Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Witam forum-owiczów


my360grad

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, my360grad napisał:

@pawelb91 6 stron wyjaśniania i dalej nie widzisz swojego czubka nosa i  kto z kogo drwi i kto jest wrogo nastawiony. To się nazywa fanatyzm. Ja nie muszę być werbowany bez nikogo. Odpieram śmieszne i żałosne zarzuty i chęci zaczepek. Jak jesteś inteligentny do wyfiltruj sobie to co piszecie o mnie, o mojej osobie. Niestety, Twoja krótkowzroczność nie pozwala Ci to dostrzec. Nie szkodzi. Takich ludzi świat też potrzebuje. 

I kto tu kogo zaczepia i kto do kogo jest wrogo nastawiony? Pierwsze posty w temacie były w miarę normalne a potem zaczęło się jechanie po narciarzach i płakanie o zamknięcie tematu gdy pojawiły się głosy nie po Waszej myśli. Ja widzę 6 stron bełkotu. Tak jak pisałem, jeździjcie sobie na tym skoro lubicie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jeeb napisał:

te 132 kmH zostało poprawione czy nie ?

Masz filmik z szybkiej jazdy na wprost ?

 

Nie ma filmu z tego rekordu, bo to było na Hinteruxie, mam za to taki ze stacji Klausberg, południowy Tyrol, był tam radar, 107 km/h, z narciarzami na dwóch nartach były wyścigi, dobry narciarz, czy wybitny nie wiem, ale nie dał rady. To było podczas moich prac nad nowym modelem, jego geometrią i konstrukcją. Stary model był wyraźnie wolniejszy, na nowej geometrii uzyskaliśmy większą prędkość i lepszą kontrolę jazdy.

Zaznaczam!! Dwie narty są szybsze od Skki Trikke!! Ale na nogach bardzo dobrego narciarza, zawodowca!! Ale normalnego każdego objedziemy ( to nie przechwałki tylko normalne rzeczowe podejście do tematu) a jak są muldy, lód, trudny stok to w zasadzie każdego ( wybitnego nie)/ Ale to nie wynika z moich czy innych umiejętności tylko tę przewagę daje nam sprzęt. Nie musimy pilnować nóg by się nie rozjechały, rama utrzymuje narty "w należytym porządku". :) Nie pozwala im się rozjechać, my tylko rękoma kontrolujemy krawędź.

Zapraszam do obejrzenia :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jeeb napisał:

te 132 kmH zostało poprawione czy nie

Zależy którym Iphonem mierzyć.

 

5 minut temu, TrikkerTomek napisał:

nasz przekaz skierowaliśmy w inną stronę

To co tutaj robisz, jeżeli jest tak źle? I daj może jakiś link do forum ze Skki Trikkerami - chętnie poczytamy setki opinii zadowolonych i bezkontuzyjnych użytkowników. Rzeczywiście przekaz powinniście skierować w inną stronę, a jeżeli już w stronę narciarzy i snowboardzistów, to powinien on zdecydowanie inaczej wyglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, TrikkerTomek napisał:

...........Ale uwierzcie, nie każdy chce, lubi, ma czas na wieloletnie szkolenie techniki i żmudne dochodzenie do umiejętności bezpiecznej jazdy. Są tacy co chcą mieć radość i pełną kontrolę jazdy tu i teraz. Dla nich skierowany jest nasz sport i przekaz........... 

 

Wg mnie problemem jest to, że źle zdefiniowałeś target. Sposób przekazu dobiera się pod potencjalną grupę docelową. Tutaj (ale to tylko moja opinia) ciężko Ci będzie sprzedawać na przekazie "łatwo".

Pozdrawiam

mirekn

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mirekn napisał:

Wg mnie problemem jest to, że źle zdefiniowałeś target. Sposób przekazu dobiera się pod potencjalną grupę docelową. Tutaj (ale to tylko moja opinia) ciężko Ci będzie sprzedawać na przekazie "łatwo".

Pozdrawiam

mirekn

Nie chodzi o sprzedaż, chodzi o Wasze zainteresowanie i Waszą wiedzę o Skki Trikke. Znajomość tego sportu, dla kogo i co to jest. Masz kumpla co nie jeździ na dwóch nartach? Może będzie chciał a się boi, ma kontuzję, ma sportowe ograniczenia. Na Skki trikke pojedzie z Tobą , albo masz ładne dziewczyny które chcesz poderwać ;) też pojadą z Tobą na SKki trikke i będą miały wielką radość z jazdy bez mozolnej nauki :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na tym skończymy "subtelną" formę "zainteresowania" czytelników forum Skki trikke.

