Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nolimit Kasprowy


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Ciekawe, tylko z jedną osobą o tym rozmawiałem, nie licząc organizatora...

Pozdro

Cześć

Nie wiem co Cie tak bawi. To jest absolutna prawda. Rozmawiałem na ten temat z kolegą z Krakowa, który będzie na imprezie a organizatorzy a dokładnie żona Marcina-Blachy to moja kumpela jeszcze ze szkoły. Zresztą była zawodniczka WKN i świetna narciarka.

Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kordiankw napisał:


Jurek nie puścił pary :).



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Cześć

To żadna tajemnica nie była ale i tak nie jadę. Niestety mam inne zajęcia a szkoda bo to z pewnością jedna z najlepszych narciarskich imprez w Polsce jeżeli nie najlepsza.

Pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Czyli nikt nie chce zjechać giganta na 3 km w idealnych warunkach,wylosować rocznego karnetu,zgarnąć  Mercedesa w nagrodę....

Chętnie bym spróbował, ale praca i obowiązki wzywają... -_- Chciałby powtórki WZF, które miały miejsce, tylko ekipa sie wykruszyła... :( Może za rok? Szkoda, bo w tym są warunki...

Z resztą postanowiłem zainwestować nieco w sprzęt... ;) :ph34r:

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, johnny_narciarz napisał:

Chętnie bym spróbował, ale praca i obowiązki wzywają... -_- Chciałby powtórki WZF, które miały miejsce, tylko ekipa sie wykruszyła... :( Może za rok? Szkoda, bo w tym są warunki...

Z resztą postanowiłem zainwestować nieco w sprzęt... ;) :ph34r:

Cześć

 A dlaczego wyśmiałeś mój post?

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

Czyli nikt nie chce zjechać giganta na 3 km w idealnych warunkach,wylosować rocznego karnetu,zgarnąć  Mercedesa w nagrodę....

Marcin wzniósł się na wyżyny organizacji,a Wy nic-i dobrze,konkurencja mniejsza...

Zbyszek gratuluję wyniku i zwycięstwa. Opisz wrażenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mitek napisał:

Cześć

Post 3,4.

Pozdrowienia

Nie wyśmiałem, a uśmiechnąłem po przeczytaniu. Nie ma tu na pewno nic złośliwego. Spodziewałem się na 99,99%, że się nie wybierasz, tym bardzie Andrzej tego wiedzieć nie może... Choć sam chętnie bym popatrzył, jak łoisz i nie ma w tym nic szyderczego. Dużo piszesz o technice i sprzęcie, więc z zainteresowanim bym popatrzył. 9_9

Twoja odpowiedź tym bardziej mnie rozbawiła, gdzie napisałes, że tylko jedna osoba o tym wie - tak się wieści szybko rozchodzą na forum? I tyle... :) 

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, marionen napisał:

Zbyszek gratuluję wyniku i zwycięstwa. Opisz wrażenia...

Pierwszy raz jechałem NoLimit,bo w dwóch poprzednich edycjach przeszkodziła kolizja czasowa z imprezami zagranicznymi.Ta trzecia była podobno dużo bardziej wypasiona

od poprzednich i robi wrażenie nawet na stałych bywalcach podobnych imprez w Alpach,jak ja.Główny organizator Marcin B. /z małżonką/zaprzęgli do obsługi personel własnej firmy logistycznej,ubrany w okolicznościowe ubiory i bardzo kompetentny.Wszystko funkcjonowało jak w zegarku,sponsorzy zapewnili Mercedesy,super jedzenie i inne atrakcje.Pogoda również się nie wyłamała i zapewniła twardą trasę w słońcu.Udało się nawet zapewnić zryczałtowane rozliczenie z pisuardessą na Kasprowym Wierchu,więc nie musieliśmy indywidualnie negocjować fakturowania kwoty 2,50 zł,jak jest zawsze i to było jedno z największych zaskoczeń.Również przyjazna i elastyczna instytucja,jaką jest PKL uległa organizatorom.Wszystko to było dla mnie takim szokiem,że po raz drugi w życiu ukradłem komuś ze startujących narty i pojechałem się na nich rozgrzać,zamiast na swoich.W dodatku porwane Dynastary to był całkiem inny model niż mój...Wstyd,wstyd...Ale być może taka dekoncentracja to przepis na sukces?

Najciekawsze,że Marcin B. powiedział mi,że sam nigdy nie był na Gardenissimie,będącej pierwowzorem,bo nie miał czasu, a bazował na opowieściach kolegów...

Jechało szybko,poza 11 pierwszymi bramkami równoległego,reszta to przeważnie był supergigant i wymagał długiej narty.Dla mnie 2 minuty to trochę krótko,wtedy zaczynam się rozjeżdżać a tu już meta.Było trochę asów dawnych i obecnych,wyniki niektórych nieco mogły zaskoczyć -po jednych spodziewano się więcej,po innych mniej.

Podziękowanie i szacunek dla organizatorów i przyrody i do zobaczenia za rok....

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 3
  • Thanks 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Gratulacje serdeczne za jazdę i wynik. Ciszę się, że jako bywalec tego typu imprez mający spore porównanie tak wysoko oceniasz poziom organizacyjny zawodów. Marcin od wielu lat przewodzi WKN i ma niezłe zaplecze w postaci własnej firmy i klubu. Fajnie, że u nas pomimo tak nikłej w porównaniu z alpejską bazy dzięki pomysłowości i pracy można zorganizować tak zajebistą imprezę.

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...