Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kurtka Salomon Brilliant


Martino

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Chcę kupić kurtkę narciarską Salomon Brilliant: https://www.salomon.com/pl/product/brilliant-jkt-m.html#article-2426708-0

Przymierzałem ją. Kurtka podoba mi się i wszystko elegancko pasuje za wyjątkiem kieszeni na skipass, która jest na lewym ramieniu.

Dotychczas miałem kurtkę z kieszenią na skipass na lewym przedramieniu.

 

Proszę o informację, czy ktoś używa takiej kurtki (lub podobnej z kieszenią na ramieniu) i czy nie ma problemu z o odczytem skipassu i czy ewentualnie bardzo trzeba się nagimnastykować, aby czytnik przy wyciągu odczytał dane z karnetu.

Dodam jeszcze, że głównie jeżdżę w Polsce - Czarna Góra i inne okolice Wrocławia - tutaj czytniki są raczej niżej. Raz w roku wyjazd za granicę - Austria, Włochy - tutaj czytniki raczej wyżej.

 

Pozdrawiam,

Martino.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam model Brilliant + (szczerze nie mam pojęcia czym się różni, jest cięższa o 48g) i również jedyną rzeczą którą mi przeszkadzała było umiejscowienie tej kieszonki. Ale w praktyce nie jest to jakoś bardzo niewygodne,czasami trzeba troszkę przykucnac. Ale jak sobie przypomnę jak karnet trzeba było wyciągnąć z kieszeni i podać inkasętowi albo wsunąć  do czytnika a później z powrotem schować do kieszeni to problem kucania znika.

Poza tym kurteczka rewelacyjna, lekka nie krepujaca ruchów. Dla mnie idealna jako wierzchnia warstwa. Posiada wentylację pod pachami i możliwość przypięcia spodni do pasa snieznego, akurat dla mnie przydatna sprawa gdyż nie preferuje spodni z szlakami.

Edytowane przez pasazer85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post tutaj, więc przede wszystkim bry wszystkim :)

Przejeździłem na Salomon Brillant większą część obecnego sezonu.  Owszem, też miałem wątpliwości czy kieszeń na ramieniu to dobry pomysł.  Okazało się że w sumie tak i jeżeli miałbym się do czegoś czepiać to nie do umiejscowienia kieszeni (czytniki są przecież duże, często starczy obok nich przejść), ale niewygodnego zapinania jedną ręką.  Rękaw trochę wtedy podjeżdża, suwak traci impet, a manewr kończy się dość pociesznym targaniem własnego rękawa. Ale nie jest to rzecz nie do ogarnięcia, a na pewno marginalna w świetle wspomnianych zalet kurtki.  Imo jest świetna, tj. wygodna, dobrze leży, sporo pomieści, ma dobrą membranę i wytrzymała serię prań bez uszczerbku.  Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...