Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wspólny SKIPASS w Szczyrku na SON, COS i BSA sezon 2018/2019


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomość oficjalna sprzed chwili, przeplata na sezon 2018/2019 obowiązuje od jutra w SON, COS i BSA, karnet za 49,00 zł rownież, czekamy na super ofertę na dopłatę do ośrodków Słowackich, na pewno wielu narciarzy przy dobrej ofercie zrezygnuje z wyjazdów alpejskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by takich Szczyrków / Pilsków było u nas z 5, od Szrenicy po Gorce/Pieniny i do tego jeszcze ze dwie Białki w Bieszczadach oraz przynajmniej minimalnie rozbudowany i zmodernizowany Kasprowy, to może, moooże faktycznie zauważalnie mniej ludzi by się wybierało w Alpy. Ale póki co jest jak jest i aż tak bym daleko nie wróżył.

No ale wiadomość świetna tak, czy tak; tylko pytanie o źródło - na FB SON nic nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Rumcayz napisał:

Jeśli by takich Szczyrków / Pilsków było u nas z 5, od Szrenicy po Gorce/Pieniny i do tego jeszcze ze dwie Białki w Bieszczadach oraz przynajmniej minimalnie rozbudowany i zmodernizowany Kasprowy, to może, moooże faktycznie zauważalnie mniej ludzi by się wybierało w Alpy. Ale póki co jest jak jest i aż tak bym daleko nie wróżył.

No ale wiadomość świetna tak, czy tak; tylko pytanie o źródło - na FB SON nic nie widzę.

Mamy blisko rownież ośrodki slowackie i pod tym katem jest już ciekawie, na Chopoku i Łomnicy warunki sa i wcześnie i długo, wiec przy dobrej ofercie TMR, już można sie zastanawiać co wybrać na starcie i finiszu sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Sariensis napisał:

Mamy blisko rownież ośrodki slowackie i pod tym katem jest już ciekawie, na Chopoku i Łomnicy warunki sa i wcześnie i długo, wiec przy dobrej ofercie TMR, już można sie zastanawiać co wybrać na starcie i finiszu sezonu.

Co do Słowackiej sezonówki nie mam wątpliwości i z całą pewnością kupię po raz kolejny. Szczyrk teraz dokupiłem, i wtopa 50E i tyle, więc odpuszczam, na ten sezon na pewno aż sytuacja się unormuje od a do z. Wolę na wieczorną jazdę jechać do Wisły kilka razy. Na pewno ci którzy jeżdżą w Alpy, nie zrezygnują dla Szczyrku, bądźmy poważni :) Szczyrk w sumie nic na jakimś wysokim poziomie nie zaprezenował, może! za infrastrukurą i... potencjałem jaki jeszcze trzeba doszlifować. Póki co było w miarę ok, w mojej ocenie na "trójkę" ale bez rewelacji. To moja ocena, więc proszę, darujcie sobie wasze osobiste opinie, może i dla niektórych było do bani a dla innych super.
Tak czy inaczej, sezonówka na cały Szczyrk to ryzyko ale w dobrej cenie (powiedzmy ok 165E). Sezonówka na Słowację to pewniak dla mnie w minimalnie wyższej cenie (200E). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sariensis napisał:

Wiadomość oficjalna sprzed chwili, przeplata na sezon 2018/2019 obowiązuje od jutra w SON, COS i BSA, karnet za 49,00 zł rownież, czekamy na super ofertę na dopłatę do ośrodków Słowackich, na pewno wielu narciarzy przy dobrej ofercie zrezygnuje z wyjazdów alpejskich.

Na Słowację było to 50E w przedpłacie, słuchy mnie doszły że ma być 80? nie potwierdzone. Ale mam nadzieję że zostanie cena 200E za sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ARossi88 napisał:

Na Słowację było to 50E w przedpłacie, słuchy mnie doszły że ma być 80? nie potwierdzone. Ale mam nadzieję że zostanie cena 200E za sezon.

