Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Hotel z ciepłym basenem dla dzieci w Austrii lub we Włoszech


Lilly

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję hotelu w Austrii lub we Włoszech z ciepłym basenem. Jedziemy z trojką dzieci i zalezy nam zeby na miejscu bez wychodzenia z budynku był ciepły basen dla dzieci. A juz marzeniem by było z wodą termalną :). Do tej pory jezdzilismy często do Francji, gdzie warunki narciarskie były super, bardzo blisko na szlaki ale często basen był w budynku głównym, wiec trzeba było sie ciepło ubierac zeby dojsc tam albo jak był w tym samym budynku to był lodowaty... Co polecacie grupowicze???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 22.08.2018 o 11:35, Lilly napisał:

Witam, poszukuję hotelu w Austrii lub we Włoszech z ciepłym basenem. 

Ja byłem w sumie w tym roku w Styczniu w tym Hotelu: https://www.weitlanbrunnosttirol.com/it-it/p/1

Jest basen, sauna i koncik zabaw dla dzieci. Moja córa w basenie była codziennie.

Ogólnie całkiem fajny Hotel, bez fajerwerków, ale na wypad narciarski z dzieciakami jest ok.

Mają dobre jedzenie i przystępne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku po raz pierwszy byłem w Sesto w hotelu Family Resort Rainer https://www.familyresort-rainer.com/pl/

Wyjazd w takie miejsce podyktowany był właśnie wyjazdem z małym dzieckiem... Nigdy wcześniej (co prawda nie szukałem takim miejsc) nie spotkałem się z takim wyposażeniem i udogodnieniami pod kątem dzieciaków. Resort posiada w ofercie pokoje hotelowe oraz apartamenty 4*, 3* i 2* (te są oddalone od głównego obiektu).  Zlokalizowany jest przy samej trasie narciarskiej wiec schodząc w klapkach do super wyposażonej narciarni (każdy apartament posiada swoją, ogrzewaną szafkę na cały sprzęt) wychodzimy z niej prosto na stok...

Hotel posada ogromne SPA (2000m2) w skład którego wchodzą dwa baseny wewnętrzne, 4 sauny (od 18 lat) oraz basen zewnętrzny i jakuzzi na dachu :) Co ważne baseny są czynne do 21, a nie jak do bardzo popularne we Włoszech do 19...

Ponadto do dyspozycji gości są wózki dziecięce i nosidełka, sanki oraz w zasadzie wszystko co można sobie wymyśleć. W obiekcie widziałem min. 4 place zabaw w tym jedno z opiekunkami. W cenie pobytu jest opieka nad dziećmi 3-12 lat 60h na tydzień oraz dla dzieciaków 1-3 codziennie od 10-12.30.

Ośrodek narciarski Drai Zinnen (Tre Vali) może nie rzuca na kolana jeśli chodzi o doświadczonych narciarzy jednak jeśli chodzi o rodzinne wyjazdy miejsce jest idealne. Dostępne są karnety rodzinne, czyli takie na których legalnie można jeździć zamiennie. Ponadto są też tory saneczkowe, które potrafią też dac niezła frajdę... Sanki dostępne for free dla klientów...

Polecam dla rodzin, oraz ludzi, którzy lubią po nartach posiedzieć na basenie czy w saunach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...