Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mölltaler Gletscher


moloo

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Lexi napisał:

..a gdyby tak wybrać się kamperem, co sadzicie?🙂.....w dzisiejszej sytuacji to może być lepsza opcja niż wycieranie kątów po hotelach

latem zabieram namiot, można wieczorem po cichutku rozłożyć gdzieś w krzakach, rankiem zwinąć, wrzucić do auta i iść na narty

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jeeb napisał:

latem zabieram namiot, można wieczorem po cichutku rozłożyć gdzieś w krzakach, rankiem zwinąć, wrzucić do auta i iść na narty

..na namiot bym się chyba nie zdecydował ale jakby było gdzie vana postawić to można żyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lexi napisał:

..na namiot bym się chyba nie zdecydował ale jakby było gdzie vana postawić to można żyć 

Dobre, na moltku spokojnie możesz się rozbić, polecam największy parking do samego końca pod las. Sama natura.

@lski@interia.pl i to jest pytanie Tux i full wypas czy egzystencja po białym. Tak jak pisałem Kitz w czerwcu niczego sobie, więc to jest alternatywa bo cena letnia bdb. Choć jest Tux, Tux i daleko daleko nic.

Choć sezonowka trm za 329 z nocnymi w pl to jednak oferta godna uwagi. Nawet kupując tuxa na 07,08,09...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

Dobre, na moltku spokojnie możesz się rozbić, polecam największy parking do samego końca pod las. Sama natura.

.................................

..jeszcze jakby parking był płatny i strzeżony to już wypas 😁

nota bene: mój znajomy kiedyś tam widział na stoku gościa w czerwonej kurtce z namiotem  na plecach i igliwiem we "włosach".....@Jeeb????.........😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że wszyscy narzekają na ceny itp to ja uważam, że sezonówkę TMR za 329 E z nastawieniem na przyszły sezon jest dobrą opcją i ją zakupiłem, więc zastanawiam się czy nie skorzystać z sytuacji i skoczyć na Molltaler w czerwcu. Taki wyjazd 3 dniowy idealny... Pozostaje znalezienie tylko małej ekipy i zgranie terminów - jestem otwarty na propozycję, śledzę wątek + szukam na FB.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Outlander1990 napisał:

Mimo, że wszyscy narzekają na ceny itp to ja uważam, że sezonówkę TMR za 329 E z nastawieniem na przyszły sezon jest dobrą opcją i ją zakupiłem, więc zastanawiam się czy nie skorzystać z sytuacji i skoczyć na Molltaler w czerwcu. Taki wyjazd 3 dniowy idealny... Pozostaje znalezienie tylko małej ekipy i zgranie terminów - jestem otwarty na propozycję, śledzę wątek + szukam na FB.

Wszystko jeszcze możliwe,ja czekam z zakupem na otwarcie granic,ale najbardziej prawdopodobny Moeltaller w czerwcu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
52 minuty temu, Jusik2002 napisał:

Czy ktoś z bywalców na Molltku może mi powiedzieć na jakie trasy można liczyć pod koniec listopada ? Pytam ponieważ mam plan się wybrać 27-30/11. I prośba o polecenie miejsca gdzie najlepiej szukać noclegu aby było blisko pociągu na Molltka.

Powinny być czynne wszystkie lub prawie wszystkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jusik2002 napisał:

Czy ktoś z bywalców na Molltku może mi powiedzieć na jakie trasy można liczyć pod koniec listopada ? Pytam ponieważ mam plan się wybrać 27-30/11. I prośba o polecenie miejsca gdzie najlepiej szukać noclegu aby było blisko pociągu na 

Są obiecujące prognozy na najbliższy  tydzień, co będzie zobaczymy. Jak spadnie tyle co prognozują, mogą szybko uruchomić inne trasy.

Z noclegu musisz podjechać skibusem albo autem, nie ma aparów bezposrednio przy kolei.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...