Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Mölltaler Gletscher


moloo

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, prez7 napisał:

No właśnie, cenią się strasznie :(  ...w Białce jak kupujesz kilkudniowy karnet, to masz od rana do wieczora.... Patrzyłem na Bergfex, to na obecną chwilę w Molertaller otwarte są 3 wyciągi i tylko 3km z 17km tras, także d....nie urywa  na razie. Pewnie moja decyzja zapadnie tuż przed samym wyjazdem, bo oprócz tego, to pogoda jeszcze musi być.

 

Na promocyjnæ cenę masz czas do 5.11.2019 tylko, 49,00 euro kosztuje w Alpach jednodniowy skipass.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2019 o 17:48, surfing napisał:

Molltaler Gletscher 2020 dla posiadaczy Sprytnej Sezonówki

Dopłata w wysokości 49 € do ośrodka Mölltaler Gletscher obowiązuje każdego klienta, który kupił Sprytną Sezonówkę na sezon zimowy 2019/2020 na gopass.sk. Kupon z dopłatą do Sezonówki dostępny jest tylko na gopass.sk po zalogowaniu do konta Gopass w zakładce Kupony Gopass. Skipass można kupić do 30.10.2019 i można z niego korzystać w okresie od 11.10.2019 do 11.5.2020 (włącznie)

Dopłata dla ośrodków Mölltaler Gletscher i Ankogel - Mallnitz. Obowiązywanie skipassu zależy od funkcjonowania ośrodków narciarskich. Skipass jest nieprzenośny

Dokupione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.10.2019 o 17:48, surfing napisał:

 Molltaler Gletscher 2020 dla posiadaczy Sprytnej Sezonówki

Dopłata w wysokości 49 € do ośrodka Mölltaler Gletscher obowiązuje każdego klienta, który kupił Sprytną Sezonówkę na sezon zimowy 2019/2020 na gopass.sk. Kupon z dopłatą do Sezonówki dostępny jest tylko na gopass.sk po zalogowaniu do konta Gopass w zakładce Kupony Gopass. Skipass można kupić do 30.10.2019 i można z niego korzystać w okresie od 11.10.2019 do 11.5.2020 (włącznie)

Dopłata dla ośrodków Mölltaler Gletscher i Ankogel - Mallnitz. Obowiązywanie skipassu zależy od funkcjonowania ośrodków narciarskich. Skipass jest nieprzenośny

Ponieważ dostałem na konto Gopass dwie przypominajki odnośnie karnetu na Moltaler, każda z inna datą zakończenia promocji, napisałem dziś do info i otrzymałem odpowiedź (dzisiaj), że dopłatę można dokonać do jutra

we would like to inform you that you can buy skipass to Molltaler until tomorrow 23:59 h.

 

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, przemo_narciarz napisał:

Taaa nie wierz w to. Teraz jest 1 trasa. Reszta to beton i Free obok. Choć było fajnie.

Będę 8 listopada, na razie widać dzisiaj sporo więcej śniegu a ma dosypać duuużo więcej, może być i free , byle nie po betonie ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, pawelb91 napisał:

Lepiej z umiarem podchodzić do tych prognoz, na razie to popruszyło, posypać ma ale niezbyt dużo (40cm?) w najbliższych dniach. Oby sypnęło więcej bo szału z warunkami to nie ma.

50 cm to jest duuuuuużoooo w osrodkach TMR na przyklad, 40 cm wystarczy ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Sariensis napisał:

Będę 8 listopada, na razie widać dzisiaj sporo więcej śniegu a ma dosypać duuużo więcej, może być i free , byle nie po betonie ;) .

Cześć

Stary błagam. W tym temacie już 6 razy pochwaliłeś się, że tam będziesz. Trochę delikatności. Nie wszyscy tak mogą.

Pozdrowienia

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Sariensis napisał:

50 cm to jest duuuuuużoooo w osrodkach TMR na przyklad, 40 cm wystarczy ;) .

