Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mölltaler Gletscher


moloo

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...

 6 czerwca rozpocznie się sezon letni w austriackim ośrodku Mölltaler Gletscher, który ucieszy nie tylko turystów, ale i narciarzy. Zapowiada się lato pełne przygód na lodowcu, a otwarcie granic austriackich z wybranymi krajami planowane jest już w połowie czerwca.

https://www.skionline.pl/stacje/lato-polaczone-z-jazda-na-nartach-na-lodowcu-molltaler-gletscher-rozpocznie-sie-juz-6-czerwca,newsy,8076.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, JC napisał:

 6 czerwca rozpocznie się sezon letni w austriackim ośrodku Mölltaler Gletscher, który ucieszy nie tylko turystów, ale i narciarzy. Zapowiada się lato pełne przygód na lodowcu, a otwarcie granic austriackich z wybranymi krajami planowane jest już w połowie czerwca.

https://www.skionline.pl/stacje/lato-polaczone-z-jazda-na-nartach-na-lodowcu-molltaler-gletscher-rozpocznie-sie-juz-6-czerwca,newsy,8076.html

Szukałem na stronach austriackich jakiś info o szczegółowych rozwiązaniach sanitarnych w kolejkach po otwarciu,ale nic nie mogę znaleźć,może ktoś,coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

Szukałem na stronach austriackich jakiś info o szczegółowych rozwiązaniach sanitarnych w kolejkach po otwarciu,ale nic nie mogę znaleźć,może ktoś,coś?

A po co ?

Przecież nie ma już epidemii ... te wszystkie obostrzenia nie moga trwać wiecznie ... na razie największym problemem są zamknięte granice w PL ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Chodziło mi o szczegóły techniczne w wagonach kolejek,ograniczenia ilościowe itd. a tu są tylko ogólne... 

RULES & GUIDELINES CABLE CARS
According to the trade association for cable cars, the following rules apply to gondolas and cable cars:

Keep at least 1 metre distance to other persons outside your own visitor group.
You must wear a face mask in gondolas and cable cars. This does not apply to children up to the age of 6 or to people who cannot be expected to do so for health reasons.

https://d18z89ggtjsooz.cloudfront.net/cache-buster-1589959112/media/corona/schmitten_2020_infotafel_covid-19_a4.pdf

https://www.kitzsteinhorn.at/en/service/latest/news-homepage/hygiene-safety

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Chodziło mi o szczegóły techniczne w wagonach kolejek,ograniczenia ilościowe itd. a tu są tylko ogólne... 

przecież to można ekstrapolować, Austria raczej będzie spójna w zasadach,

 

jak nie zmienią po 6 czerwca zasad ogólnokrajowych, to może być tak:

w krecie odległość 1m pomiędzy osobami, więc ustalą jakąś ilość ludzi na wagon typu 25% pojemności - maseczki

w gondoli ze 2-3 osoby max - maseczki

krzesło - co drugie miejsce wolne - bez maseczki (zakaz opuszczania bublin)

na śniegu - bez maseczki 🙂

😁 😁  😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie tak jak wszędzie-pic na wodę.Właśnie zastanawiam się nad   wyborem czerwcowego lodowca,ale z rzeczywistym dystansem,nie usmiecha mi się jeździć szczurem na Moeltaller przy iluzorycznych regulacjach,a w poprzednich wątkach było już o problemach ze znalezieniem miejsca,gdzie można byłoby obejść się bez kolejek,tylko orczyki i krzesła,gdzie można wsiąść samemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lski@interia.pl napisał:

Dokąd?

Moltek albo kitz, warun jest więc narazie raczej moltek. Ciekawe czy otworzą do gondoli w zeszłym roku były warunki w maju, a większość wyłączyli na moltku. Za to kitzterhorn chodził praktycznie cały.

Zobaczymy, chodzą słuchy że przez DE będzie trzeba jechać.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Czeski Rząd omówi system, który ustanawia bezpieczne kraje, do których Czesi mogą podróżować bez ograniczeń lub z których turyści mogą przyjeżdżać do Czech. W pierwszej fazie powinno być siedem państw, w których obywatele czescy będą mogli podróżować bez obowiązkowych testów na kowid-19.

„Powinna to być Austria, Węgry, Niemcy, Słowenia, Chorwacja, Grecja i Bułgaria ” - powiedział Petříček w wywiadzie dla iDNES.cz.

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vlada-cestovani-koronavirus-semafor-zemi.A200601_045840_domaci_kop

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czechy uznały Polskę za kraj epidemiologicznie bezpieczny
...

Od 15 czerwca powroty z tych państw, z punktu widzenia czeskich przepisów, mogą odbywać się bez przeszkód. Wśród nich jest Polska. Czesi mogą podróżować do tych krajów bez konieczności przedstawiania przy powrocie negatywnego testu na obecność koronowirusa i bez obowiązku kwarantanny. Te same zasady mają obowiązywać obywateli przyjeżdżających z tych państw do Czech.

...

https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-czechy-uznaly-polske-za-kraj-epidemiologicznie-bezpieczny,nId,4529963#iwa_source=special

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Outlander1990 napisał:

To może i ja zapytam. Czy jest jakaś ekipa pod którą można by się podłączyć pod wyjazd lub ewentualnie gdzie szukać takich wyjazdów (forum, fb - podpowicie?) pozdrawiam

O tej porze niewiele bedzie wyjazdów zorganizowanych,poza wyczynem,bo zadna data nie jest pewna,zostaje skrzyknięcie sie w komplet do auta.Najlepiej wrzucić ten post na Fb,sa takie fora z wyjazdami,lub tutaj może będziesz miał odzew.Ja wybieram się z kolega zaraz po otwarciu granic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, lski@interia.pl napisał:

O tej porze niewiele bedzie wyjazdów zorganizowanych,poza wyczynem,bo zadna data nie jest pewna,zostaje skrzyknięcie sie w komplet do auta.Najlepiej wrzucić ten post na Fb,sa takie fora z wyjazdami,lub tutaj może będziesz miał odzew.Ja wybieram się z kolega zaraz po otwarciu granic...

Pisząc post miałem właśnie na myśli podłączenie się do pod wyjazd w opcjach jakie opisałeś - dołączyć do kogoś i jechać np. jednym samochodem. Masz jakieś namiary na takie grupy tzn. nazwy grup, które są godne polecenia, choć może jeszcze tutaj znajdą się jeszcze chętni i uda się zgrać wspólny termin?

Z ciekawości zapytam: na ile się wybieracie (opcja z weekendem czy bez) i skąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...