Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ACL, marboru już po zabiegu


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia ‎18‎.‎08‎.‎2018 o 12:25, bolec napisał:

Marboru i Pauli szczerze gratuluję szybkiego powrotu do zdrowia będącego jak czytałem efektem dużej determinacji w osiągnięciu poprzedniej sprawności. Przepraszam , że w tym wątku ale nawiązując do powyższego Darek wierzę, że z Twoim pozytywnym podejściem będzie na pewno dobrze ! Mnie niestety też czeka niedługo wizyta w całorocznym "ośrodku narciarskim" i sam nie wiem czy i jak szybko będę mógł wrócić na stok. Jeśli nie będziemy mogli (przynajmniej na początku) się forsować to zawsze możemy objeżdżać razem w kółko trasę z Małego Skrzycznego albo pojeździć sobie na kanapach w pięknych okolicznościach przyrody :D 

Pozdrawiam

Rzadko zaglądam ,ale twój post i ,,Górala'' mnie przeraziły. Kto mnie Krzysiu przynajmniej raz w sezonie podwiezie na Pilsko? Dużo zdrowia i powrotu na stok! Mnie ,,starymu zaś się'' udało bo Pani prof.dr aleregolog ustawiła mi odpowiednie lekarstwa na astmę i od kwietnia choroba jest bezobjawowa. Lekarstwa (sterydy wziewne ,dokładnie alv...o ) do końca życia plus steryd do nosa w aerozolu na przewlekłe zapalenie zatok ,plus lekarstwo na arytmię  i żyję normalnie tzn. aktywnie na miarę 61 lat na karku. Nerki , z którymi miałem problemy dwa lata temu wyleczone całkowicie. Rowerek ,basen, grzybobranie (czekam na deszcze i jesień). Wszystko w małych i umiarkowanych dawkach. W planach narciarskich :4 razy Skolnity: 2 razy Czantoria; 2razy SMR i 6 dni Livigno. Wszystkim życzę końskiego zdrowia i Pozdrawiam. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janek57 napisał:

Rzadko zaglądam ,ale twój post i ,,Górala'' mnie przeraziły. Kto mnie Krzysiu przynajmniej raz w sezonie podwiezie na Pilsko? Dużo zdrowia i powrotu na stok! Mnie ,,starymu zaś się'' udało bo Pani prof.dr aleregolog ustawiła mi odpowiednie lekarstwa na astmę i od kwietnia choroba jest bezobjawowa. Lekarstwa (sterydy wziewne ,dokładnie alv...o ) do końca życia plus steryd do nosa w aerozolu na przewlekłe zapalenie zatok ,plus lekarstwo na arytmię  i żyję normalnie tzn. aktywnie na miarę 61 lat na karku. Nerki , z którymi miałem problemy dwa lata temu wyleczone całkowicie. Rowerek ,basen, grzybobranie (czekam na deszcze i jesień). Wszystko w małych i umiarkowanych dawkach. W planach narciarskich :4 razy Skolnity: 2 razy Czantoria; 2razy SMR i 6 dni Livigno. Wszystkim życzę końskiego zdrowia i Pozdrawiam. 

Mam nadzieję, że nie będzie aż tak źle i uda się wyskoczyć nie raz na stok (w tym koniecznie wspólnie na Pilsko :)) chociaż na początku zapewne jazda bardzo asekuracyjna.  Zobaczymy ..... Tobie Janku jak również całemu forumowemu gronu tego co najważniejsze czyli duuuuużo zdrowia ! 

Pozdrawiam

Edytowane przez bolec
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sariensis napisał:

@marionen który region byś polecił na październikowo/listopadowe pierwsze szusy? Mógłbym oczywiście jeździć w tym okresie na rowerze górskim, ale żona zdecydowanie woli mnie teraz na nartach, więc wybieram tą opcje, jako bardziej bezpieczną i przewidywalną (chyba na trasie nikt nie postawi za zakrętem bariery nie do ominięcia) formę aktywności fizycznej po rekonwalescencji ;).

Wrzuć to pytanie do jakiegoś sensownego wątku, bo tu nie wypada mi w takim temacie pisać. Przy okazji szybkiego powrotu do sprawności i uprawiania wszelkich rodzajów sportów dla wszystkich po kontuzjach i chorobach.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Jeeb napisał:

też jestem ciekaw gdzie będą najlepsze warunki

w 2017 było nieźle w Ischgl na otwarciu sezonu, można wnioskować, że w tym sezonie również przygotują dobrze stoki, było na tyle dobrze, że w listopadzie można było zjechać na nartach do miasta, ale co ciekawe na Kasprowym również była masa śniegu, tyle, że oficjalnie było zamknięte, ale paru skitourowców zjeżdżało ;), warun był na początku listopada na Kasprowym zacny. Na zdjęciu Kasprowy z początku listopada 2017r.

