Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do J.C ---> warte przemyślenia ... , zapewniam


mr.scrooge

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam nic nie mówie ale jakoże skionline.pl posiada juz jakąś markę to od czasu do czasu organizacja gdzies czegos .. t.j spotkania róznorakie na stoku , moze jakies zawody , kiełbaski , piwko , rozmowy o narciarskich doświadczeniach :P i nie tylko itd. byłoby niezłym pomysłem... ? ..

Myślę że w tym wypadku skionline.pl nie miałoby też problemów ze znalezieniem sponsorów .... (zapewniam ze nie jedna firma chciałaby zorganizować przy okazji wtedy róznorakie uciechy zwiazane z testowaniem czy promocja nowego sprzetu... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do J.C ---> warte przemyślenia ... , zapewniam

my o tym juz od dwóch lat mowimy:D

To przestańcie mówić a zacznijcie coś robić :)))))))))))))))))))))))))))))))))))

Dlaczego czekacie, aż Jacek coś zrobi ?

Pod patronatem medialnym skionline zorganizujcie spęd - może się na taki patronat zgodzi ? :))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do J.C ---> warte przemyślenia ... , zapewniam

Heli Ty wiesz ;) jak to kiedyś bywało. Może warto przypomnieć jak to, chyba 5 lat temu, zorganizowaliśmy pierwszy WZF w Szczyrku? W tym roku na pewno coś zorganizuję, a przynajmniej zapatronuję spotkaniu plus coś jeszcze - zawody, szkolenie, test ... zawsze coś wymyślimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do J.C ---> warte przemyślenia ... , zapewniam

Napewno chcesz, żeby pokazać jak było ? :)))))))))))))))

Podać adres strony to krótki ruch - zawsze można ;) .

Za 10 dni (17-18 grudnia) będzie dziesiąty już WZF.

Jacku - bez pracy to nic nie ma.

Przez te 5 czy 6 lat sporo się pozmieniało.

Zbudowałeś dobrą, jeżeli nie bardzo dobrą stronę, ale ekipy takiej jak była wtedy, to już chyba nie będzie tu na forum.

Pamiętasz ?

Ojciec,Wujek, Jazzman, Lechu, Teo, Skaski, KazP, Pierooog, Romex,Bobic, potem Misio, Mateo, Marcin-J...

Tak sobie publicznie rozmawiamy, to w szczegóły nie ma co wnikać.

Ale ogólnie - jeżeli mowa o spotkaniach -jest gdzieś moment, gdzie internetowy, forumowy pic trzeba zamienić na życiową rzeczywistość. Musi się znaleźć ktoś, kto weźmie odpowiedzialność za ludzi podczas spotkania i za to co robią.

Właśnie na tym pierwszym WZF-ie było ostrzeżenie - nie przegiąć, bo się potem nie da jeździć ;)

Niestety podczas spotkań trzeba skończyć z pozerstwem internetowym, a nie wszystkim to pasuje.

Wyrwą sie spod kontroli rodziców i sobie krzywdy narobią :)))))))))))

Weźmiesz za to odpowiedzialność ?

Jeżeli ktoś zechce organizować grupę musi to powyżej wziąć pod uwagę.

A jak już, to potem jest sporo pracy by to scalić, likwidować zgrzyty i zorganizować to w takiej formie by ludzi wciągnęło.

Chyba za dużo jest na forum ludzi przypadkowych.

Dodatkowo jest problem z tym co można, a czego nie należy pisać.

Powoduje to spore utrudnienie w kontaktach, swobodnych wypowiedziach.

Ja bym to na żywioł puścił. Może forum jest na tyle silne swoimi stałymi forariuszami by pogonić kryptoreklamowców ;)

Po co to piszę ?

Ano Ci, którzy proponowali zrobienie spotkania może niech wezmą pod uwagę rady i nie brną w ślepe uliczki.

Ta droga już jest przetarta - można wybrać inną, tylko po co się męczyć, skoro i tak musi się to wszystko oprzeć o realia życia.

