Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przejechałem dzisiaj w towarzystwie Maćka  odcinek od ujścia Białej do ujścia Soły w Oświęcimiu. Odcinek miną szybko, bo miło się gadało, za Oświęcimiem był lekki wiaterek w plecy i asfalt. Mam nadzieję że nie dopadł go deszcz bo ja w drodze powrotnej trochę zmokłem.

P1150882.JPG

  • Like 6
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marionen napisał:

W którym studio jest Dudek, bo ostatnio mało oglądam? Maciek nie ma teraz czasu na rozdawanie autografów, Jerzy musi trochę poczekać...

Był dzisiaj w studio Mundial podczas meczu Brazylia - Belgia.

 

Nie mogę odnaleźć pozycji naszego „bohatera” 😐

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wojgoc napisał:

Był dzisiaj w studio Mundial podczas meczu Brazylia - Belgia.

 

Nie mogę odnaleźć pozycji naszego „bohatera” 😐

Maciek jedzie i jest teraz koło Rezerwatu Wiślisko Kobyle i mocno poprawił pozycję w klasyfikacji 

Edytowane przez marionen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, wojgoc napisał:

to chyba cyborgi😗.

@johnny_narciarz moze miec ciężko z realizacja swojego planu tzn. przejechania 600km w 2dni - ale trzymam kciuki by to osiągnął.

tak na oko ma teraz 350 przejechanych km i nieco ponad 20 godzin na kolejne 250. Może być ciężko, biorąc pod uwagę, że wiele nie spał, ale trzeba trzymać kciuki.

Ci dwaj co prowadzą, to jakieś dziki :) odjechali niesamowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JC napisał:

Johnny nocuje w Szczucinie. Wg GPS wybrał sobie dość oryginalne miejsce na nocleg...

Jedzie bez namiotu, wspominał coś o kwaterze....

O 11:00 był na wysokości Baranowa Sandomierskiego.

Trasa wyjątkowo trudna, nawet ja przed Oświęcimiem musiałem przedzierać się przez 2 metrowe krzaki, w połowie drogi do Krakowa przerzucono trasę zawodów z WTR na lewą stronę Wisły, przypuszczam że tam też musiało być ciężko.

20180707_111238.jpg

Edytowane przez surfing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojgoc napisał:

to chyba cyborgi😗.

@johnny_narciarz moze miec ciężko z realizacja swojego planu tzn. przejechania 600km w 2dni - ale trzymam kciuki by to osiągnął.

Sam zadawałem sobie pytanie, co to za mocarze z przodu i znalazłem taki o to wywiad ze Zbigniewiem Mossoczy, który obecnie jest na czele. Ten człowiek sporo takich zawodów typu ultra maratony zalicza, z wywiadu wynika, że startuje dużo i regularnie.

Tu link to wywiadu:

https://bikeboard.pl/artykuly,pokaz,0qj8m-nie-mozna-miec-slabych-stron-rozmowa-ze-zbigniewem-mossoczy  

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, wojgoc napisał:

o 16.00 minął Zawichost i wyprzedził Ojca Dyrektora😋

Ojcem Dyrektorem bym się nie sugerował, nie jest zawodnikiem i nie jedzie rowerem (chyba, że superelektrykiem z zapasowymi akumulatorami) a Maciek już w Słupi Nadbrzeżnej i ściga czołówkę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Ojcem Dyrektorem bym się nie sugerował, nie jest zawodnikiem i nie jedzie rowerem (chyba, że superelektrykiem z zapasowymi akumulatorami) a Maciek już w Słupi Nadbrzeżnej i ściga czołówkę!

faktycznie Ojciec Dyrektor dziwnie szybko sie przemieszcza do przodu....

@johnny_narciarz zbliża sie do Solca n/Wisla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że Johnny jest w stanie przejechać 120 km w 13 godzin. Wszystko zależy od Jego taktyki. Czy będzie robił długą przerwę nocną. Nie wiem jak z formą fizyczną i psychiczną w tej chwili i jaki jest profil trasy na te brakujące kilometry, ale Maciek łatwo się nie poddaje. Nawet gdyby nie udało się pokonać tych 600 km to i tak wielki wyczyn brać udział w tak długim wyścigu na takim sprzęcie jak fatbike.🚴‍♂️🏆

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

Niestety Maciek miał (ma) awarię GPS i przed Solcem w okolicy mostu Edwarda Wojtasa zgubił trasę, mam nadzieję, że szybko wróci na szlak i wiele nie straci...💪

 

GPS to najsłabsze ogniwo Maćka - kolejny raz Go zawodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...