Narty - skionline.pl
Jump to content
  • Similar Content

• By andrzejo
      Informację o nim podałem już na innych forach narciarskich. Tu, przyznaję, rzadziej zaglądam, do tego byłem zarejestrowany pod innym id, do którego w dodatku zapomniałem hasła.
      Tak więc zachęcam do kupna dostępu do video kursu https://acces.laboratoire-du-skieur.com/pdv-dums-polonais/  Koszt - 59 €. Wg mnie zdecydowanie warty swojej ceny. Więcej o kursie, jego autorze i wielu innych informacjach, można wyczytać w komentarzu tłumacza, do którego link figuruje zaraz na początku po wejściu na stronę. Tłumacz to ja.
      Zdecydowanie podkreślam, że nie mam żadnego finansowego czy, szerzej ujmując, materialnego interesu w propagowaniu sprzedaży kursu. Dlaczego więc to robię? Bo sądzę, że jest świetny i może wielu pomóc w rozwoju, a na pewno w zrozumieniu wielu narciarskich aspektów. Takie swoiste pro publico bono. Jeszcze istnieją tacy “frajerzy”.  
    • By JC
      Mam do sprzedania nową, nierozpakowaną kamerę GoPro 7 Black. 
      Cena 1300 zł - wystawiam fakturę VAT.

• By JC
      Szczyrk Mountain Resort - Test narty Fischer, Fresh Powder, Spotkanie Forumowiczów (Vlog #004)

• By JC
      Wiele razy zbierałem się, do pisanie relacji z wyjazdów. Zawsze coś stawało na przeszkodzie.
      Czując na plecach motywację kilku "czynników" postanowiłem złapać za kamerę i odważyć się stanąć przed kamerą, aby stworzyć narciarski vlog z moich wyjazdów narciarskich.
      Proszę o wyrozumiałość, jestem otwarty na krytykę, rady i sugestie.
      Poniżej Vlog #002

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2019
  • Create New...