Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Nolimit Kasprowy


lski@interia.pl

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, sstar napisał:

Takie auto to skarb.

DSC_2570.JPG

Raczej skarbonka... bez dna! xD No ale dobrze, dżentelmeni nie dyskutują o pieniądzach. ;)B|

12 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

A Wy,łosie,siedzieliście w domu,zamiast o nie zawalczyć w teamie Skionline...

Gdybym miał choć cień szansy, to może... ;)

9 godzin temu, MarioJ napisał:

Ja coś czytałem że te auta są tylko na jakiś czas do użytkowania. Narciarze nie wygrali tych aut na własność.

 

Taki cukierek przez papierek... xD Żeby choć na rok dali... 9_9

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, johnny_narciarz napisał:

Raczej skarbonka... bez dna! xD No ale dobrze, dżentelmeni nie dyskutują o pieniądzach. ;)B|

Gdybym miał choć cień szansy, to może... ;)

Taki cukierek przez papierek... xD Żeby choć na rok dali... 9_9

Ejze! Podróż dookoła świata;-)

Trzy miesiące to sporo.

Oby bez limitu kilometrów.

No ale No Limit zobowiązuje;-)

DSC_2573.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sstar napisał:

Ejze! Podróż dookoła świata;-)

Trzy miesiące to sporo.

Oby bez limitu kilometrów.

No ale No Limit zobowiązuje;-)

Noooo, jakbym dostał na zasadzie żadnego limitu kilometrów i paliwa, zaraz wziąłbym urlop na miesiąc i objechał choć Europę... ;)

No chyba, że tylko w PL mógłbym za darmo (na koszt wynajmującego) tankować. Wtedy do granicy, full tank, kierunek za granicę, jazda "o kropelce" i powrót do kraju. I tak codziennie... B| polak potrafi... xD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Noooo, jakbym dostał na zasadzie żadnego limitu kilometrów i paliwa, zaraz wziąłbym urlop na miesiąc i objechał choć Europę... ;)

No chyba, że tylko w PL mógłbym za darmo (na koszt wynajmującego) tankować. Wtedy do granicy, full tank, kierunek za granicę, jazda "o kropelce" i powrót do kraju. I tak codziennie... B| polak potrafi... xD

Miła perspektywa...

DSC_2572.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem GLS, takim za 750 tys zł. Komfort to pojęcie względne ale w tym aucie go czuć. To hydropneumatyczne zawieszenie i ta moc to bajka.  Natomiast mercedes serii K, tez drogi bo za około 500 czy 600 tys nie zrobił na mnie wrażenia.  Jakiś taki nerwowy w prowadzeniu. Może jakbym go w terenie spróbował,  nie na ulicy, pozostawiły lepsze wspomnienia. Aha, GLS pokazał średnia konsumpcję paliwa na poziomie 17 litrów,  i wcale nie szalalem , dwa razy może mu trochę w du. .. dałem, tak dla próby. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...