Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

WorldSkitest 2018 - Sankt Johann am Pongau


JC

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że październik to dobry moment by porozmawiać o nowych nartach. W tej chwili trzeba jeszcze sprzedać stare modele, ale w bardzo atrakcyjnych cenach. O poszczególnych modelach nart na nowy sezon nie mogę się jeszcze wypowiadać, obiecałem. Natomiast w stajni pojawią mi się niebawem nowe narty Völkle do giganta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jeeb napisał:

dzisiaj widziałem zawodnikow na tych nartach i żadne cuda sie nie działy - jeździli normalnie na bramkach raz w lewo raz w prawo

Cześć

Jasne. Myślę, że oczekiwanie jakichś rewelacji w sensie właściwości jezdnych z założenia nie ma sensu. Zwłaszcza w nartach sportowych.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa Majesty z Gdyni na trasy, a wspomniane Salomony jurorzy targowi określili jako „najlepiej jeżdżące w historii firmy”, chwalili rownież nowe wiązania freetoirowe, które podobno mają namieszać w tym segmencie, co do sprzedaży to @marionen jeden ze sklepów internetowych ma niezłe ceny na nowe modele 2019, są Head, Atomic, Voelkl, Fischer, ... Salomonow z kolekcji 2019 nadal brak w sprzedaży, redstery w barwach Elana wyglądają interesująco, ale wole te w najszybszym kolorze, jak mawiał Enzo Ferrari.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Dnia 30.10.2018 o 18:09, JC napisał:

W tym roku, tak bez ciśnienia, wszyscy zapomnieli.... a tu od kilku dni można sprawdzić jakie są wyniki WorldSkitestu, który odbył się wiosną w Austrii.

W tym sezonie Fischer rządzi!

 

 

Fischer ok, ale w all montain Atomic bliziutko co prawda nie moja wybranka ale cieszę się, że trafiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mstasko napisał:

Jakim cudem narta z grupy race 65,5 pod butem,rywalizuje w kategorii high perfofmance ?

Kategoria high performance to nie jest grupa zamkniętą jak gs czy sl. Nie każda narta wąską pod butem to narta race-owa. W grupie tej występują narty w których producenci wkładają najciekawsze, najdroższe i innowacyjne rozwiązania. Przeważnie sa to najdroższe narty oferowane przez danego producenta (często droższe od race-owych) i mają inne zadania i walory niż narty wyścigowe. Powinny byc prawie tak szybkie i zwinne jak gs, sl, ale mniej wymagajace i pozwalajace mniej wprawnym i wytrzymalym narciarzom pozwolić caly dzien pojeździć na nartach. X9 - promień tej narty nie jest ani gigantowy, ani slalomowy. Inną sprawą pozostaje kwestia czy naprawdę my narciarze potrzebujemy tylu rodzajów nart. Tak po prawdzie to nie narty same jeżdżą tylko narciarze albo potrafią wykorzystać walory danej narty, albo niestety nie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...