miał do końca pojęcia co do niego mówię...

Mieszkam w trójmieście. Jeżeli masz może namiar na jakiś poważny sklep który jest w stanie mi pomóc to będę wdzięczny.

Pozdrawiam 

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...