Kupując sezonowej na Szczyrk, możesz dokupić Słowację w promocyjnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ARossi88 napisał:

Tak a jakiej? Kupując Słowację za 200 Szczyrk mogę dokupić za 50, nie wierzę że kupując taniej Szczyrk zaoferują za 50 Słowację ;) 

780,00 zł tyle wynosi dopłata na Słowackie ośrodki, propozycje otrzymasz od 1wrzesnia 2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ARossi88 napisał:

Tak a jakiej? Kupując Słowację za 200 Szczyrk mogę dokupić za 50, nie wierzę że kupując taniej Szczyrk zaoferują za 50 Słowację ;) 

 1.Z tego co łapie 200 teraz na Szczyrk + 780  od 01.09  dopłaty jest do TMR i czy w tym jest Szczyrk?

 2.Z innej strony jestem teraz w Mikulaszu i na reklamach jest tak 69€ od 19.03 do końca sezonu + dopłaty we wrześniu  ??? ,a ile potem do Szczyrku toteż nie wiadomo.

To chyba  1 wariant jest korzystniejszy dla posiadaczy sezonówek.,o ile dobrze łapie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, toppaner napisał:

Dobrze ,ale czy w tym będzie Szczyrk?

Szczyrk 200+499=699,00 za nadchodzący powrót zimy i cały przyszły sezon, jeśli skorzystasz z tej promocji to możesz za 780,00 zł rozszerzyć sezonowe na Lomnice i Chopok, czyli Szczyrk+Słowacją za 1479,00 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sariensis napisał:

Szczyrk 200+499=699,00 za nadchodzący powrót zimy i cały przyszły sezon, jeśli skorzystasz z tej promocji to możesz za 780,00 zł rozszerzyć sezonowe na Lomnice i Chopok, czyli Szczyrk+Słowacją za 1479,00 zł

No to tak to drooogo w .... :/ Płacąc w euro na słowackiej stronie za Słowację z dokupieniem Szczyrku wyszło mnie to jakoś... 1100zł chyba. 
Aaa czyli jednak, podnieśli cenę przedpłaty :( ciekawe czy dopłata będzie wynosić 130 czy 150 ojro ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Ponieważ jestem aktualnym posiadaczem "sprytnej" na Słowację i Szczyrk to podzielę się swoimi spostrzeżeniami po dzisiejszej korespondencji mailowej ze słowakami oraz doświadczeniami a nie gdybaniem co będzie. Na miejscu w infolinii w Szczyrku nikt nic nie wie O.o  

Ja jestem zainteresowany Słowacją + Szczyrk :

1. Oferta "polskiego" gopassa to : 200pln + 499 pln + 780pln = 1479 :mad:

2. Oferta z zeszłego roku to 50 EUR przedpłaty na Słowację + 150 EUR dopłaty do Słowacji +50 EUR dopłaty do Szczyrku  = 250 EUR:D -

3. Info z dzisiaj (mam nadzieję , że to ściema) :

dovolíme si Vás informovať, že predplatné za „Šikovnú sezónku“ bude možné uhradiť od 19.04.2018 do 30.04.2018

na základe zakúpenia predplatného za „Šikovnú sezónku“  máte možnosť využiť lyžovanie v strediskách Jasná a Vysoké Tatry od 19.03.2018 do 30.04.2018, pričom dátum ukončenia môže byť posunutý v závislosti od snehových podmienok na lyžiarskych zjazdovkách.

Predplatné je pre všetky vekové kategórie 69€. Doplatok zrealizovaný v termíne od 01.09.2018 do 30.09.2018 na strediská Jasná a Vysoké Tatry bude pre dospelú osobu v sume 150€ a doplatok uhradený od 01.10.2018 do 31.10.2018 pre dospelú osobu v sume 180€.

príplatok na ďalšie stredisko bude v sume 100€.

Reasumując : w sumie 319 EUR vs 250 EUR w poprzednim  sezonie

Proponuję poczekać spokojnie do 19.03 kiedy pokażą oficjalne ceny na słowackiej stronie ^_^

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki że trzymasz rękę na pulsie.

Ja myślę też trzeba czekać ,choć znając TMR i ich "zapobiegliwość" to propozycja w € nie będzie się wiele różnić-po żyjemy zobaczymy.

