Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów 2018/19


keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

Black Weekend u pingwina
-50% za karnet jednodniowy 

Karnet wykorzystasz w dowolnie wybranej, jednej  z pięciu stacji narciarskich: Czarny Groń, Kasina SKI, Słotwiny Arena, Skolnity lub Kurza Góra podczas sezonu zimowego 2018/2019.

https://slotwinyarena.pl/black-weekend-czyli-karnet-narciarski-50/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawelb91 napisał:

Black Weekend u pingwina
-50% za karnet jednodniowy 

Karnet wykorzystasz w dowolnie wybranej, jednej  z pięciu stacji narciarskich: Czarny Groń, Kasina SKI, Słotwiny Arena, Skolnity lub Kurza Góra podczas sezonu zimowego 2018/2019.

https://slotwinyarena.pl/black-weekend-czyli-karnet-narciarski-50/

A promocji na Black Weekend dla ulgowego nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pawelb91 napisał:

Cennik skipassów Jaworzyna Krynicka
1817901531_JaworzynaKrynica2018-2019.png.60fb7c9b2fdc192f2534e6b69eda7c95.png

Boże, ty to widzisz i nie grzmisz???

1 dzień dwoje dorosłych i dwójka dzieci: 394 zł (sam skipass)! Plus dojazd plus ew. inne koszty.

Narty przestają być pasją dla zapaleńców, a stają się takim "ekskluzywnym sposobem spędzania czasu" przez bogatych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Narciarz ze Śląska napisał:

Boże, ty to widzisz i nie grzmisz???

1 dzień dwoje dorosłych i dwójka dzieci: 394 zł (sam skipass)! Plus dojazd plus ew. inne koszty.

Narty przestają być pasją dla zapaleńców, a stają się takim "ekskluzywnym sposobem spędzania czasu" przez bogatych ludzi.

Niestety tak to wygląda. Jeszcze bardziej to widać w małych stacjach narciarskich w Polsce gdzie ceny często są absurdalne w zamian za ofertę narciarską.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marionen napisał:

A lud się domaga, kolejna wyprostowana trasa, więcej ratraków, wymiana kolejek na podgrzewane, szybsze, bubliny, więcej naśnieżania, lance i armaty, zbiorniki na wodę, parkingi przy wyciągach itd. Ktoś za to musi zapłacić!

Są jeszcze niepopularne miejsca, z niewyprofilowanymi trasami. Korzystaj póki się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój

SEZON WYSOKI

od 25.12.2018 do 24.02.2019
person1.png NORMALNY ULGOWY
1 wjazd 18,00 14,00
1 zjazd 15,00 15,00
1 wjazd i zjazd 29,00 21,00
2 h tylko jazda wieczorna 55,00 50,00
3 h 65,00 60,00
4 h 70,00 65,00
całodniowy 105,00 95,00

background.jpg

mapa_www.jpg

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyczne Szczyrk, nowością jest możliwość zakupu online karnetu na 4 godz.

MAPA_SKRZYCZNE_AKTUALNA_2.jpg

5 godzin temu, kordiankw napisał:

Ceny też poszybowały w górę w porównaniu do ubiegłego roku

https://beskidy.news/sport/4472-skrzyczne-ceny-skipssow-i-biletow

 

IMG_1477.JPG

IMG_1478.JPG

 

Edytowane przez surfing
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sobota, 1 grudnia 2018

Czy małe stacje narciarskie przetrwają? Chyba jednak nie

 
%2528Ferie%2529%2B034.jpg
Najpierw wieści dobre: wszystko wskazuje na to, że modernizacja w Szczyrku nie przeciągnie się, i że sezon ruszy normalnie. Świadczy o tym uruchomienie systemów naśnieżania - o dużo wcześniejszej porze roku, niż w zeszłym sezonie. Ale przecież Słowacy władowali w Szczyrk tyle kasy, że byłoby dziwne, gdyby corocznie popełniali te same błędy. 