No chyba, że weźmiesz - Jacku - całą odpowiedzialność na siebie i za spotkania i za sprawozdania, które będą zachetą dla kolejnych ludzi ;)

Pozdrawiam sentymentalnie... nieco

PS - odebrałeś maila ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do J.C ---> warte przemyślenia ... , zapewniam

Zrobiło się sentymentalnie Heli :)))

Ano działo się kiedyś i dzieje się dzisiaj dużo, najlepszym dowodem obecne jubileuszowe dziesiąte WZF :)))

Na to pierwsze WZF do Szczyrku nawet miałem rezerwaje w Orlim Gnieździe ale zniechęciły mnie warunki śniegowe co im bliżej terminu były gorsze były :(((

Teraz rzadko tu wpadam, nie ta atmosfera, trochę inni ludzie jak kiedyś, dziś wlazłem zupełnym przypadkiem ;)

napisałeś :Może forum jest na tyle silne swoimi stałymi forariuszami by pogonić kryptoreklamowców ;)

Jestem jak najbardziej za pogonieniem darmowych kryptoreklamodawców i wszelkiej maści oszołomów jak np. "oszcze narty"

No i pisownia typu "komurkowe", "gómę", "oszcze", "dzienkuje" etc. zupełnie mi nie odpowiada :(

Pozdrawiam równie sentymentalnie i wspomnieniowo :)))

Lechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do J.C ---> warte przemyślenia ... , zapewniam

Chyba gospodarz powinien wkroczyć i gości przywitać :))))))))))))

Jakieś zagajenie i przywitanie ogólne.

A potem.... a potem - jak to bywało wpuścimy go w jakiś kanał :))))))))

No przecież kogoś trzeba :)))))))))))))))))))))

A na poważniej -

HiPhoto dawno się nie pojawiał i pewnie Wujek też nie przyjdzie.

Jak z Gośką się udali na fotograficzne to chłop przepadł na amen :(

Acha w poprzednim wątku - tam gdzieś wyżej nie wymieniłem wielu, bo nicków z carving.com już niebardzo pamiętam.

Jednak wynormalnienie nicków i podawanie imion to dobre, gdy się chce egzystowac normalnie podczas spotkań IRL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do J.C ---> warte przemyślenia ... , zapewniam

Wiecie apropo akcji "STOP " komurkowym obszczynarciażom " " to ja doskonale rozumiem.. bo mnie też niejednokrotnie skręcą jak widzę takie kleksy ortograficzne... natomiast mimo wszystko wydaje mi się, iż ortografia nie jest tu najwyższym wyznacznikiem umiejętności narciarskich =). 'Chciałbym zobaczyć tych niektórych 'purystów językowych' na stoku.... '

Do miłego sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do J.C ---> warte przemyślenia ... , zapewniam

A co ty wiesz o zadymach ? ( pewnie Misio by dodał jeszce "przecinek" ;) ) :))))))))))))))))))))

Jak kiedyś z Bobicem i Pierooogiem zrobiliśmy zadymę na carving.com to forum prawie zamarło :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

A kultura - ja wiem ? ;))))))))))))))

Kultura jest w ludziach - chyba nadal mają niektórzy problemy z przedstawianiem się :))))))))))))))))))))))

To zapewne nieśmiałość, młodość... ale i brak umiejętności normalnego zachowania się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do J.C ---> warte przemyślenia ... , zapewniam

Z formą chyba nie jest źle ;)

Sporo się zmieniło.

A co do tego spotkania w Szczyrku - zauważyłeś zapewne, że i o tym wspomniałem ;)

Po prostu błąd w sztuce był, czyli się zbyt serdecznie witaliśmy dnia poprzedniego.... chyba to aż do 5 rano było ;)

O 8 na nartki to było zdrowe przegięcie :))))))))))))))))))))))))

Na błędach trzeba się uczyć i tyle.

Było takm wiele wyjazdów potem - WZF-y, pół-WZFy, czyli wyjazdy tylko dla FSC.

Bywały kontuzje, co w tak dużym gronie jest chyba normalne.

Było trochę rozpadającego się sprzętu.

Dwóch z grona odeszło :(

Różnie bywało, ale jest coś, co nas zawsze łączyło - życzliwość i umiejetność dania czegoś z siebie innym. Gdy taką postawę reprezentuje cała grupa Wwszyscy na tym zyskują. ;)

Gdyby ludzie patrzyli tylko na zyski nic by z tego nie było, a tak wystarcza dla Wszystkich i jeszcze trochę zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...