Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, wojgoc napisał:

@johnny_narciarz - fajny filmik, pokazuje skale trudności i niebezpieczeństwa jakie czyhały na uczestników tego rajdu. Super przednie oświetlenie.

The best ostatni kadr😋 - dla takich chwil warto żyć.

Cieszę się, że to widać. :)

Bez ostatniego kadru muzyka nie miałaby sensu... ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marionen napisał:

Maciek, jak widać, warto było czekać na film. Nocna jazda robi na mnie największe wrażenie... też lubię się w nocy gdzieś błąkać, chociaż zdecydowanie bardziej wolę coś białego pod stopami (nartami)😅

Noc ma swój klimat, choć jak coś tam głośno ryczało w lesie to ciarki przechodziły... ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@johnny_narciarzzrobiłeś lepszy teledysk niż oryginał, jak jechałem Green Velo to często nuciłem ten utwór, dla takich chwil jak w ostatnim ujęciu warto żyć. Pozdrawiam

 

Ps. Zobaczcie czym się fascynują media :)

Ponad tysiąc kilometrów pokonali w sześć dni dwaj belgijscy zawodowi kolarze ekipy Lotto-Soudal
 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, marboru napisał:

@johnny_narciarz świetny, dynamiczny film z rewelacyjną muzyką Dawida!!!

Sens słów piosenki i ostatnia scena - rewelacja!!!

O wymiarze sportowym nie będę pisał, jest oczywisty.

Gratulacje!!!

Dzięki. :)

Przez całą drogę mi ta piosenka przechodziło przez głowę, chyba z tęsknoty... Jednak tyle godzin samemu się odczuwa... ;)

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, johnny_narciarz napisał:

Przez całą drogę mi ta piosenka przechodziła przez głowę, chyba z tęsknoty...

Iza rewelacyjnie zareagowała, po Twoim powrocie ❤️

Myślę, że ona jednak mocniej czuje Twoje ultra...nie tylko tęskni ale pewnie też się boi i martwi, czy Ci się jakaś krzywda nie dzieje.

Twoj sportowy wyczyn jest wielki, wielka jest tutaj siła emocji Twojej Drugiej Połowy 💪

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, marboru napisał:

Iza rewelacyjnie zareagowała, po Twoim powrocie ❤️

Myślę, że ona jednak mocniej czuje Twoje ultra...nie tylko tęskni ale pewnie też się boi i martwi, czy Ci się jakaś krzywda nie dzieje.

Twoj sportowy wyczyn jest wielki, wielka jest tutaj siła emocji Twojej Drugiej Połowy 💪

Mariusz, w samo sedno! Tak to właśnie wygląda i przez to ja też mam wyrzuty... Iza po nocach nie śpi, ale powoli się przyzwyczaja. Ale mnie tak mocno to kręci, że muszę... ;)

12 minut temu, surfing napisał:

Ps. Zobaczcie czym się fascynują media :)

Właśnie im napisałem, ze to tempo rekreacyjne... ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Noc ma swój klimat, choć jak coś tam głośno ryczało w lesie to ciarki przechodziły... ;)

Jechałeś w sezonie godowym jeleni, więc może to one tak ryczały z miłości i tęsknoty po nocach? Dużo ich było słychać w tym roku, a odgłos jest rzeczywiście taki, jakby kto głodnego lwa wypuścił 😏.

Film - rewelacja! 😊

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, johnny_narciarz napisał:

Noc ma swój klimat, choć jak coś tam głośno ryczało w lesie to ciarki przechodziły... ;)

To jest frapujące, zdrowa adrenalina, bo nigdy nie wiadomo czy z lasu wyjdzie jeleń czy niedźwiedź. Chociaż zakochany jeleń może być zdecydowanie groźniejszy od misia...😎

Edytowane przez marionen
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tanova napisał:

Jechałeś w sezonie godowym jeleni, więc może to one tak ryczały z miłości i tęsknoty po nocach? Dużo ich było słychać w tym roku, a odgłos jest rzeczywiście taki, jakby kto głodnego lwa wypuścił 😏.

Film - rewelacja! 😊

Przypomina mi się sytuacja jak w ubiegłym roku chodziliśmy z Anią gdzieś po górach, którychś z Beskidów, zbliżał się już zmrok, a ja chciałem trochę przyspieszyć. Po drodze słyszeliśmy takie rykowisko, że uszy opadały samoistnie. Usilnie starałem się przekonać Anię, że to wygłodnialy niedźwiedź szuka pokarmu przed snem zimowym. Nie wiem czy do końca uwierzyła, ale zdecydowanie przyspieszyła.🤔

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marionen napisał:

To jest frapujące, zdrowa adrenalina, bo nigdy nie wiadomo czy z lasu wyjdzie jeleń czy niedźwiedź. Chociaż zakochany jeleń może być zdecydowanie groźniejszy od misia...😎

Szczególnie jak taki kochaś pomyli kierownicę od roweru z porożem konkurenta, to może być różnie ...😛.

Mnie tej jesieni udało się na bocznych dróżkach w Puszczy Wkrzańskiej zdybać dwie jelenie pary już na randce 💕.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, tanova napisał:

Jechałeś w sezonie godowym jeleni, więc może to one tak ryczały z miłości i tęsknoty po nocach? Dużo ich było słychać w tym roku, a odgłos jest rzeczywiście taki, jakby kto głodnego lwa wypuścił 😏.

Film - rewelacja! 😊

Dzięki. :)

Właśnie ktoś nam na mecie mówił o tych godach i pewnie tak było. Ale jak tak człowiek sam jedzie, ciemno, gęsty las i to ryczenie... :ph34r: Mały dreszczyk był. xD A ile Saren było! Jeden kolega zaliczył kontakt - dotknął Sarnę bokiem. Ja 3 razy musiałem hamować... ^_^

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...