Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pol04

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i przy założeniu, że trasa nr 1 ma 1200m, to czy nowa 5 będzie miała 1600m? Z mapki to nie wynika - ale może to tylko mapka.

Najważniejsze, że robią coś z tym dojazdem / lejkiem na dole - to jest jeden z najsłabszych punktów tej stacji. Ciekawe na ile uda się poprawić, bo miejsca na dole zbyt dużo nie ma. Dogadali się z właścicielem sąsiedniej działki?

 

Edit: teraz na zdjęciu widzę, że na działce obok są jakieś zabudowania, więc o poszerzeniu dojazdu nie ma mowy - raczej tylko kosmetyka.

Edytowane przez WojtekM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym Wy piszecie? 

toż to kopla beskidzka jak kilkanaście takich w tej okolicy! Mają hajc, no to i marketing i reklamę! ale czy to stacja narciarska??? NIE!

Czy ja bym tam pojechał? NIE! 

PS. no chyba że w lipcu :) albo żeby spotkać się z kolegami z Forum! no to tak... 

PS2. ale to moje zdanie! każdy ma prawo mieć inne! przynajmniej na razie! ale jak długo???

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek masz karnet na Szczyrk to pojedziesz nie jeden raz do BSA , no chyba że na zimę przenosisz się na stale na Słowację.
Wiem wiem, boisz się czarnej trasy[emoji185]
Pozdrawiam
BSA wczoraj.
bsa.jpg.40bed1aac59bb97b8eadaf61b8d2cfce.jpg
@surfing ile prognozujesz tej polanki przygotują? Czas spędzony na trasce czy u Ignacego raczej, z Pilsnerkiem nie inaczej?

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, leitner napisał:
5 minut temu, Gerald napisał:
Co ma być czynne na 4 listopada? Ta trasa przy talerzyku, czy ta długa przy krześle?;-)

 

Na pewno będzie czynna trasa przy talerzyku o długości 200m. Jeśli przyjdzie mróz to ma być też otwarta trasa przy drugim talerzyku. Do dolnej stacji kanapy nie naśnieżą.

Podziękował!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

@surfing ile prognozujesz tej polanki przygotują?

WN2 pewnie cały chociaż priorytetem jest śnieg na skocznię w Wiśle, ciekawe czy w najbliższych dniach przymrozi na tyle aby odpalili armaty i naśnieżyli czerwoną wzdłuż WN1.Są tacy co oprócz gratisowej jazdy 4.11 mają zapewniony obiad u Ignacego :)

BSA.JPG

snieg_new_sl.png

Edytowane przez surfing
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem być z samego rana, ale niestety nie będę - robota! [emoji42]
Ale zastanawiam się nad kupnem:
Fisher.jpg.207b3de48d95b42a5381d8e3ac970b42.jpg
Ktoś może wie, gdzie za dobrą cenę dostanę? [emoji6]
W necie znalazłem za 1599 zł złociszy z wysyłką gratis. Model 2015 za 1499...
To tak dementuję wieści, jakobym odpuszczał sezon narciarski... [emoji6]
Ja je dostałem na Krakowskiej. Poślę ci nr do właściciela.


Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Góral spod Skrzycznego napisał:

Żyletki dziś odebrane z serwisu i pakowane na jutrzejsze rozpoczęcie najpiękniejszej pory roku:

e7ac515c576852046a23941485c49c34.jpg

Wysłane z mojego HAMMER_AXE_M_LTE przy użyciu Tapatalka
 

Nie licz na cuda kolego. Bardziej na zabawę, podobnie jak latem, tylko trochę więcej śniegu😀

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • JC unpinned this temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...