Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

GoPro HERO7


JC

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, pawelb91 napisał:

Faktycznie robi wrażenie. Będzie też jakiś filmik z ujęciem z szelek z tą samą funkcją? Jestem ciekawy jak to się sprawdza. 

Tak, dodam tez film z szelek.

2 minuty temu, mysiauek napisał:

@JC

Ile ważą filmy pi*drzwi na minutę kręcenia w takiej jakości jak obydwa powyższe?

Pierwszy 104 MB, drugi 23 MB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JC napisał:

Na szybko wstawiam pierwszy.....

No i tu widać to o czym wspominałem. Ogólnie obraz jest świetny i w zasadzie nie ma się do czego przyczepić.......

Ale widać takie minimalne jakby "skakanie" obrazu, takie leciusieńkie przesunięcia obrazu. Z gimbalem (ostatni filmik) jest znacznie lepiej. Szkoda, że nie robiłeś bez stabilizacji w kamerze tylko z gimbalem.

Nie mniej efekt jest naprawdę bardzo dobry i ogranicza wagę oraz zwiększa znacznie poręczność. Jednak gimbal trochę "przeszkadza" :D. Myślę, że taka stabilizacja to przyszłość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotr_67 napisał:

No i tu widać to o czym wspominałem. Ogólnie obraz jest świetny i w zasadzie nie ma się do czego przyczepić.......

Ale widać takie minimalne jakby "skakanie" obrazu, takie leciusieńkie przesunięcia obrazu. Z gimbalem (ostatni filmik) jest znacznie lepiej. Szkoda, że nie robiłeś bez stabilizacji w kamerze tylko z gimbalem.

Nie mniej efekt jest naprawdę bardzo dobry i ogranicza wagę oraz zwiększa znacznie poręczność. Jednak gimbal trochę "przeszkadza" :D. Myślę, że taka stabilizacja to przyszłość.

Pozdrawiam

Piotr, nic nie skacze, to raczej wina szybkiego renderingu. Wierz mi obraz jest stabilny.

12 minut temu, johnny_narciarz napisał:

To wygląda jakby z drona kręcone... :o

Chyba kupię 7...

W sobotę 5.01.2019 spotykamy się w Szczyrku, to będzie dla Was okazja sprawdzić jak działa GoPro7

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, JC napisał:

W sobotę 5.01.2019 spotykamy się w Szczyrku, to będzie dla Was okazja sprawdzić jak działa GoPro7

Ooo! Będę na pewno, bo krojenie chyba najwcześniej w drugiej połowie lutego. :ph34r:

3 godziny temu, melo7anthony napisał:

Witaj. Wiesz może czy w Hero 7 bez problemu działa bateria i karta pamięci z "piątki".

Niemal na pewno jest ta sama. Popatrz na stronę gopro, na pewno będzie informacja.

 

 

 

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mysiauek napisał:

@JC

Zakakująco dobre fotki. Możesz wrzucić że dwa oryginały w pełnej rozdzialce? 

Ewentualnie jakiś portret :)

Słabe zdjęcia byłymi tam pory powodem, dla którego nie mam gopro. 

Kliknij w zdjęcie, a następnie można je wyświetlić w pełnej rozdzielczości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, christof napisał:

nie ma roznicy w stosunku do gopro 6 (ta sama matryca) a smarfony robia lepsze zdjecia nie mowiac o aparatach. Mozna pyknac kilka bo kamerka poreczna ale to filmy robia roznice w 7

I tak i nie. Gopro jest świetnym uzupełnieniem do aparatu kompaktowego na każdym wyjeździe.

Jest to związane z szerokim kątem obiektywu. Przy fotografowaniu architektury czy wąskich uliczek jest nieoceniona. Nie mam tu zdjęć bo jestem w "robocie" :) .

Kompaktem czy telefonem tego nie zrobisz. Musiałbyś mieć lustro z rybim okiem.

Pozdrawiam

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, melo7anthony napisał:

Dzięki za info, cóz. trzeba sprzedać gimbala i inwestować w Hero 7...

Po warunkiem, że kupujesz Hero 7, ale w wersji Black. Inne wersje nie mają tej nowej stabilizacji, którą się wszyscy tak zachwycają. Nie mają też - wyjmowanej baterii (dla mnie kuriozum; w Black się da ją wyjmować i mieć np. dwie żeby sobie podmieniać), mają matrycę 10 Mpix a nie 12 Mpix ; mają dwa mikrofony, zamiast trzech, są oczywiste różnice w trybach nagrywania. Suma sumarum - inne wersje - niż Black - kamery Hero 7 nie są specjalnym postępem w stosunku do poprzednich modeli. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szeroki kąt widzenia się przydaje... ;) Takich kilka przykładów.

narty.thumb.jpg.b04eff7b25e09041d34883c421969403.jpg

592561326_nakrtko.thumb.jpg.629a41eb185ded5ab825d6fd26a93de7.jpg

2137581419_no1.thumb.jpg.d743a30731b8e8dfa1ac53e562c8bcdd.jpg

642197329_tuciochy.thumb.jpg.fb753b12a65072705fa85416f7999374.jpg

 

1 godzinę temu, Cosworth240 napisał:

Po warunkiem, że kupujesz Hero 7, ale w wersji Black. Inne wersje nie mają tej nowej stabilizacji, którą się wszyscy tak zachwycają. Nie mają też - wyjmowanej baterii (dla mnie kuriozum; w Black się da ją wyjmować i mieć np. dwie żeby sobie podmieniać), mają matrycę 10 Mpix a nie 12 Mpix ; mają dwa mikrofony, zamiast trzech, są oczywiste różnice w trybach nagrywania. Suma sumarum - inne wersje - niż Black - kamery Hero 7 nie są specjalnym postępem w stosunku do poprzednich modeli.

Czyli tylko Black ma sens...

Edytowane przez johnny_narciarz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
15 minut temu, gopro7 napisał:

Czy są jakieś szczególne zalecenia co do sposobu pierwszego ładowania akumulatorów?

Dzięki za odpowiedź

akumulatorów Li-Ion, Li-Poly nie trzeba formatować, ladować gdy jest to konieczne, nie lezakować zbyt dlugo (powyzej 30 dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...