Narty - skionline.pl
Jump to content
Sign in to follow this  
JurekByd

Davos 24.08 - 01.09

Recommended Posts

Szwajcaria - Davos - Klosters - All Inclusive - 24.08 -01.09.
Mam propozycję wyjazdu do słynnego szwajcarskiego Davos komfortowym busem z Bydgoszczy na super letni aktywny urlop All inclusive - przy 7 - dniowym pobycie w apartamentach z sauną i basenem krytym otrzymujemy w pakiecie nielimitowane korzystanie z wszystkich 6 wyciągów w Davos i Klosters o przewyższeniu 10.000 m z transportem rowerów włącznie. Na miejscu czeka ponad 1500 km tras rowerowych z najdłuższą w Alpach 45 km " Alps Epic Trail Davos " , bike parkiem i mnóstwem single track ów . Oprócz tego możemy za darmo korzystać z największej ilości letnich aktywności, jak rafting , kręgle, wake, , kurs golfa , tenisa , windsurfingu , przejazd koleją i postbusami i wiele innych - cała lista tutaj :
https://www.davos.ch...losters-active/
Koszt dojazdu , 7 noclegów ze śniadaniami w apartamentach z basenem i wszystkich atrakcji to tylko 1400 zł .
P.S. Po drodze odwiedzimy wolnocłówkę w Samnaun a jak będą chętni to możemy również wybrać się na narty na jedyny alpejski lodowiec , czynny tylko latem na przełęczy Stelvio. 

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By JC
      Miło mi poinformować, że tegoroczna edycja Bike Expo Narodowy Test Rowerowy odbędzie się w Bielsku-Białej w dniach 24-26 września.
      Serdecznie zapraszam

• By JC
      W lipcu wybieram się w okolice jeziora Wigry. Czy ktoś z Was może mi polecić ciekawe trasy rowerowe w tej okolicy, interesujące miejsca do odwiedzenia? Trasy dookoła jeziora już teoretycznie mam opracowane, ale wszelkie porady "praktyków", będą mile widzialne
      Z góry dziękuję za wszelkie sugestie
    • By JC
      Mam do Was prośbę. 
      Czy możecie podzielić się ze mną polecanymi przez Was trasami rowerowymi, które będą nadawały się do jazdy rowerem elektrycznym? 
      Zależy mi na informacjach o takich trasach, które nie są trudne techniczne, zarówno na podjazdach jak i na zjazdach? Mile widziane mapki, informacje o atrakcjach i ciekawych miejscach przy trasie, polecanej gastronomii i miejscach do ładowania akumulatorów.
      Z góry dziękuję
      Jacek
    • By Ziemowit
      Oponki 29x2.2" Maxxis Ikon zachowują się dobrze na na suchym szutrze, ale na piachu i błocie nieprzyjemnie uślizgują się na boki. Zastanawiam się nad wyminą ich na szersze czyli od 2.3" do nawet 2.5". Nie mam pojęcia ile Merida 500-ta zmieści, ale na oko jest jeszcze trochę miejsca zarówno z tyłu jak i z przodu. Czy duża opona z bardziej agresywnym bieżnikiem ma sens do lasu? Czy nie będzie głośno wyć na asfalcie?
    • By JC
      Zakupiłem ostatnio rower szosowy i teraz muszę kupić buty oraz pedały.
      Nie mam zamiaru uderzać w górną półkę, bo na to pewnie przyjdzie czas, a z drugiej strony nie chcę kupić chłamu, który po pierwszych kilometrach będzie nadawał sie do wyrzucenia. Proszę o poradę, za czym się rozejrzeć?
      A rower nabyłem taki

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...