Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prognoza pogody na sezon 18/19


mamad

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, gregor_g4 napisał:

a co do prognozy z snowforecast - zwykle ich ilość opadów należy podzielić przez 3 :D:D

To prawda, ale ostatniego opadu dla Szczyrku niedoszacowali.

9 minut temu, gregor_g4 napisał:

Tam śnieg nie był taki mokry, tylko sypki. Spokojnie spadło 20cm. To dla rejonów ronda w Korbielowie. Wyżej pewnie jeszcze więcej. 

Wg. stacji IMGW, na Pilsku jakieś 17cm do końca opadu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne ostrzeżenie do 50 cm ale opad śniegu znów niedoszacowany jak poprzednio. Będą miejsca w których spadnie do metra śniegu.

Screenshot_2019-01-01-14-25-32.thumb.png.37cbb33cf6c85f2c3431b3c6a94d25fd.png

Do tego jak pisałem wiatr. Należy zwrócić na to uwagę by nie było rozczarowań gdy kolej stanie.

Screenshot_2019-01-01-14-29-45.thumb.png.cd32afee64e18bb4a605e1bd3ffa8657.png

Przed nami atak zimy którego dawno nie było i nie ostatni w tym sezonie. To dopiero początek.

 

Edytowane przez mamad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opady znów niedoszacowane od 20 do 40 procent. Cóż zima na całego. 2012 już jest a to dopiero początek tego co ma nadejść w przyszłym tygodniu.

Screenshot_2019-01-04-14-32-53.thumb.png.f0a6360dbdb3a6b6cb2c04ef1cffebf5.png

Co do pogody w przyszłym tygodniu. Odwilż raczej nie grozi w gorach i na wschodzie Polski. Od koło 11 zima zacznie pokazywać co potrafi. Ten tydzień to tylko przedsmak. Ja mam dość u mnie wczoraj po południu dopiero drogę odsniezyli. Już sobie nie radzą z tą ilością śniegu. W Tatrach schroniska odcięte i 4 stopień zagrożenia lawinowego.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, fredek321 napisał:

W Wysokich do sierpnia.

Kto wie czy nie zostanie na północnych stronach do następnej zimy😏 

Odradzam wychodzenie w Tatry conajmniej przez 3 tygodnie. Tam już jest lawinowa czwórka a te kolejne śnieżyce w najbliższym czasnie kolejne wielkie opady i wiatr to pewnie lawinowa piątka. Zapewne pokrywa śnieżna szybko stabilna nie będzie.

Ja powiem krótko mam śniegu już dość. Kolejne opady od wtorku to już koszmar.

Drzwi do domu mam pół metra nad ziemią więc mam tunel na budowe tylko ponad pas

20190106_133650.thumb.jpg.aa761a3d0e8e62f37ddddb4b9d4d331f.jpg

Koło domu tunel już sięga szyi. Droga też już pomału kończy możliwości odśnieżania

20190103_125824.thumb.jpg.a5c4b3052c068620278e569480a4a0df.jpg

Oczywiście sypie dalej gdyby mi się nudziło. Końca opadów tak naprawdę nie widać. Wir polarny już zmierza w stronę Europy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...