Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

I po sezonie :(:(:(


Coob

Rekomendowane odpowiedzi

Tragedia!! :( Wczoraj na hali poszło mi kolano.. Wstępna diagnoza - skręcony staw kolanowy + podejrzenie zerwania więzadła krzyżowego przedniego :( Jeżeli ktoś ma jakieś doświadcznie w leczeniu czgo takiego będę wdzięczny. Szukam dobrych konowałów w takich miastach jak Kraków, Rzeszów lub Tarnów.. Życzę sezonu bez kontuzji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po sezonie :(:(:(

W kwestii kolan polecam (autopsja) dr Cieślickiego w Rzeszowie. Klinika Asklepios - Prywatna. W sumie w zakresie: diagnoza - zabieg - opeacja, postępowanie - rehabilitacja - kompensacja - profilaktyka pourazowa, lepszego nie znajdziesz - ale to jest moje prywatne zdanie . Chyba, że Piekary Śląskie, ale i tego do końca nie jestem pewien. Miałem naderwanie więzadeł przyśodkowych - podobno najpierw wewnętrznego (i to praktycznie trzymało się na włosku) i zewnętrznego (podobno najzwyklejsze ale jaką zastosować kompensację w takim wypadku?!). Ale udało się !!!!! I tylko dlatego polecam. Dzisaj na wszelki wypadek i tak jazada w stabilitorze ( i chyba w tym roku go zdejmę ). Tam chyba w całym zamieszaniu brał udział również dr Godkowski.

Ski Pozdro!!!! Trzymaj się !!!!

woyto@hoga.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po sezonie :(:(:(

Potrzebny ci jest super specjalista i jeszcze pojeździsz. Podaję namiary na super chirurga, specjalistę od połamanych wyczynowców:

Pan Marek Pordes

Al Słowackiego 39

Kraków

tel kom 605-107-930

tel stacj 633 67 41

Gość trenuje wspinaczkę wysokogórą i nie usłyszysz od niego słów, że jazdę na nartach możesz sobie wybić z głowy na kilka sezonów. Wyciągał gości za pomocą skalpela z takich kontuzji, że inny wsadzał by ich na wózek inwalidzki. Koszt wizyty 70 PLN ( było jeszcze w czerwcu). Po wizycie u niego za dwa miesiące jesteś z powrotem na stoku. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...