Mają mnie  skurczybyki w garści-nararty to niestety narkotyk a oni niezły towar oferują-skubańcy.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bolec napisał:

Cześć

Ponieważ jestem aktualnym posiadaczem "sprytnej" na Słowację i Szczyrk to podzielę się swoimi spostrzeżeniami po dzisiejszej korespondencji mailowej ze słowakami oraz doświadczeniami a nie gdybaniem co będzie. Na miejscu w infolinii w Szczyrku nikt nic nie wie O.o  

Ja jestem zainteresowany Słowacją + Szczyrk :

1. Oferta "polskiego" gopassa to : 200pln + 499 pln + 780pln = 1479 :mad:

2. Oferta z zeszłego roku to 50 EUR przedpłaty na Słowację + 150 EUR dopłaty do Słowacji +50 EUR dopłaty do Szczyrku  = 250 EUR:D -

3. Info z dzisiaj (mam nadzieję , że to ściema) :

dovolíme si Vás informovať, že predplatné za „Šikovnú sezónku“ bude možné uhradiť od 19.04.2018 do 30.04.2018

na základe zakúpenia predplatného za „Šikovnú sezónku“  máte možnosť využiť lyžovanie v strediskách Jasná a Vysoké Tatry od 19.03.2018 do 30.04.2018, pričom dátum ukončenia môže byť posunutý v závislosti od snehových podmienok na lyžiarskych zjazdovkách.

Predplatné je pre všetky vekové kategórie 69€. Doplatok zrealizovaný v termíne od 01.09.2018 do 30.09.2018 na strediská Jasná a Vysoké Tatry bude pre dospelú osobu v sume 150€ a doplatok uhradený od 01.10.2018 do 31.10.2018 pre dospelú osobu v sume 180€.

príplatok na ďalšie stredisko bude v sume 100€.

Reasumując : w sumie 319 EUR vs 250 EUR w poprzednim  sezonie

Proponuję poczekać spokojnie do 19.03 kiedy pokażą oficjalne ceny na słowackiej stronie ^_^

Czyli rozumiem to tak... Słowacja za 219€ ? Słowacja i Szczyrk 319€ ?

O ile tak to ma wyglądać to co do Słowacji poniekąd zrozumiałe, w przyszłym sezonie kolejna nowa gondola :D  Ale za Szczyrk nie dopłaciłbym ponad 400zł, nie na chwilę obecną.
Zostaje poczekać do ogłoszenia cennika :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, przemo_narciarz napisał:

Ja mam sezonowe na SK od stu lat w tym roku też kupię, ale 1400 za Scyrku ni domxD

Ja od dziesiątej części stu lat xD i nawet jak będzie o te 20€ droższa też kupię. Szczyrku bym teraz nie dopłacił nawet znowu za te 50€ :|
Swoją drogą, sam Szczyrk w sobie wydaje mi się... tani? 700zł to nie jest dużo za 3 ośrodki, coś nie wierzę w ten SMR znowu, ale to taka myśl moja tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sariensis napisał:

Wiadomość oficjalna sprzed chwili, przeplata na sezon 2018/2019 obowiązuje od jutra w SON, COS i BSA, karnet za 49,00 zł rownież, czekamy na super ofertę na dopłatę do ośrodków Słowackich, na pewno wielu narciarzy przy dobrej ofercie zrezygnuje z wyjazdów alpejskich.

Czy ja wiem ? Za niewiele większe pieniądze mamy na przykład sezonówkę na 3 świetne ośrodki w niedaleko położonym od polskiej granicy Lungau.

339 euro i śmigamy po pustych,  super przygotowanych stokach z fajnymi opcjami pozatrasowymi z gwarantowanym śniegiem od końca października do końca kwietnia. 

405 euro kosztuje kolejna ciekawa sezonówka Sunny Card - tu z kolei w bonusie mamy darmowe karnety dla dzieci- na lodowiec Maso Corto i 9 austriackich ośrodków, leżących blisko Polski - tu sezon wydłuża nam się od września do maja .

Moim zdaniem warto dołożyć trochę i nie denerwować się kamieniami i kolejkami w Szczyrku , czy lodem i mgłą na Chopoku....

  • Like 2
  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...