Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mölltaler Gletscher


moloo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem chętny na 5-6 dni w grudniu przy wyjeździe z południowej Polski, powinno działać już 100% tras. Nigdy tam nie byłem więc jestem ciekawy ośrodka.
5dni - 150e, 6dni - 180e wychodzi z kuponami Gopass.

Rozważam także Solde we Włoszech, ciekawi mnie ten pięknie położony ośrodek. Tam w grudniu również korzystne ceny na skipassy 5dni - 142e, 6dni - 167e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertą na lodowiec za 30 euro dzień:   

Logujemy się na swoje konto na gopass.pl/moje zniżki/ sprawdź rabaty na Słowacji  - przenosi nas na gopass.sk, jeszcze tylko zmiana języka na PL i mamy możliwość zakupu karnetu  na lodowiec lub do Tatralandii za 13 euro  , prawda że prosto :)

 
Cytat

 

Skorzystaj z wyjątkowej okazji i szusuj w najlepszej cenie w ośrodku narciarskim Mölltaler Gletscher w Austrii! Kup niniejszy voucher, a potem wystarczy już tylko okazać swoją kartę Gopass w kasie bezpośrednio w ośrodku Mölltaler Gletscher, gdzie otrzymasz jednodniowy skipass. Skipass możesz wykorzystać w ośrodku Mölltaler Gletscher w okresie od 25. 10. do 25. 12. 2018 (włącznie). Skipass jest niezbywalny, może być wykorzystany tylko przez osobę, na której nazwisko został kupiony.
29.9 EUR

 

 

9 godzin temu, pawelb91 napisał:

Na koncie Gopass pojawiła się możliwość zakupu dziewięciu jednodniowych kuponów na skipass w cenie 29,90e za dzień, do wykorzystania w terminie 25.10.2018 - 25.12.2018.

1482617349_KuponyMolltaler.thumb.png.e44a59e45e5a16e9a6bcd46602115ac6.png

 

3 godziny temu, moruniek napisał:

Dodam, że promocyjny karnet dziecięcy jest po 19,90 Euro a zniżkowe karnety są w dziale "Rabaty na Słowacji".

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem takiego maila.

722138593_unnamed(2).jpg.9402cbae91e3e44c1ad953124283594c.jpg

 

Na lodowcu Mölltal spodziewamy się obfitych opadów śniegu. Czy będziesz jednym z pierwszych, którzy w tym sezonie posmakują świeżego puchu?
Od dziś do 30.10.2018 synoptycy w austriackich Alpach zapowiadają, że spadnie co najmniej 75 cm świeżego śniegu. Od 30.10.2018 pogoda ma się polepszyć, opadów będzie mniej i pojawi się słońce. Tak się akurat składa, że w tych dniach będziemy mieć przerwę jesienną. Czy to zbieg okoliczności? Na pewno nie :)

unnamed.jpg.452d4902549fd2a68206699a06a1293f.jpg

Jak skorzystać ze zniżki GOPASS?

KROK 1
Zaloguj się do Centrum Zniżek na GOPASS.sk. Znajdziesz tam możliwość zakupu vouchera, który automatycznie nabija się na kartę GOPASS.
Centrum Zniżek
        
KROK 2
Po przyjeździe do ośrodka z kartą GOPASS odwiedź dowolną KASĘ, w której otrzymasz bezpłatnie ODDZIELNY SKIPASS.
        
KROK 3
Ze skipassem z ośrodka Mölltaler możesz korzystać ze świeżo przygotowanego sztruksu i cieszyć się niezapomnianymi widokami, jakie zapewnia tylko lodowiec Mölltaler. Życzymy wielu przyjemnie spędzonych chwil z przyjaciółmi i rodziną :)

 

Maksymalna liczba promocyjnych skipassów na jedną osobę wynosi 9 sztuk. Skipass możesz wykorzystać w ośrodku Mölltaler Gletscher w okresie od 25.10. do 25.12.2018 (włącznie). Skipass jest niezbywalny, może być wykorzystany tylko przez osobę, na której nazwisko został zakupiony. Zaliczka zwrotna za skipass w ośrodku wynosi 5 €.

 

Co jeśli chcę jeździć na lodowcu przez kilka dni z rzędu?
W takim przypadku musisz kupić tyle voucherów, ile dni chcesz jeździć na nartach i poinformować o tym personel w kasie ośrodka. Pracownicy sprawdzą zakupione vouchery, a następnie wydadzą Ci karnet narciarski.
        
Czy moja karta Gopass obowiązuje w ośrodku Mölltaler Gletscher?
Karta Gopass nie obowiązuje w ośrodku Mölltaler Gletscher. Służy tylko do weryfikacji zakupionego skipassu.
        

W jakim terminie można wykorzystać vouchery w ośrodku Mölltaler Gletscher?
Vouchery w ośrodku Mölltaler Gletscher można wykorzystać w terminie od 25.10. do 25.12.2018 r. (włącznie).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, moruniek napisał:

Robią się coraz lepsze warunki, kwaterki w okolicy są nadal w konkurencyjnych cenach, na Gopass są tanie karnety, może ustalimy jakieś plany wyjazdowe ?

Cześć, dla mnie w sumie termin jest bez znaczenia - jedynie w pierwszy weekend grudnia chciałem jechać na Chopok - reszta nie ma znaczenia.

Piszę się na każdy termin - jedyne ograniczenie to czas - maksymalnie 4 (ewentualnie 5 :) ) dni jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

trzeba obserwować warunki by trafić dobrą pogodę i czynny ośrodek, co przy wyjeździe na 4-5 dni jest raczej niezbędne. Ja zakładam termin od 09 do 13-14 listopada (wykorzystując wolne 12 listopada). Wyjazd 09 grudnia w godzinach wieczornych, tak by być na rano na stoku.  Planuję jechać z synem, mam 2 wolne miejsca w samochodzie (SUV 4x4), box na dachu więc jest w miarę wygodnie.

Niemniej ostateczną decyzję o wyjeździe podejmowałbym w oparciu o prognozę pogody, tak by trafić dobre warunki. 

p.s.

W pierwszy weekend grudnia też prawdopodobnie będziemy na Chopoku, no chyba żeby Szczyrk jednak ruszył.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 9 months later...

 Molltaler Gletscher 2020 dla posiadaczy Sprytnej Sezonówki

Dopłata w wysokości 49 € do ośrodka Mölltaler Gletscher obowiązuje każdego klienta, który kupił Sprytną Sezonówkę na sezon zimowy 2019/2020 na gopass.sk. Kupon z dopłatą do Sezonówki dostępny jest tylko na gopass.sk po zalogowaniu do konta Gopass w zakładce Kupony Gopass. Skipass można kupić do 30.10.2019 i można z niego korzystać w okresie od 11.10.2019 do 11.5.2020 (włącznie)

Dopłata dla ośrodków Mölltaler Gletscher i Ankogel - Mallnitz. Obowiązywanie skipassu zależy od funkcjonowania ośrodków narciarskich. Skipass jest nieprzenośny

unnamed.thumb.jpg.5268d8d7962358fe2963620bfb79938a.jpg

 

Edytowane przez surfing
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...