Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska - ceny skipassów 2018/19


keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Bemek napisał:

Jakieś info  na temat cen  ze  Sczyrk Mountain Resort  ?   

Czy jest możliwość kupienia tylko jednego wjazdu na  Zbójnicką  Kopę ?

Hmmm... gdzie by mogło być info o cenach w SMR ? ... Wiem, na stronie SMR 😝 https://www.szczyrkowski.pl/cennik/cennik-skipassow-201819/

 

jeden wjazd w górę 29zł, żeby dostać się na Kopę trzeba jechać dwoma wyciągami więc 58zł nie Twoje, słaby interes 👎

Edytowane przez pasazer85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, surfing napisał:

Wisła Skolnity  Cennik

Sezon wysoki normalny *ulgowy
3 godziny 65 PLN 60 PLN
4 godziny 70 PLN 65 PLN
4 godziny (jazda wieczorna 17-21)  66 PLN 60 PLN
całodniowy 105 PLN 95 PLN

No to będzie jeszcze mniej ludzi niż w poprzednich sezonach :) 

Ktoś kto ustalał ceny skipassów chyba nie był nigdy na Skolnity w poprzednich sezonach ...

66 PLN za jazdę wieczorną ... toż to rozbój w biały, a raczej ciemny dzień ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
W dniu 8.11.2018 o 19:08, zslawek napisał:

Nie wiem dlaczego u Was się to nie wyświetla ale ja mam takie coś na stronie https://wisla.e-skipass.pl/ cena większa niż za sprytną sezonówkę dla SON, COS i BSA

Karnetwislanskicalosezonowy.PNG

Do Wiślańskiego karnetu dołączą Soszów i Stok 

 

Karnet Całosezonowy 2020 Wiślański Skipass

  • Wykorzystaj karnet w dowolnych dniach całego sezonu narciarskiego 2019/2020
  • Karnet działa w godzinach otwarcia ośrodka od momentu pierwszego przejścia przez kołowrót
  • Karnet działa we wszystkich Ośrodkach Narciarskich zrzeszonych w ramach Wiślańskiego Skipassu: Beskid, Cieńków, Klepki, Nowa Osada, Palenica, Mała Palenica, Poniwiec, Sarajewo, Siglany, Stożek, Skolnity, Soszów, Stacja Narciarska Stok
  • Nie wymaga aktywacji w kasach na stoku, wystarczy przejść swobodnie przez bramkę by korzystać z kart e-skipass
  • Kupując Karnety akceptujesz Regulamin Wiślańskiego Skipassu
 
Wybierz wariant karnetu
                                                                                                                         Normalny                                                                                                                     
Wybierz ilość karnetów
- 40 % od 1,110.00 zł
1,850.00 złOszczędzasz 740.00 zł
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, AndKur napisał:

Dla rodzin z dzieciakami w wieku do 6 lat szczyrk jednak bardziej opłacalny.

Ale czy da się w Szczyrku pojeździć? W styczniu lub w lutym? Wiem, wiem - kolejki na 20 minut w Szczyrku zajmują tylko 5 minut, a jak postawić auto w środku nocy, to jest i miejsce pod gondolą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, WojtekM napisał:

Ale czy da się w Szczyrku pojeździć? W styczniu lub w lutym? Wiem, wiem - kolejki na 20 minut w Szczyrku zajmują tylko 5 minut, a jak postawić auto w środku nocy, to jest i miejsce pod gondolą.

W poprzednim sezonie pojeździliśmy. Może nie jestem obiektywny, bo dla nie mnie przyjazd na 8 i powrót do domu przed 12 to całkiem udany dzień na na nartach, zwłaszcza z dzieckiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2019 o 19:29, surfing napisał:

Do Wiślańskiego karnetu dołączą Soszów i Stok 

 

Karnet Całosezonowy 2020 Wiślański Skipass

  • Wykorzystaj karnet w dowolnych dniach całego sezonu narciarskiego 2019/2020
  • Karnet działa w godzinach otwarcia ośrodka od momentu pierwszego przejścia przez kołowrót
  • Karnet działa we wszystkich Ośrodkach Narciarskich zrzeszonych w ramach Wiślańskiego Skipassu: Beskid, Cieńków, Klepki, Nowa Osada, Palenica, Mała Palenica, Poniwiec, Sarajewo, Siglany, Stożek, Skolnity, Soszów, Stacja Narciarska Stok
  • Nie wymaga aktywacji w kasach na stoku, wystarczy przejść swobodnie przez bramkę by korzystać z kart e-skipass
  • Kupując Karnety akceptujesz Regulamin Wiślańskiego Skipassu
 
Wybierz wariant karnetu
                                                                                                                         Normalny                                                                                                                     
Wybierz ilość karnetów
 
- 40 % od 1,110.00 zł
1,850.00 złOszczędzasz 740.00 zł

Soszów i Stok poszli po rozum do głowy brakuje jeszcze tylko Czantorii oraz Świniorki i dla mnie byłoby super.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 7.10.2016 o 11:37, keisyzrk napisał:

Pojawił się na e-skipass.pl "Wiślański skipass" z 30% rabatem, niestety sporo droższy niż rok temu - co zrobić, ja już kupiłem... :P - 7 dowolnych dni przez 8h dziennie wychodzi po 56 zł, da się przeżyć :)

W tym sezonie Wiślański Skipass  7 dowolnych dni wychodzi 64zł za cały dzień, ale więcej wyciągów.

https://e-skipass.pl/#kup-karnet

 

650152407_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2019-10-30181828.thumb.jpg.fc086d3e00bb428dacdb69cc8bbe3a73.jpg

1476166768_Przechwytywaniewtrybiepenoekranowym2019-10-02085840.jpg.6d04a3157285c39ccf2fc00ea8ac1ff8.jpg

 

Edytowane przez surfing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny w Bałtowie znowu w górę tak więc warto skorzystać z promocji

Karnety czasowe Bilet ulgowy Bilet normalny
Karnet czasowy 2 godz. 54 zł 59 zł
Karnet czasowy 3 godz. 64 zł 69 zł
Karnet czasowy 6 godz. 84 zł 89 zł
Karnet całodniowy – 1 dzień 92 zł 99 zł
Karnet całodniowy – 2 dni 162 zł 169 zł
Karnet całodniowy – 3 dni 232 zł 239zł
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...