Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 18/19


Czaban

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Chrumcia napisał:

Żeby kupić skipass online na BSA  to muszę go zakupic na stronie eskipass i poczekać aż mi go przyślą czy jak?

Mam gopass ale przez niego nie doładuje jazdy tylko na BSA....

Z tego co pamiętam: jeśli posiadasz kartę (nie gopass) kupujesz skipass i podajesz nr karty na którą mają go doładować, trwało to z najczęściej 1 dzień, jeśli nie masz karty, zamawiasz skipass + kartę, ale tutaj dostawa trwała kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, keisyzrk napisał:

Z tego co pamiętam: jeśli posiadasz kartę (nie gopass) kupujesz skipass i podajesz nr karty na którą mają go doładować, trwało to z najczęściej 1 dzień, jeśli nie masz karty, zamawiasz skipass + kartę, ale tutaj dostawa trwała kilka dni.

Dzięki, właśnie nie mam karty  a chciałam w niedzielę pojechac, trudno :P wydaje te kilka zł wiecej (o ile pojade :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniżej korespondencja z BSA

 

Dzień Dobry,
Mam takie pytanie odnośnie karnetu 4-godzinnego kupowanego na e-skipass, na Państwa stronie jest informacje, że skipass ten można kupić do końca sezonu niskiego tj. do 23.12, a na stronie e-skipass jest informacje, że jest to promocja do dzisiaj tj. 30.11
jak to fizycznie się odbywa - karnet nabija się automatycznie na kartę - chyba nie bo nie wybiera się dnia, czy kupuje się voucher i z nim się udaje do Państwa do kasy i na jego podstawie otrzymuje się skipass ?
Beskid Sport Arena Szczyrk
 
Ale jak Pan go jutro kupi, to do niedzili go Pan nie dostanie
Rafał
ale kartę mam
Beskid Sport Arena Szczyrk
 
Bo on jest pocztą przesyłany. Sprawdzimy to.
Rafał
chciałem go kupić na tą kartę którą mam
tylko wg Państwa strony cena obowiązuje do 23.12 a wg e-skipass do dzisiaj
 
 
Beskid Sport Arena Szczyrk
 
Sprzedajemy je do końca listopada, a działają do 23.12
 
Rafał
czyli jutro cennik powinien być już inny ?
bo jutro nie będzie już możłiwości zakupu za 52 zł
Beskid Sport Arena Szczyrk
 
Jutro nie będzie tej oferty
Rafał
czyli reasumując muszę kupić karnet dzisiaj za 52 zł, który nabije mi się na kartę i wykorzystać go do 23.12 ?
Beskid Sport Arena Szczyrk
 
Tak jest !!
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wykupioną sprytną sezonowkę ale na aplikacji gopass pokazuje że takiej nie posiadam. Zastanawia mnie czy gdy podjadę na bsa to czy oni są w stanie ją aktywować? Rozumiem że normalnie karta będzie aktywowana na SMR. Może  ktoś zna już  ten temat i mi wyjaśni. PS. Na aplikacji gopass mam tylko dokument zamówienia ale karta nie jest doładowania.  Pisze że  brak sprytniej sezonówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, boogymen napisał:

Mam wykupioną sprytną sezonowkę ale na aplikacji gopass pokazuje że takiej nie posiadam. Zastanawia mnie czy gdy podjadę na bsa to czy oni są w stanie ją aktywować? Rozumiem że normalnie karta będzie aktywowana na SMR. Może  ktoś zna już  ten temat i mi wyjaśni. PS. Na aplikacji gopass mam tylko dokument zamówienia ale karta nie jest doładowania.  Pisze że  brak sprytniej sezonówki. 

Zawsze tak pisze :) 

Ja też mam tylko potwierdzenie zakupu - co prawda nie na SMR ale na Chopok i nocną w Szczyrku, ale jak chce dokupić pojedynczy karnet to mam komunikat, że nie mogę dokupić - nie mogę nawet kupić dziennego na SMR :) muszę kupić drugą kartę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasina sezon zaczyna, czas na białą jazdę!

Z przyjemnością informujemy, iż nasze intensywne starania nad tym, aby sezon narciarski rozpoczął się u nas w jak najlepszych warunkach przyniosły efekty! Śmiało możecie zapakować narty lub snowboard do samochodu i przyjechać do nas!

Jesteśmy gotowi i zaczynamy. Zapraszamy Was do naszego ośrodka Kasina Ski już jutro (w sobotę 1 grudnia) w godzinach 10.00-22.00. Będzie to okazja, by po raz pierwszy w tym sezonie przypiąć narty na naszym stoku.

Harmonogram i godziny otwarcia w najbliższych dniach:

  • 1 grudnia (sobota) od 10.00-22.00 z przerwa na ratrakowanie (16.00-18.00)
  • 2 grudnia (niedziela) – od 8.00-22.00 z przerwa na ratrakowanie (16.00-18.00)
  • 3-7 grudnia (poniedziałek-piątek) TYLKO jazda wieczorna (18.00-22.00)
  • 8-9 grudnia (sobota-niedziela) 8.00-22.00 z przerwą na ratrakowanie (16.00-18.00)

Skrócenie godzin pracy w nadchodzącym tygodniu spowodowane jest bardzo niekorzystnymi prognozami pogody.

2021799022_Zrzutekranu(3170).thumb.png.88228a47691e82376496385068890db2.png

Edytowane przez pawelb91
  • Like 7
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, boogymen napisał:

Dziękuję  za odpowiedź  ale bardziej chodzi mi o to, że sezon w SMR najprawdopodobniej ruszy 15.12. Chciałbym w niedzielę pojeździć   na BSA i zastanawia mnie czy będzie się  dało tą  sezonowkę aktywować  na BSA. 

@keisyzrk pisał, że dzwonił, i że można na sezonówce

Na FB też gdzieś to wyczytałem, że można ...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, boogymen napisał:

Dziękuję  za odpowiedź  ale bardziej chodzi mi o to, że sezon w SMR najprawdopodobniej ruszy 15.12. Chciałbym w niedzielę pojeździć   na BSA i zastanawia mnie czy będzie się  dało tą  sezonowkę aktywować  na BSA. 

Aktywować na BSA niekoniecznie, ale zawsze możesz pokazać PDFa karty tymczasowej z gopass'a.

Zadzwoń tylko, czy taką formę uznają w BSA.

Edytowane przez keisyzrk
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam dla rozweselenia serc,poczytajcie korespondencję firmy PR,obsługującej

moją ulubiona stację,z fanami..Od paru lat już tak jest,komentarze są jak z kabaretu,bo zamiast śnieżyć,oceniono,że taniej będzie utrzymywać więź korespondencyjno-emocjonalną z fanami...

https://www.facebook.com/maguraski/?epa=SEARCH_BOX

Edytowane przez lski@interia.pl
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...