A co poza Szczyrkiem? Mimo boomu gospodarczego oraz wyraźnie wzrastającej zamożności społeczeństwa rynek narciarski w Polsce czekają inne czasy, czytaj: raczej trudne. Uderzają obecnie w jego fundamenty podstawowe czynniki kosztowe:
  • wzrost wynagrodzeń i znaczący ubytek pracowników sezonowych;
  • wzrost cen energii elektrycznej;
  • zmiany w opłatach za wodę do naśnieżania.
Wszystkie te elementy razem wzięte mogą się złożyć na naprawdę znaczącą podwyżkę kosztów funkcjonowania stacji narciarskich w Polsce.  Jaki będzie tego efekt? W zbliżającym się sezonie narciarzy czeka coś, czego nie było od lat: drożejące skipassy. W zasadzie to nie czeka, już ten efekt działa. Oto kilka przykładów ogłoszonej na sezon 2018/2019 standardowej ceny biletu jednodniowego bez zniżek w środku sezonu:
  • Szczyrk - 119 zł;
  • Jaworzyna Krynicka - 110 zł;
  • Sienna Czarna Góra - 110 zł;
  • Białka Tatrzańska - 105 zł;
  • Krynica Słotwiny - 105 zł;
  • Pilsko Korbielów - 80 zł


Tyle na razie wiemy. A czego nie wiemy, to może i lepiej (Kasprowy!).

Więcej:

http://ekonomiaplussport.blogspot.com/2018/12/czy-mae-stacje-narciarskie-przetrwaja.html

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.12.2018 o 09:31, Narciarz ze Śląska napisał:
  • Szczyrk - 119 zł;
  • Jaworzyna Krynicka - 110 zł;
  • Sienna Czarna Góra - 110 zł;
  • Białka Tatrzańska - 105 zł;
  • Krynica Słotwiny - 105 zł;
  • Pilsko Korbielów - 80 zł

 

Najtaniej w tym sezonie na Stożku, który polecam - stacja z klimatem.

Stożek Wisła cały dzień 60 zł lub 44 zł - 7 dowolnych dni za 308 zł  https://stozek.e-skipass.pl/

csm_e1f103e626_01_c9dfeccc13.jpg

Edytowane przez surfing
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, surfing napisał:

Najtaniej w tym sezonie na Stożku, który polecam - stacja z klimatem.

Stożek Wisła cały dzień 60 zł lub 44 zł - 7 dowolnych dni za 308 zł  https://stozek.e-skipass.pl/

 

Mnie też się tam bardzo podoba. Zwłaszcza w zimowej scenerii jest tam przepięknie. Czas trochę jakby stanął w miejscu i dobrze. Z dala o zgiełku i smogu. Górka dla dobrze jeżdżących jest naprawdę fajna. Planuje spędzić tam trochę czasu w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię Stożek, jeździłem tam głównie za czasów AZS'u. Bywa tam natomiast problem ze śniegiem - w zeszłym roku pod koniec lutego/początek marca była czynna tylko czerwona trasa (wzdłuż wyciągu), a z kolei na niej na pół szerokości stoku rozstawiane są giganty - akurat ja miałem pecha, że jeszcze był obóz AZS sekcji snowboardowej, która zajmowała masę miejsca.

Niemniej jednak, samo miejsce klimatyczne ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

akurat ja miałem pecha, że jeszcze był obóz AZS sekcji snowboardowej, która zajmowała masę miejsca.

Też raz trafiłem na sekcję snowboardową. Dogadałem się z trenerem i pół dnia jeździłem sobie po ich gigancie za friko. ;) Mogłem się też przekonać, że narty są szybsze od deski bo na trasie była fotokmórka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to taki stok na treningi, do tego emocjonujący dojazd jak się ma FWD, ;)

W zeszłym roku, raz miałem okazję przejechać tam SL, który zaczynał się jeszcze górnej na polanie a kończył na samym dole. Do tego kilka odstawionych bramek na stromym, że trzeba było się mocno wykładać.  To było chyba kilka najlepszych skrętów w moim życiu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się na razie udawało metodą "speed and power". Łańcuchów nie mam, do tego kontrola trakcji utrudnia podjazd. Jak się zatrzymam lub bardzo zwolnię to nawet nie ma sensu dalej próbować.

Raz utknąłem tylko podjeżdżając do gościńca wzdłuż talerzyka ale nie mogłem się odpowiednio rozpędzić z uwagi na jakieś dziecko na sankach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...