Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

ACL, marboru już po zabiegu


marboru

Rekomendowane odpowiedzi

Już jestem po zabiegu. Głupi Jasio przestał działać. Kolano zrobione... 

Z tego co pamiętam z zabiegu, gadałem z lekarzami, widziałem przeszczep... Zrobiony miałem ACL i łąkotkę szytą dwoma jakimiś metodami, bo nieźle ja rozwaloną miałem. 

Pierwsze wrażenia, to nieprzyjemne wkłucie w kręgosłup. 

Druga sprawa ciekawsza, to widziałem zabieg na ekranie. Najfajniejsze było widzieć wiertło w swojej kości. 

Teraz już leżę na sali. Kolano w jakimś urządzeniu chłodzącym. 

Bólu nie odczuwam na razie. 

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich. 

PS. Panie pielęgniarki i rehabilitantki bardzo ładne :)

  • Like 18
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem po zabiegu. Głupi Jasio przestał działać. Kolano zrobione... 
Z tego co pamiętam z zabiegu, gadałem z lekarzami, widziałem przeszczep... Zrobiony miałem ACL i łąkotkę szytą dwoma jakimiś metodami, bo nieźle ja rozwaloną miałem. 
Pierwsze wrażenia, to nieprzyjemne wkłucie w kręgosłup. 
Druga sprawa ciekawsza, to widziałem zabieg na ekranie. Najfajniejsze było widzieć wiertło w swojej kości. 
Teraz już leżę na sali. Kolano w jakimś urządzeniu chłodzącym. 
Bólu nie odczuwam na razie. 
Pozdrawiam serdecznie Wszystkich. 
PS. Panie pielęgniarki i rehabilitantki bardzo ładne [emoji4]
To mogę zajrzeć z flaszką? [emoji12]

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mifilim napisał:


 

 


Pani Ewelina była ? emoji16.png

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
 

 

Baby w domach a oni o jednym! Zdrowia Mariusz, pozdrawiam. Ty w szpitalu a ja w tym czasie w Baltowie.Z rana śnieg szybki, potem coś jakby przyhamowywalo.

20180326_110312.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, marboru napisał:

Dzięki Chłopaki i Dziewczyny 

:)

Trochę spałem a teraz już zaczyna trochę boleć :(

Zaraz dostanę tramal, to trochę ożyję. 

Do 21 unieruchomiony, zero picia, zero jedzenia. 

Cieszę się, że najgorsze już za mną :)

Nie do końca sie mogę zgodzić z tym, ze najgorsze za Tobą - pogadamy za kilka dni, jak będziesz po paru seansach rehabilitacji.

Głowa do gory bo zaczynasz zjazd ku lepszemu:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wojgoc napisał:

Nie do końca sie mogę zgodzić z tym, ze najgorsze za Tobą - pogadamy za kilka dni, jak będziesz po paru seansach rehabilitacji.

Będzie boleć, czy tylko pot? 

U Pauli wszystko ok, była dzisiaj u mnie :)

Edytowane przez marboru
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, marboru napisał:

Będzie boleć, czy tylko pot? 

U Pauli wszystko ok, była dzisiaj u mnie :)

i jedno i drugie - dasz rade, jesteś w dobrej kondycji fizycznej i znasz wagę ćwiczeń dla organizmu, wiec zaciśniesz żeby i będziesz swoje robił.

A jak do tego, jak tu piszą, zadba o Ciebie P. Ewelina to nie ma zmiłuj sie - postęp w dochodzeńiu do sprawności bedzie przebiegał jak ciąg geometryczny:D

Tak jak pisze @mamad - najważniejsze jest głowa.

Edytowane przez wojgoc
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marboru napisał:

Będzie boleć, czy tylko pot? 

U Pauli wszystko ok, była dzisiaj u mnie :)

Cześć

Nie martw się. Jak wszystko jest OK to nie będzie boleć a praca ...ważne żeby przejść nad cyklem ćwiczeń do porządku dziennego polubić je a później staną się częścią normalnego dnia nawet jak już nie będą miały znamion rehabilitacji. najgorsze jest chyba pomiędzy 7,8 a 12 tygodniem bo sprawność już właściwie pełna a ograniczenia jeszcze być muszą.

Trzymaj się serdecznie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkiej rehabilitacii życze acl jeszcze też mnie czeka nie moge się zdecydować drugi termin już mi przepadł wszystko przez to że nie odczuwam ich braku ale muszę się tym też zająć.

Ps.trudna noc przed tobą jak całkiem zejdzie znieczulenie wewnątrzoponowe dostaniesz raz może dwa jakąś morfine ale później już słabsze jutro już będzie z góry

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kruger27 napisał:

Szybkiej rehabilitacii życze acl jeszcze też mnie czeka nie moge się zdecydować drugi termin już mi przepadł wszystko przez to że nie odczuwam ich braku ale muszę się tym też zająć.

Ps.trudna noc przed tobą jak całkiem zejdzie znieczulenie wewnątrzoponowe dostaniesz raz może dwa jakąś morfine ale później już słabsze jutro już będzie z góry

Cześć

To ja chyba miałem inną operację Mariusz. Pozdrowienia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że nic Cię nie zwalnia ze zrobienia porządnej relacji! Suto okraszonej fotami szpitalnych korytarzy, infrastruktury (windy) i personelu ;) Zwłaszcza ten pierwszy szus wózkiem nie zapomnij opisać :D Po schodach może sobie narazie daruj (na czarne przyjdzie pora), ale łagodniejsze podjazdy dla karetek to mógłbyś...  No i sztruksu by nie zabrakło! xD

Filmiki rozumiem kręcisz na bieżąco B|

I wracaj jak najszybciej do formy :) Zdróweczka :)

 

Też pamiętam jak mi na ekranach pokazywali, jak mi kabel do serca pchają - wiedzą w tych szpitalach jak pacjenta rozerwać :DxD

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...