Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ACL, marboru już po zabiegu


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymaj się Mariusz - będzie dobrze - w przyszłym sezonie pośmigamy.

Ja niestety też już mam sezon z głowy - po 20 latach jazdy na nartach bez kontuzji i na mnie przyszła kolej - zerwałem Achillesa w Saas-Fee - jestem 2 tygodnie po operacji - gips już zdjęty - teraz orteza i rehabilitacja...

 

20180310_075402.jpg

20180320_203805.jpg

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Confused 3
  • Sad 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, JurekByd napisał:

Trzymaj się Mariusz - będzie dobrze - w przyszłym sezonie pośmigamy.

Ja niestety też już mam sezon z głowy - po 20 latach jazdy na nartach bez kontuzji i na mnie przyszła kolej - zerwałem Achillesa w Saas-Fee - jestem 2 tygodnie po operacji - gips już zdjęty - teraz orteza i rehabilitacja...

 

Upsss, a jak to sie stało???

Zycze szybkiego powrotu do sprawności i wytrwałości w rehabilitacji.

Edytowane przez wojgoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JurekByd napisał:

Trzymaj się Mariusz - będzie dobrze - w przyszłym sezonie pośmigamy.

Ja niestety też już mam sezon z głowy - po 20 latach jazdy na nartach bez kontuzji i na mnie przyszła kolej - zerwałem Achillesa w Saas-Fee - jestem 2 tygodnie po operacji - gips już zdjęty - teraz orteza i rehabilitacja...

 

20180310_075402.jpg

20180320_203805.jpg

 

8 godzin temu, JurekByd napisał:

Trzymaj się Mariusz - będzie dobrze - w przyszłym sezonie pośmigamy.

Ja niestety też już mam sezon z głowy - po 20 latach jazdy na nartach bez kontuzji i na mnie przyszła kolej - zerwałem Achillesa w Saas-Fee - jestem 2 tygodnie po operacji - gips już zdjęty - teraz orteza i rehabilitacja...

 

20180310_075402.jpg

20180320_203805.jpg

Cześć

Mariusz wybacz, że w Twoim temacie.

Jurek a jak to się stało. Widzę, że masz wyjątkowo małe cięcie - bardzo ładnie się goi. :) Pomimo to nie zapominaj o zaopatrzeniu blizny bo lubi się rozchodzić i "trzymać" - zrosty. Kiedyś był Contractubex - zapytaj się lekarza prowadzącego lub rehabilitanta. Pisze o tym bo ważne a czasami w ferworze walki o sprawność zapomina się o tym i później utrudnia życie. W każdym razie głowa do góry - po trzech miesiącach będziesz jak nowy.

Pozdrowienia serdeczne

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wojgoc napisał:

Nie do końca sie mogę zgodzić z tym, ze najgorsze za Tobą - pogadamy za kilka dni, jak będziesz po paru seansach rehabilitacji.

Głowa do gory bo zaczynasz zjazd ku lepszemu:)

Niestety Wojgoc ma rację...zabieg nie jest najgorszy w tej całej "zabawie"... powiedziałbym, że raczej wręcz przeciwnie... ale Marboru... nie Ty pierwszy nie ostatni:). Inni dali radę, ja dałem radę, to i Tobie nie pozostaje nic innego;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Mitek napisał:

 

Cześć

Mariusz wybacz, że w Twoim temacie.

Jurek a jak to się stało. Widzę, że masz wyjątkowo małe cięcie - bardzo ładnie się goi. :) Pomimo to nie zapominaj o zaopatrzeniu blizny bo lubi się rozchodzić i "trzymać" - zrosty. Kiedyś był Contractubex - zapytaj się lekarza prowadzącego lub rehabilitanta. Pisze o tym bo ważne a czasami w ferworze walki o sprawność zapomina się o tym i później utrudnia życie. W każdym razie głowa do góry - po trzech miesiącach będziesz jak nowy.

Pozdrowienia serdeczne

Zachciało mi się na przerwie pójść do sklepu i przełączyłem buty na " walk" - potem zapomniałem ustawić na " ski" i przy upadku nie wypięło mi pięty i strzelił Achilles - mój błąd....

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, JurekByd napisał:

Zachciało mi się na przerwie pójść do sklepu i przełączyłem buty na " walk" - potem zapomniałem ustawić na " ski" i przy upadku nie wypięło mi pięty i strzelił Achilles - mój błąd....

Bardzo istotna informacja, teraz dwa razy sprawdzę czy zablokowałem tył buta, bo przez nieuwagę nie jeden raz jeździłem w trybie do chodzenia.

Życzę dużo zdrowia.

Edytowane przez surfing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JurekByd współczuję i życzę szybkiego powrotu na Stok :)

Będziemy razem kaleczyć pewnie na początku swoją jazdę. 

Noc mi minęła spokojnie. Przeciwbóle miałem co 4 godziny i spałem jak suseł po tabletkach nasennych. 

Dzisiaj mnie nie wypuszczą, może jutro. 

Dwa razy już o kulach śmiałem do kibelka...

...ale z takim ustrojstwem na nodze jest to trudne. 

IMG_20180328_114538.thumb.jpg.bc31a17e8e0deb6623901c4314c80cfb.jpg

Sorry za brutalną fotę. 

Dzisiaj mają mi to ściągnąć :)

  • Like 7
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.03.2018 o 12:42, marboru napisał:

Już jestem po zabiegu. Głupi Jasio przestał działać. Kolano zrobione... 

Z tego co pamiętam z zabiegu, gadałem z lekarzami, widziałem przeszczep... Zrobiony miałem ACL i łąkotkę szytą dwoma jakimiś metodami, bo nieźle ja rozwaloną miałem. 

Pierwsze wrażenia, to nieprzyjemne wkłucie w kręgosłup. 

Druga sprawa ciekawsza, to widziałem zabieg na ekranie. Najfajniejsze było widzieć wiertło w swojej kości. 

Teraz już leżę na sali. Kolano w jakimś urządzeniu chłodzącym. 

Bólu nie odczuwam na razie. 

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich. 

PS. Panie pielęgniarki i rehabilitantki bardzo ładne :)

Uuu co się stało, miałeś być w Civetcie w maju dotarłeś? Szybkiego powrotu do zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za sezon........., w piątek spotkałem się ze znajomymi skiturowcami w Tatrach na hali Kondratowej , a w sobotę odwiedziny w szpitalu...Kolega miał pecha podczas zjazdu narta się wypięła i upadł tak pechowo ,że rozcięła mu bardzo poważnie nogę. Konieczne było wezwanie śmigła i transport do szpitala.  Pomoc została wezwana około 15 a przed 17 był po wszystkich badaniach w szpitalu. Szacunek dla TOPR za szybkie zorganizowanie pomocy i sprawne działanie .

Sorki ,że w tym wątku ... Ale wszystkim kontuzjowanym życzę szybkiego powrotu do pełnej sprawności....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...