Nie wiem czy pamiętasz, ale już to przerabialiśmy kilka lat temu.I znowu została podjęta próba. A można było w Szczyrku, na targach, podejść, porozmawiać, uzgodnić jak i na jakich zasadach. A tak kolejny raz wyszło - "jak zwykle".

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JC napisał:

No i na tym skończymy "subtelną" formę "zainteresowania" czytelników forum Skki trikke.

Nie wiem czy pamiętasz, ale już to przerabialiśmy kilka lat temu.I znowu została podjęta próba. A można było w Szczyrku, na targach, podejść, porozmawiać, uzgodnić jak i na jakich zasadach. A tak kolejny raz wyszło - "jak zwykle".

Mądrego to dobrze posłuchać😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JC napisał:

No i na tym skończymy "subtelną" formę "zainteresowania" czytelników forum Skki trikke.

Nie wiem czy pamiętasz, ale już to przerabialiśmy kilka lat temu.I znowu została podjęta próba. A można było w Szczyrku, na targach, podejść, porozmawiać, uzgodnić jak i na jakich zasadach. A tak kolejny raz wyszło - "jak zwykle".

JC, nie ogarniam tematu Szczyrku ........ targów .... z kim rozmawiać ..... na jaki temat ..... co uzgodnić i na jakich zasadach .... proszę o wyjaśnienie ?) :)

Masz błąd w swoim opisie ... skionline.pl - FOR ALL SKI LOVERS  ... zapomniałeś dopisać tylko dla tych co jeżdżą na DWÓCH nartach , warto to doprecyzować, że inni nie są mile widziani na Waszym forum.

Pozdrawiam serdecznie

  • Like 1
  • Downvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarioJ napisał:

Generalnie mi imponuje że ten sprzęt jest tak dopracowany. Szanuję że pokazałeś jazdę na orczyku i krześle. Ale film z gondolą jest mocno ocenzurowany. Nie ma tam wsiadania do gondoli i wysiadania.

W temacie wsiadania do gondoli z skki trikke myślę, że mogę się wypowiedzieć. Niestety świadkami mogą być tylko narciarze i snowboardzisci z którymi jeździłem gondola w Szczyrku w sezonie 17/18. Jeśli jestem sam bez problemu wchodzą do gondoli 7 osób + ja z trikke. Bywały sytuacja że snowboardzisci zabierali ze sobą sprzęt i też nie było problemu. Wszystko zależy od chęci i rozłożenia się na fotelach korzystających ze stoku. Sami dobrze wiemy jak irytujące jest gdy do gondoli wejdzie 4-5 I zajmują miejsce dla 8. Ale to już inny wątek. To samo można napisać o krzesłach gdzie pozostali korzystający ze stoku wręcz boją się z nami wsiadac na krzesło w obawie że braknie dla nich miejsca. Często zdarzało się tak że na Skrzycznem czy Beskidzie jechałem 4-6 osobowa kanapa sam - nie mnie oceniać dlaczego. Jeśli się uda w tym roku wrzucę film jak trikker jedzie w 8 gondolą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, keisyzrk napisał:

Biorąc pod uwagę, że gondola w Szczyrku jest 10-osobowa... szału nie ma

Tak sorry! Nie byłem do końca pewny. Chciałem napisać, że do Gondoli wchodziło tyle osób na ile jest przeznaczona czyli 10os. Przepraszam za swój błąd :)

Ale nie ma to zbytnio znaczenia bo i tak gdyby dłużej postać i zaobserwować ile osób wsiada do gondoli a ile powinno to te kolejki byłyby znacznie krótsze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście mam duże obawy przed zatłoczoną gondolą, zawsze wolę troszkę odzekać, aż zelży tłok. Obawiam się uszkodzenia komuś ubioru, nie chodzi o kasę bo od tego kedy polisa OC, ale zmarnuje sobie pół dnia, a komuś przykładowo cały lub co gorsza cały wyjazd, bo nie będzie miał na zmianę. O tym trzeba wspomnieć, bo może się to zdarzyć w tłoku, gdzie wszyscy chcą być pierwsi na struksie. Wiadomo, że wiązaniami od nart tez można uszkodzić ubranie, ale mowa jest teraz o konkretnym przykładzie. 

Edytowane przez my360grad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...