To jest nic, ubitego będzie z 10cm, odlicz wywiany.  Teraz nic się nie zmieniło w warunkach. Śnieżą dalej jedną jedną trasę. 

Zobaczymy do weekendu jeszcze tydzień, narazie jestem zawiedzony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przemo_narciarz napisał:

To jest nic, ubitego będzie z 10cm, odlicz wywiany.  Teraz nic się nie zmieniło w warunkach. Śnieżą dalej jedną jedną trasę. 

Zobaczymy do weekendu jeszcze tydzień, narazie jestem zawiedzony.

 

Ale ma nasypać około metra, chyba wystarczy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelb91 napisał:

Wrzucam zagęszczenie sprzed chwili, jedna trasa i dużo chętnych robi swoje. Chciałoby się powiedzieć sezonówka TMR-owska to i zagęszczenie podobne...

1032268722_Molltaler1_11.20199_43.thumb.png.ce9003435186ad7d276c44058e31e9a6.png

W Autrii I Niemczech wolne jest od wczoraj, to bardziej prawdopodobna przyczyna od TMR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pawelb91 napisał:

Wrzucam zagęszczenie sprzed chwili, jedna trasa i dużo chętnych robi swoje. Chciałoby się powiedzieć sezonówka TMR-owska to i zagęszczenie podobne...

1032268722_Molltaler1_11.20199_43.thumb.png.ce9003435186ad7d276c44058e31e9a6.png

Nie wiązałabym aktualnego zagęszczenia na trasie z sezonówką TMR. Wczoraj i dzisiaj w Niemczech i Austrii jest wolne, a w kilku landach w ten weekend kończą się dłuższe ferie jesienne, dlatego też zwykle na przełomie października i listopada na lodowcach jest bardziej tłoczno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pawelb91 napisał:

Wiem, wiem że to nie z powodu TMR, tak to podciągnąłem bo pasuje :D

Zreszta sniegu i tak nasypie aż milo przez ten tydzień, a BTW. Ciekawe czy z TMR bedzie tam barraquito ;) ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Molltaler strasznie oberwał w ostatnich latach, wytopiło się niesamowicie dużo obszaru, trasa na której od połowy teraz są treningi straciła już ciąg lodowca i wystaje duży skalny garb. Żeby ją odbudować potrzeba baaaardzo dużo naśnieżyć. Nie mówiąc o dawnych trasach bliżej krzesełek, ich już po prostu nie ma nawet w zimie. Kilka lat (a może i krócej) i trasa po prawej też będzie w takim stanie... 

  • Like 2
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś planuje zakup karnetu na Molltaler, to może wykorzystać moje kody promocyjne, instrukcja poniżej:

 

Co roku zdarza się, że ktoś po prostu przegapi zakup Sezonówki. Ty jednak możesz swoim znajomym pomóc w tej sytucji. Dostaniesz od nas 3 specjalne kody, dzięki którym Twoi znajomi mogą zasmakować uroków Alp i białego szaleństwa na lodowcu w super cenie! Wystarczy wysłać im ten kod :)
Obowiązuje w ośrodku
Mölltaler Gletscher
 
Obowiązuje w terminie
6.11-22.12.2019
 
Cena promocyjna
29 €
 
Z9MGSKQPQ
 
Z9MGSSXC9
 
Z9MGSMTEM
 
 
 
 
 
 
WYŚLIJ JEDEN LUB WIĘCEJ KODÓW DOWOLNEJ OSOBIE
 
Jedynym warunkiem jest to, że osoba, której chcesz podarować kod, musi posiadać konto Gopass. 
Następnie kod może aktywować w poniższy sposób: 
 
1. Osoba, która otrzymała kod musi zalogować się do swojego konta na Gopass.sk
2. Kliknąć na swoje imię i na zakładkę 'KuponyGopass'
3. Wpisać jeden z kodów składających się z 12 znaków i kliknąć na przycisk 'Zastosuj'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...