Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Chopok 13.04.2018


moloo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Planuje wyjazd w piątek – 13.04 – na Chopok. Wyjazd z Bielska – Białej, koło 5:30, jazda cały dzień, jak nie wytrzymają nogi to w słoneczku do 16 zostajemy.
 

Obecnie mam dwa wolne miejsca w samochodzie, jak będzie mało bagaży to nawet trzy.

 

Warunki na Chopoku – byłem w ostatnią niedzielę – poniedziałek – mi się podobało, wyjeździłem się na maksa, choć śnieg ciężki, trasy się szybko degradują, zaczyna być coraz więcej przetarć, ale jest to typowe wiosenne nartowanie – jak ktoś lubi to zabawa jest przednia (poza trasami też można jeszcze pośmigać).
 

Wyjazd oczywiście uzależniony od warunków na Chopoku – przy tej temperaturze do piątku może większość tras spłynąć, no i pogoda w piątek – jak będzie wiało i nisko chmury to raczej 1f60a.png😊 nie jadę – raczej … decyzja tak naprawdę w czwartek … bo póki jest śnieg zawsze da się jeździć ...
 

P.S.
Info dla niezdecydowanych – ponieważ nie chciałbym nikogo naciągnąć na wyjazd - mam przedpłatę, ale jakbym miał zapłacić za karnet 22 EUR to bym się zastanawiał czy jechać, a nawet nie pojechał – no chyba, że lubisz takie warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał nie kuś! Dopiero wróciłem, ale myślę o piątku... zobaczę jutro ile muszę popracować.

Śnieg wytapia bardzo szybko od piątku do dzisiaj zniknęło mnóstwo śniegu. Free po którym smigalismy w niedzielę, ma ogromne przetopy, wychodzi kosówka i częściowo skały. Po free może jeszcze przyszły weekend później bez opadu nie ma szans na bezpieczne jeżdżenie.

Trasy jeszcze mają dużo śniegu, dzisiaj pretakarska była super. Szybki śnieg choć bardzo ciężki dla mnie super do 11 40 30km w nogach:)

Ale dla średnio jeżdżących proponuję grilla, lepsza dobra kiełbasa niż zwożenie przez GOPR.

Edytowane przez przemo_narciarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, toppaner napisał:

Napiszę tak.

Jest ok,gdyby był przymrozek to było by zajefajnie.

Jest bagienko ,trzeba mieć sprzęt ,zajawkę i lekkiego zajobka by jezdzic  w takim burdelku.

Andrzej, wszystko na temat:) przecież pisałem że brak warunków, choć dla mnie super.

Rafale drogi niestety ale w piątek nie jadę pracy dużo a pogoda ma być średnia. 

Planuję pojawić się na majówce, choćby na jednodniowke. Po ilości bookingow majówka to będzie prawdziwy najazd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, surfing napisał:

Všetky sezónne lístky platia do 30. 04. 2018. https://www.jasna.sk/pl/kursowanie-kolei-linowych/

Co roku tak piszą, a 01.05 i tak można jeździć :) 

 

8 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

Planuję pojawić się na majówce, choćby na jednodniowke. 

Ja jestem pod Chopokiem 0d 29.04 - 02.05 - narty, baseny, spacery :) piwo ... wszystko czas pokaże ...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, moloo napisał:

Co roku tak piszą, a 01.05 i tak można jeździć :) 

 

Ja jestem pod Chopokiem 0d 29.04 - 02.05 - narty, baseny, spacery :) piwo ... wszystko czas pokaże ...

Ja z połówką 26-29,czy założę deski  to się okaże .

A dzisiaj to do 12 nad Chopkiem był parasol przeciwsłoneczny , spokojnie na czarnulce na południu dało się śmigać-bajadera.

O 13 "parasol się złożył" i pozamiatane nawet na północy.

Reasumując to był kapitalny dzień,dla mnie prawdopodobnie ostatnie konkretne łyżowanie -chyba że pod koniec kwietnia.

Jednak jak utrzyma się to "lato" tej wiosny to cieniutko to widzę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...