 

W tym roku moje pytanie jest następstwem dat otwarcia ośrodków, które wrzucił @JC , podziałały na wyobraźnię ;) i zaczyna być tęskno za szusowankiem.

IMG_3730.JPG

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
4 minuty temu, marboru napisał:

Do zimy się zagoi :) 

Szybkiego powrotu do zdrowia Ci życzę!

Dzięki. Na razie 2 tygodnie w szynie jak nic. Potem jakaś rehabilitacja. Nie pobiegam już w tym roku, ale na narty w grudniu jest szansa.

3 minuty temu, wojgoc napisał:

Popularna ostroga.

Zycze szybkiego powrotu do sprawności, bo sezon narciarski „już za rogiem”:)

Dzięki, dzięki za życzenia powrotu do zdrowia. Ostroga - fakt, tylko nie piętowa, ale Haglunda (górna). Deformacje były już na tyle duże, że drażniły achillesa oraz jego kaletki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marboru sorry, że w twoim wątku ale Ochojec mimo nowoczesnej techniki ma kiepsko z netem. Przebili mi dzisiaj nieczynny pęczek Hisa co zawiadywał elektroniką w lewej komorze i śpięli mnie na krótko elektrod ą z nowym kardiowerterem. Czuję się znakomicie i wybrany nowy model zabójczo długich desek przed tygodniem, ultra lekkich zresztą zamówię pewnie po niedzieli u Rysia. Wszak Rysy w maju czekają. Pozdrawiam wszystkich zapaleńców, wracam na stoki. Hey

Edytowane przez Góral spod Skrzycznego
  • Like 3
  • Thanks 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2018 o 18:21, WojtekM napisał:

Nie pobiegam już w tym roku, ale na narty w grudniu jest szansa.

i słusznie bo bieganie zdrowiu szkodzi :P

4 godziny temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

@marboru sorry, że w twoim wątku ale Ochojec mimo nowoczesnej techniki ma kiepsko z netem. Przebili mi dzisiaj nieczynny pęczek Hisa co zawiadywał elektroniką w lewej komorze i śpięli mnie na krótko elektrod ą z nowym kardiowerterem. Czuję się znakomicie i wybrany nowy model zabójczo długich desek przed tygodniem, ultra lekkich zresztą zamówię pewnie po niedzieli u Rysia. Wszak Rysy w maju czekają. Pozdrawiam wszystkich zapaleńców, wracam na stoki. Hey

jesteś wielki!

Chłopaki, zdrówka życzę i na narciochy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Góral spod Skrzycznego said:

@marboru sorry, że w twoim wątku ale Ochojec mimo nowoczesnej techniki ma kiepsko z netem. Przebili mi dzisiaj nieczynny pęczek Hisa co zawiadywał elektroniką w lewej komorze i śpięli mnie na krótko elektrod ą z nowym kardiowerterem. Czuję się znakomicie i wybrany nowy model zabójczo długich desek przed tygodniem, ultra lekkich zresztą zamówię pewnie po niedzieli u Rysia. Wszak Rysy w maju czekają. Pozdrawiam wszystkich zapaleńców, wracam na stoki. Hey

Panie, czego Pan nie piszesz, że jesteś rzut kamieniem (no może dwoma) ode mnie :)

Do kiedy Pan tam leżysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

@marboru sorry, że w twoim wątku ale Ochojec mimo nowoczesnej techniki ma kiepsko z netem. Przebili mi dzisiaj nieczynny pęczek Hisa co zawiadywał elektroniką w lewej komorze i śpięli mnie na krótko elektrod ą z nowym kardiowerterem. Czuję się znakomicie i wybrany nowy model zabójczo długich desek przed tygodniem, ultra lekkich zresztą zamówię pewnie po niedzieli u Rysia. Wszak Rysy w maju czekają. Pozdrawiam wszystkich zapaleńców, wracam na stoki. Hey

Cześć

My tu piszemy o jakichś pierdołach a Ty widzę miałeś konkret. Niech Ci nowy pęczek przewodzi idealnie!

Pozdrowienia serdeczne

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sariensis napisał:

@Góral spod Skrzycznego na rowerze nie udało się spotkać na Skrzycznem, ale na nartach to już mam nadzieję, że się uda, tym bardziej że ciasto w schronisko coraz lepsze ;). Życzę dużo zdrowia.

Od niedawna młodzi rządzą na górze Skrzyczne. Wszystko będzie coraz lepsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...