Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Narty Salomon X-Power + Z12 Speed


alojzy777

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapytać, czy kojarzycie może narty Salomona X-Power z wiązaniami Z12 Speed. Taliowanie 118-73-101? Nie mogę nic znaleźć na ich temat w sieci. Skionline też o nich milczy. Ponoć były sprzedawane w Intersporcie co mogłoby wskazywać, że w faktycznej ofercie Salomona występowały pod inną nazwą. Zastanawiam się nad kupnem tych desek ale chciałbym coś więcej na ich temat wiedzieć. Pomożecie?

Link do oferty: https://www.starsport.com.pl/narty-salomon-x-power-z12-speed,p1829151238

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobne tj. Salomon X-Max X12 model 17/18 długość 170 taliowanie 120/73/103, moje sprawują się znakomicie na przygotowanych trasach, po opadach śniegu jest już gorzej. W puchu to praktycznie nie da się jechać. Ogólne jestem z nich bardzo zadowolony, ale kupiłem drugie trochę szersze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dariusz napisał:

Jak jesteś taki mądry, to albo podziel się tą mądrością, a jeżeli nie, to te mądrości i głupie komentarze zostaw dla siebie .............

No bo ta Twoja wypowiedź była rzeczywiście śmieszna - w puchu pojedziesz bez problemu na wszystkim. To bardzo łatwy śnieg.

pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, alojzy777 napisał:

Koledzy, nie chciałbym przeszkadzać ale może napisalibyście co sądzicie o tych nartach? Ja jestem początkujący narciarz. Jeździłem dopiero 6 dni, aczkolwiek z instruktorem. No i zastanawiam się czy takie deski to dobry wybór dla początkującego amatora. Poradźcie coś.

Jest kilkunastu podstawowych producentów nart każdy ma kilkanaście -kilkadziesiąt nart w ofercie. Naprawdę myślisz, że ktoś to zna? Szczególnie w nartach niskiej klasy i ofercie poza katalogowej. Aby Ci jednak pomóc to proponuję przeczytaj tekst, który dla Ciebie napisałem

Pozdro

Wiesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dariusz napisał:

Jak jesteś taki mądry, to albo podziel się tą mądrością, a jeżeli nie, to te mądrości i głupie komentarze zostaw dla siebie .............

Cześć

Nie unoś się tylko staraj się pisać z sensem.

Pozdro

Edytowane przez Mitek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2018 o 18:27, Dariusz napisał:

Witam mam podobne tj. Salomon X-Max X12 model 17/18 długość 170 taliowanie 120/73/103, moje sprawują się znakomicie na przygotowanych trasach, po opadach śniegu jest już gorzej. W puchu to praktycznie nie da się jechać. Ogólne jestem z nich bardzo zadowolony, ale kupiłem drugie trochę szersze.

Mam X-Max 10 i uwielbiam na nich jeździć po świeżym puchu, narta sprawuje sie świetnie zarówno na przygodowej na trasie, jak i poza trasę, ale oczywiście bez przesady, raczej sporadycznie poza trasę można na takich nartach wpadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wujot napisał:

Jest kilkunastu podstawowych producentów nart każdy ma kilkanaście -kilkadziesiąt nart w ofercie. Naprawdę myślisz, że ktoś to zna? Szczególnie w nartach niskiej klasy i ofercie poza katalogowej. Aby Ci jednak pomóc to proponuję przeczytaj tekst, który dla Ciebie napisałem

Pozdro

Wiesiek

Wieśku, dzięki za trop. Artykuł bardzo przydatny. W wątku również świetny materiał wideo Tomasza Kurdziela. Wszystko stało się jasne. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, alojzy777 napisał:

Koledzy, nie chciałbym przeszkadzać ale może napisalibyście co sądzicie o tych nartach? Ja jestem początkujący narciarz. Jeździłem dopiero 6 dni, aczkolwiek z instruktorem. No i zastanawiam się czy takie deski to dobry wybór dla początkującego amatora. Poradźcie coś.

Skionline to takie fajne miejsce, gdzieś sa rownież wyniki testów nart, wiec myśle, ze wystarczy poszukać i znajdziesz odpowiednie dla siebie, ja sugerując sie wynika i zeszłorocznymi wybrałem X-Max X10 i był to znakomity wybór, za co jestem wdzięczny skionline, recenzja okazała sie trafione niemal w 100%. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...