Narty - skionline.pl
Jump to content
 • Similar Content

  • By andrzejo
   Informację o nim podałem już na innych forach narciarskich. Tu, przyznaję, rzadziej zaglądam, do tego byłem zarejestrowany pod innym id, do którego w dodatku zapomniałem hasła.
   Tak więc zachęcam do kupna dostępu do video kursu https://acces.laboratoire-du-skieur.com/pdv-dums-polonais/  Koszt - 59 €. Wg mnie zdecydowanie warty swojej ceny. Więcej o kursie, jego autorze i wielu innych informacjach, można wyczytać w komentarzu tłumacza, do którego link figuruje zaraz na początku po wejściu na stronę. Tłumacz to ja.
   Zdecydowanie podkreślam, że nie mam żadnego finansowego czy, szerzej ujmując, materialnego interesu w propagowaniu sprzedaży kursu. Dlaczego więc to robię? Bo sądzę, że jest świetny i może wielu pomóc w rozwoju, a na pewno w zrozumieniu wielu narciarskich aspektów. Takie swoiste pro publico bono. Jeszcze istnieją tacy “frajerzy”.  
  • By JC
   Mam do sprzedania nową, nierozpakowaną kamerę GoPro 7 Black. 
   Cena 1300 zł - wystawiam fakturę VAT.

  • By JC
   Szczyrk Mountain Resort - Test narty Fischer, Fresh Powder, Spotkanie Forumowiczów (Vlog #004)
    
    
  • By JC
   Wiele razy zbierałem się, do pisanie relacji z wyjazdów. Zawsze coś stawało na przeszkodzie.
   Czując na plecach motywację kilku "czynników" postanowiłem złapać za kamerę i odważyć się stanąć przed kamerą, aby stworzyć narciarski vlog z moich wyjazdów narciarskich.
   Proszę o wyrozumiałość, jestem otwarty na krytykę, rady i sugestie.
   Poniżej Vlog #002
    
    
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
×
×
 • Create New...