Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Polska warunki narciarskie 18/19


Czaban

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie  dzwoniłem do BSA i potwierdzili, że sezonówka gopass od jutra będzie działać ale oni gopassem się nie zajmują  i jeśli nie będzie  aktywowany to może  być  problem. Oni go respektują ale nie zajmują się  obsługą bo  to nie ich produkt. Nie wiem jak aktywować sezonòwkę a do SMR dodzwonić się  nie da :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, moloo napisał:

Nigdy nie aktywowałem sezonówki - a mam ją od kilku lat.

Sytuacja u mnie wygląda  tak- w zakładce  mój  gopass pisze - sezonowka- brak. W zamówieniu mam, że  dopłata  do sprytnej  jest. Dlatego nie wiem czy jest aktywna czy nie. Gopassa imiennego kupiłem w zeszłym sezonie i gdy przyszła  karta to nic więcej nie robilem- była  aktywna. Teraz mam kartę  z zeszłego sezonu i na nią  kupiłem sprytną  na ten sezon. Zastanawia mnie tylko, dlaczego w aplikacji jest napisane, że  sezonòwki  brak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, boogymen napisał:

Sytuacja u mnie wygląda  tak- w zakładce  mój  gopass pisze - sezonowka- brak. W zamówieniu mam, że  dopłata  do sprytnej  jest. Dlatego nie wiem czy jest aktywna czy nie. Gopassa imiennego kupiłem w zeszłym sezonie i gdy przyszła  karta to nic więcej nie robilem- była  aktywna. Teraz mam kartę  z zeszłego sezonu i na nią  kupiłem sprytną  na ten sezon. Zastanawia mnie tylko, dlaczego w aplikacji jest napisane, że  sezonòwki  brak. 

U mnie w zakładce "moje zamówienia", "moje aktywne usługi - sprytna sezonówka. Na stronie głównej, "aktywne usługi - sprytna sezonówka dopłata".

Edytowane przez moruniek
coś tam
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, moruniek napisał:

U mnie w zakładce "moje zamówienia", "moje aktywne usługi - sprytna sezonówka. Na stronie głównej, "aktywne usługi - sprytna sezonówka dopłata".

Już  załapałem. Aplikacja gopass w smartfonie jest nieco okrojona. Na stronie gopass, po zalogowaniu, pisze jak byk - sprytna sezonówka dopłata- aktywna.

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zaobserwowanych przygotowaniach do sezonu na podstawie info od obsługi i fotek z parkingów . Stan dzisiaj około 8:00

z drogi Nowy Targ -Pospody po Polskiej stronie

sypią w BT głównie Bania i główna Kotelnica na prawo od kotelnicy nie, wszystkie pośrednie oszczędnie, Kaniowka srednio

Kozniec Czarna Góra mocno na głównej, zero na niebieskiej wg mnie nie nasypią do jutra

Jurgow mocno, jest szansa,

ale nie na tym skrajnym od Słowacji, ten odpuscili

Bania, główna Kotelnic i Jurgow to wg mnie numer jeden

C46EF620-34A5-478C-AD57-75FD18DDB2FE.thumb.jpeg.4dd6b590ef8c464bf8b36e0aec79f33a.jpeg

 

 

 

 

Pizdrawiam

mirekn

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pawelb91 napisał:

Kasina sezon zaczyna, czas na białą jazdę!

Z przyjemnością informujemy, iż nasze intensywne starania nad tym, aby sezon narciarski rozpoczął się u nas w jak najlepszych warunkach przyniosły efekty! Śmiało możecie zapakować narty lub snowboard do samochodu i przyjechać do nas!

Jesteśmy gotowi i zaczynamy. Zapraszamy Was do naszego ośrodka Kasina Ski już jutro (w sobotę 1 grudnia) w godzinach 10.00-22.00. Będzie to okazja, by po raz pierwszy w tym sezonie przypiąć narty na naszym stoku.

Harmonogram i godziny otwarcia w najbliższych dniach:

  • 1 grudnia (sobota) od 10.00-22.00 z przerwa na ratrakowanie (16.00-18.00)
  • 2 grudnia (niedziela) – od 8.00-22.00 z przerwa na ratrakowanie (16.00-18.00)
  • 3-7 grudnia (poniedziałek-piątek) TYLKO jazda wieczorna (18.00-22.00)
  • 8-9 grudnia (sobota-niedziela) 8.00-22.00 z przerwą na ratrakowanie (16.00-18.00)

Skrócenie godzin pracy w nadchodzącym tygodniu spowodowane jest bardzo niekorzystnymi prognozami pogody.

 

Jesteśmy jutro z Marcinem. Ktoś? coś?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gerald napisał:

@Chrumcia Jak otworzyli Kasinę, to tak samo jak Ty odpuszczam BSA i jadę w niedzielę. Zdecydowanie bliżej mam niż do Szczyrku a cena prawie taka sama. 

Ja tam będę od ok 12 do 16

Z tego co pamiętam to jesteś z Krakowa, ja z okolic Mogilan aktualnie. Muszę tylko chłopaka namówić😛

Szkoda ze w tygodniu maja tylko po południu otwarte bo 1 dzień mogłabym się wyrwać.... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, fredek321 napisał:

Co takiego się stało, że nikt nie śnieży. COS, BSA, SMR wyłączone armaty mimo, że jest minus 5 - 8 stopni. Wszystkim skończyła się woda?

Warunki do naśnieżania jak widać na poniższym zdjęciu są bo w Czyrnej naśnieżają łączkę.

image.png.595a2695062bc0b7b7a010d6acf1e81e.png

W SMR i COS to raczej świadomość że przy specyfice Szczyrku i takiej prognozie na najbliższe dni (+10 stopni i deszcz) i tak wszystko spłynie. :/
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...