Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

warto używane Salomon XDR 80 TI 18/19


mifilim

Rekomendowane odpowiedzi

mam inne Salomony po sezonie 2017.2018 i tymi wiązaniami (XT12) i wyglądają znacznie lepiej, pomimo, że szczerze mówiąc troche je katowałem i przebieg maja dość spory, zdjęcia sugerują, że narty były bardzo mocno eksploatowane a cena wydaje się, jak na ich stan, dość wysoka. Co do modelu nart i wiązań, to są fajne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

jakiś link do takich nart poprosze

Tak trudno wybrać dane parametry i posortować po cenie?

Przykładowy link:

https://allegro.pl/narty-head-rev-80-head-pr-11-dl-184-cm-i7470732440.html

a tu masz nawet za 800zł tylko długość inna niż kolega szukał:

https://allegro.pl/narty-nordica-gt-75-176-cm-2017-wroclaw-i7151872400.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Absolutnie :)

Na reklamie to każde narty są świetne a w praktyce większość to zwykłe klepki, które do niczego specjalnego się nie nadają.

Dobry zawodnik weźmie zdezelowane allroundy po 10 latach w zakopiańskiej wypożyczalni i w miękkich warunkach pojedzie lepiej niż ten gość na filmiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie w piwnicy ale szkoda mi ich, więc trzymam dla następnych pokoleń.  Na co dzień jeżdżę na racowym szrocie i niestety progres wyraźnie się zatrzymał.

Gdybyś kupował w Zako to pamiętaj że nie mogą być droższe niż 2kg łoscypka.

Edytowane przez Spiochu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, yoss napisał:

Jazda techniczna to jazda, którą Mitek uznaje za techniczną. W rozbudowanej wersji definicji należy dodać, że jazda techniczna może być wykonywana li i jedynie za pomocą sprzętu posiadającego aprobatę Mitka do jazdy technicznej. Proste. 

Cześć

Mniej więcej tak. Cieszę się, że doceniasz moją wiedzę. Wystarczy zerknąć w program jakiejkolwiek szkoły narodowej.

Co do prezentowanej narty i mojej opinii to polecam sprawdzić ja np, na stromszym lodzie. Życzę szczęścia w takich warunkach na tak zrockerowanym miękiszu.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jeeb napisał:

może ktoś w krótkich słowach zdefiniować pojęcie "jazda techniczna" lub podać link do tej definicji?

 

@Jeeb po raz kolejny przyznaje Ci rację, te narty slużą do zwyczajnej, nietechnicznej zabawy na śniegu, czy zawsze musimy jeździć ładnie, technicznie i w ogóle zaje..cie, niekoniecznie, fajnie jest czasem po prostu nacieszyć się śniegiem bez techniki, tak po prostu powygłupiać się na śniegu :), w końcu freeride z nazwy jest wygłupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sariensis napisał:

powygłupiać się

narta zajęła 1 miejsce w testach

http://worldskitest.com/en/ergebnisse-tests-und-wertungen/world-ski-test/allmountain-2017-18

 

no ale cóż prawdopodobnie testerzy nie potrafą jeźdzć technicznie na nartach

znacie ich ?

Die AllMountain Ski haben folgende Damen und Herren für uns getestet:
Tobias Reiner, Ondrej Katz, Klaus Höfler, Benedict Ammer, Thomas Ender, Ales Kern, Lydia Netzer, Patrick Potstada, Gaber Stravs, Matevz Zuzek, Alosz Kolesa, Markus Barcatta, Sieglinde Netzer, Hannes und Barbara Wiegele, Bernhard Steinwender, Jacek Ciszak, Franz Venier, Carmen Brüggler, Marie Kranabether

 

 

 

Edytowane przez Jeeb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, yoss napisał:

Poza terminem zawodów można nią jechać - oznaczenie Streif-Rennstrecke (tylko trzeba mieć odpowiednie narty ;) ).  

To gdzie Ty ją sprawdzałeś? :D

Cześć

Mniej więcej jedna trzecia Rennstrecke jest przygotowywana tylko na zawody. Jak przejechałeś te odcinki w marcu to czapka z moje głowy spadła właśnie.

Żeby ocenić jakieś narty nie potrzebuję ich sprawdzać - to jest właśnie ta subtelna różnica. I nie miej mi za złe, że tak obraziłem Twój sprzęt, Ocena narty to nic osobistego przecież.

Pozdrowienia

PS

Jakiekolwiek wyniki w testach .... ;)

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Jeeb napisał:

narta zajęła 1 miejsce w testach

http://worldskitest.com/en/ergebnisse-tests-und-wertungen/world-ski-test/allmountain-2017-18

 

no ale cóż prawdopodobnie testerzy nie potrafą jeźdzć technicznie na nartach

znacie ich ?

Die AllMountain Ski haben folgende Damen und Herren für uns getestet:
Tobias Reiner, Ondrej Katz, Klaus Höfler, Benedict Ammer, Thomas Ender, Ales Kern, Lydia Netzer, Patrick Potstada, Gaber Stravs, Matevz Zuzek, Alosz Kolesa, Markus Barcatta, Sieglinde Netzer, Hannes und Barbara Wiegele, Bernhard Steinwender, Jacek Ciszak, Franz Venier, Carmen Brüggler, Marie Kranabether

 

 

 

@Jeeb jak to się w Polsce mawia, wódki z nimi nie piłem, więc nie znam :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...