Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, marionen napisał:

Jadę sobie z Anią po dolnośląskich drogach z Głuszycy do Włodowic, a tu taka niespodzianka nas spotyka!

OI000303.thumb.jpg.792ba36c7ebba326e0a315ae58bdd49d.jpg

Maciek mówi, że jest moc i daje radę, szkoda że taki krótki dystans, bo się dopiero rozkręca.

Cześć

Skarpetki ma niedobrane do reszty stroju. Skandal!

Nie będę mu już kibicował.

Pozdro

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mitek napisał:

Cześć

Skarpetki ma niedobrane do reszty stroju. Skandal!

Nie będę mu już kibicował.

Pozdro

SKARPETKI ROWEROWE  KROSS KUPIŁA  ŻONKA, WIĘC ODBIMBAJ SIĘ...TO TAKA TAKTYKA BY ZMYLIĆ PRZECIWNIKA .MIJAJĄCY KOLARZ MAĆKA MA SIĘ NA SKARPETY ZAGAPIĆ I WJECHAĆ DO ROWU.NAPISAŁA DŻONKA.

 

 

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mysiauek napisał:

Niedlugo @johnny_narciarz Maciek bedzie zjezdzal do Kudowy... a tam że dwie knajpki z pysznym jedzeniem mniam mniam i jedna że slodkosciami mniam mniam. Patrzac na mapę to zastanawiam się gdzie on dzisiaj zje porządny obiad?

Ale za to: dzisiaj meta ! :) tego mu wszyscy życzymy :)

patrząc po śladzie GPS i zerstawiając to z mapą i Street View, zatrzymał się obecnie tu:

image.thumb.png.98ed34f5a77a6ababad50acee4f48eb7.png

pewnie tylko szybka przekąska i w drogę. Ale przed nim najtrudniejszy chyba odcinek tego etapu, także porządny obiad pewnie jeszcze zaliczy :)

 

EDIT:

w czasie gdy robiłem zrzut, to już ruszył :) no chyba że to lokalizator się zaciął i przez parę minut nie aktualizował jego pozycji.
Maciek dojedzie, to opowie :D

 

Edytowane przez gregor_g4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Mitek napisał:

Cześć

Z prostej analizy wynika, że nie ma specjalnego jak szybko się jedzie tylko trzeba po prostu jechać a to chyba wymaga największej siły charakteru. Mam też wrażenie, że podjazdy nie są tutaj aż takim problemem co wiatr, deszcz i temperatura, Bardzo jestem ciekaw jak Maciek to odbiera na trasie i co dla niego jest najbardziej uciążliwe.

Pogodę w każdy razie trafili wyjątkowo parszywą i każdy uczestnik jest po prostu twardzielem.

Pierwsza dwójka jechała na lekko bez żadnych przystanków. Następni już stawali na dłuższe odpoczynki i sen. Po czasach widać, że Maciek zdecydował się na dłuższy postój regeneracyjny. Ciekawe czy miał taki zamiar już wcześniej czy warunki zweryfikowały plany.

Pozdrowienia serdeczne

Podczas krótkiej rozmowy, Maciek potwierdził, że najgorszy był wiatr i przez to przenikliwe zimno. Decyzja o noclegu to nie jestem pewien, ale warunki pogodowe miały duży wpływ na nocleg. Nie wiem, nie obgadaliśmy tematu czy z góry zakładał nocny postój. Fizycznie Maciek czuje się świetnie. Samochodem na wąskiej, krętej i mocno pod górę drodze, niełatwo było się za Nim utrzymać. Po drodze były nawet odcinki brukowe, niczym podczas Paris-Roubaix. Sam jest mocno zdziwiony, że nogi tak ładnie podają, tylko to zimno i wiatr... I tyle Go widziałem

OI000363.thumb.jpg.b91eed63183d4fae2bef691703560564.jpg

 

  • Like 4
  • Thanks 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, marionen napisał:

Podczas krótkiej rozmowy, Maciek potwierdził, że najgorszy był wiatr i przez to przenikliwe zimno. Decyzja o noclegu to nie jestem pewien, ale warunki pogodowe miały duży wpływ na nocleg. Nie wiem, nie obgadaliśmy tematu czy z góry zakładał nocny postój. Fizycznie Maciek czuje się świetnie. Samochodem na wąskiej, krętej i mocno pod górę drodze, niełatwo było się za Nim utrzymać. Po drodze były nawet odcinki brukowe, niczym podczas Paris-Roubaix. Sam jest mocno zdziwiony, że nogi tak ładnie podają, tylko to zimno i wiatr... I tyle Go widziałem

.....

Cześć

Dzięki za info. Fajnie słyszeć zwłaszcza o dobrej formie fizycznej Maćka w perspektywie jego głównego celu. Myślę, że dla niego to bardzo budujące.

Tak myślałem, że ta pogoda będzie głównym problemem. Zresztą wszyscy zawodnicy, którzy coś pisali o tym wspominali.

W każdym razie już jest jak to się mówi w domu!

Pozdrowienia serdeczne

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, johnny_narciarz napisał:

SKARPETKI ROWEROWE  KROSS KUPIŁA  ŻONKA, WIĘC ODBIMBAJ SIĘ...TO TAKA TAKTYKA BY ZMYLIĆ PRZECIWNIKA .MIJAJĄCY KOLARZ MAĆKA MA SIĘ NA SKARPETY ZAGAPIĆ I WJECHAĆ DO ROWU.NAPISAŁA DŻONKA.

Hehe. Tak się czepiam, żeby zaburzyć idealny obraz ale skoro to taktyka i do tego opracowana prze żonkę to już jestem absolutnie odbimbany.

Serdeczne pozdrowienia

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JC napisał:

I jak tu się teraz z Johnnym na skitury umówić. Wyjdziemy razem z Bielska na Klimczok i zanim tam dojdę, to Johnny w między czasie Tarnicę zaliczy, a w schronisku będzie czekał już z herbatą! 😱😂

Jedyna opcja jaki mi przychodzi do głowy, żeby wspólnie pochodzić po górach z Johnnym, to Maciek narty dla skoczków narciarskich, buty zjazdowe sztywność tak od 150 i obowiązkowo bez kijków i fok.

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Annaa napisał:

Maciek jedzie Autostradą Sudecką, w Zieleńcu osiągnie wysokość 925 m n.p.m.

Z tego co mówił, około północy planuje minąć metę w Złotym Stoku:)

 

Maciek był w Świeradowie, w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Kowarach, Zieleńcu, za chwilę zaliczy Czarną Górę i Lądek Zdrój. Praktycznie prawie wszystkie najlepsze stacje narciarskie na Dolnym Śląsku.😣😉🚴‍♂️💪

  • Like 2
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, marionen napisał:

Maciek był w Świeradowie, w Szklarskiej Porębie, Karpaczu, Kowarach, Zieleńcu, za chwilę zaliczy Czarną Górę i Lądek Zdrój. Praktycznie prawie wszystkie najlepsze stacje narciarskie na Dolnym Śląsku.😣😉🚴‍♂️💪

Tylko coś ze śniegiem słabo ... Powinni ten maraton rowerowy zorganizować w styczniu, albo w lutym. Byłoby 2 w 1 😏!

Edytowane przez tanova
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...